Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Pawelskyyy


fkmales
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Login / nick: : DawcaOorganow
Serial: 3F5C5429BF307B50A40CEED7A9F32A93
Nick oskarżonego: Pawelskyyy 
Data zdarzenia: 28.12.2018
Opis zdarzenia:  Na początku nie wiem czy to dobry dział , lecz napewno nie wiec prosze przekierowac post na dobry dział :) Dzis został mi pojazd odcholowany do PP powód " pojazd po poscigu " . Odsiedziałem swoje w celi i udaje sie na pp i patrze a tam mam swoj Motorek FCR 900 za kwote 5000pln . Chciałbym sie odwołac od tej kwoty za wyciągniecie motoru , ponieważ jest ona maxymalna jaką mogli mi nałozyc .. Proszę o zmniejszenie kwoty za wyciągniecie pojazdu dwukołowego . Może Funkcjonariusz SAPD kierował sie troche emocjami , że kazał taką kwote kazał nałozyć , poniewaz mialem dosc duzo wpisów.  Jeszcze raz proszę o zmniejszenie kosztow wyciągniecia pojazdu  i proszę o przekierowanie postu w dobry dział na forum bo wiem , że pewnie to zły dział do pisania tego . Skarge pisze na tego gracza , on moze sie wypowiedziec kto kazał mu taką kwote dać . 

Godzina : 15:45 wsadzenia pojazdu do pp

Id pojazdu : 8115 

Suma mandatu : 5000pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin