Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Błąd z modami do gry


CzoojekDE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Nie wiem czy jest to odpowiednia zakładka aby pisać ten temat lecz gdyby nie była to prosiłbym moderatorów o przeniesienie go. 

Mój problem wygląda tak że nie mogę wgrać żadnych modów do MTA. Gdy wszystko robie poprawnie tak jak jest to w poradnikach i chce wejść do MTA wyskakuje mi błąd o nazwie "d3d9.dll". Gdy wybiore opcje uruchom MTA:SA uruchamia mi się GTA:SA zamiast MTA. Zawsze musze usuwać ten plik aby wejść do MTA. Dodam jeszcze że gdy wchodze do gta sa mod działa bez problemu. Szukałem poradników żeby naprawić ten błąd lecz żaden z nich nie działa. Próbowałem z innymi ENB lecz również nie działają i wyskakuje ten sam błąd. Aktualizowałem karte graficzną, próbowałem zainstalować directX 9.0 lecz mój antyvirus mi na to nie pozwala ponieważ wykrywa tam virusa o nazwie "iMonster". Jeśli jakaś osoba miała ten sam błąd lub ktoś potrafi go naprawić prosiłbym aby mi pomogła. 

Z góry dziękuje :hah:

dasdawe3414.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin