Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Umysł potężny...


Lisa_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat na dzisiaj: Twój umysł jest potężny. Wypełnij go pozytywnymi myślami, a twoje życie zacznie się zmieniać!

Jest to powrót - namówiony przez większości graczy jak i zarówno ekipy. Jak zapewne większość z Was zauważyła, że od jakiegoś czasu a dokładnie od połowy listopada zaczęłam regularnie grać. Jestem niezmiernie zadowolona z tych efektów i prawdę mówiąc tęskniłam za starą ekipą, atmosferą jak i zarówno graczami (nawet tych zbanowanych). To właśnie na tym serwerze osiągnęłam bardzo dużo - angażując się od gracza i kończąc na randze administratora. Gdyby nie wy to nic nie trzymałoby mnie tutaj - jesteście wspaniali. Dla takich wspomnień, atmosfery warto wrócić i to też uczyniłam. Długo zbierałam się z myślami czy pisać przywitanie ale głosem myśli uczyniłam to tak jak należało od początku i te efekty są pozytywne. Momenty takie są bardzo ważne i to dzięki temu jestem tutaj tam gdzie powinnam być od początku. Zatem od momentu przywitania można powiedzieć, że wracam na swoje stare śmieci i być z wami.

Pozostało mi jedyne napisać - Jest mi bardzo miło wrócić w swoje strony i być z wami! Tego nie można opisać słowami.. to trzeba po prostu napisać - WSPANIALI! <3

Edytowane przez Lisa_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin