Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na gracza HeGe


.:ONLYMZ:.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Shakev8
Login z serwera: DaFi
Nick osoby oskarżonej:HeGe
Powód napisania skargi:Zaczął mnie gonić gdy miałem mute tłumacząc że odwalałem Ale ja nie miałem pieniędzy dlatego zacząłem uciekać 

Dowód: proszę czytać poniżej 


Opis sytuacji: jechałem sobie naprawić samochód był to comet podczas wjeżdżania na naprawianie gracz Hehe zmierzył i prędkość gdy usłyszałem sygnały zacząłem uciekać ponieważ miałem jedyne 186 PLN na naprawę z tego co mnie spotkało parę razy żadnen policjant widząc że mam mute mnie nie gonił lecz kazał mi jechać tym razem było inaczej gdyż gracz HeGe zaczął  mnie gonić po złapaniu zadawali pytania wiedząc że mam mute i że nie mogę odpowiedzieć więc sami sobie wybrali dla mnie wyrok A mianowicie  177 min kary lub mandat w zaokrągleniu 15k plus wpis.
Coś od siebie: Prosiłbym o zwolnienie gracza z pracy ponieważ nie przestrzegał regulaminu  bo gonił mnie podczas mute A powód nazwał odwalaniem A ja przekroczyłem prędkość ... niestety nie mam dowodów ponieważ działaniem pod presją mam ino zd jak mnie złapali gdy będzie potrzebne wstawię. Proszę rozsądne rozpatrzenie prośby  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funkcjonariusz postąpił słusznie, przekroczyłeś prędkość, po czym zacząłeś uciekać, przez to doszło do pościgu. Kara wyciszenia w żaden sposób nie zwalnia cię ze stosowania się do KRD. Jeżeli to wszystko co masz do zarzucenia funkcjonariuszowi, to myślę że skargę można uznać za rozwiązaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin