Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z graczem oof


MikiQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

maGnqqa.png

 


M: MikiQ
O: oof 

 

M: Witam, z tej strony Aplikant MikiQ z Redakcji 4Life News

O: Witam Pana bardzo serdecznie.


M: Czy należy Pan do jakiejś organizacji i czy sprawujesz tam jakąś funkcję?

O: Tak, Jestem w organizacji "Bloods". Pełnie funkcję zastępcy.


M: Czy zdarzają się tobie problemy z innymi członkami organizacji?

O: Dość częstym problemem są gracze którzy porzucają auta nienaprawione lub zniszczone. Także jest też kwestia regularnego opłacani  składek.  Ale poza tym większych problemów nie ma.


M: Jakie są relacje z pozostałymi członkami zarządu?

O: Bardo dobre. Byłem w tej organizacji jako pierwszy i od początki dobrze się dogaduje z zarządem. Nasze relacje są świetne, tworzymy zgraną ekipę która na każdym kroku się wspiera.


M: Jak Pan ocenia atmosferę w swojej organizacji?

O: Atmosfera pomiędzy starszymi członkami jak i tymi nowymi wydaje mi się, że jest bardzo dobra. Często rozmawiamy ze sobą na różnych komunikatorach  i raczej się wszyscy dogadują.


M: Rozumiem. Czy należy Pan do jakiejś frakcji? Jeśli tak, niech Pan opisze nam swoje odczucia i przeżycia.

O: Nie jestem w żadnej frakcji aktualnie. Dlatego nie mogą nic więcej powiedzieć na ten temat.


M: A czy chciał by Pan do jakieś dołączyć  w przyszłości?

O: Tak, chciałbym powrócić do frakcji SAMD. Byłem już tam kiedyś i myślę , że jest to dobry wybór 


M: Jak ocenia Pan swój staż na serwerze, uważa się Pan za doświadczonego gracza ?

O:  Na serwerze mam przegrane już około 650 godzin, więc jakiś już staż mam. W pewnym stopniu tak, uważam się za doświadczonego gracza aczkolwiek jeszcze na prawdę wiele mi do niego brakuje.


M: Dobrze. Jakim samochodem najprzyjemniej się Panu porusza? 
O: Jeśli chodzi o samochód którym mi się najprzyjemniej jeździ to jest nim sultan. Ale aktualnie używam mojego waltona. Nie posiadam raczej żadnych ciekawych historii z tym związanych


M: Dobrze, to na tyle. Dziękuje za udzielnie wywiadu życzę miłego dnia.
O: Miłego Dnia

Aplikant @MikiQ

Edytowane przez FragusS
Poprawa formatu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naliczyłem na szybko, że brakuje 5 przecinków. Zdania nie zaczyna się od "ale". Brakuje kropki na końcu w 3 miejscach. To co napisał AdiK. też pokazuje, że nie przeczytałeś tego, co napisałeś. Poza tym, reklama organizacji? Kim jest ten gracz? Co ciekawego może przekazać, że decydujesz się zrobić z nim wywiad? Według mnie nic. Wywiad jest o niczym i jest napisany źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę wywiad bez sensu :/ Mało ciekawy i mało interesujący. Podzielam zdanie @Torix'a 

2 godziny temu, Torix napisał:

 Kim jest ten gracz? Co ciekawego może przekazać, że decydujesz się zrobić z nim wywiad? Według mnie nic. Wywiad jest o niczym i jest napisany źle. 

 

Jak chcesz robić wywiady z graczami, to orientuj się o których aktualnie "najgłośniej słychać" to wtedy jakoś przyciągniesz uwagę innych swoimi wywiadami.

Edytowane przez PerPani
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Torix napisał:

Naliczyłem na szybko, że brakuje 5 przecinków. Zdania nie zaczyna się od "ale". Brakuje kropki na końcu w 3 miejscach. To co napisał AdiK. też pokazuje, że nie przeczytałeś tego, co napisałeś. Poza tym, reklama organizacji? Kim jest ten gracz? Co ciekawego może przekazać, że decydujesz się zrobić z nim wywiad? Według mnie nic. Wywiad jest o niczym i jest napisany źle.

Up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad jest bardzo krótki oraz ogólnikowy. Pojawią się tutaj również liczne błędy interpunkcyjne w tym brak kropek czy przecinków. Jeżeli chodzi o treść - mała ilość pytań w dodatku są one bardzo nijakie ponieważ czytelnik nie dowiaduje się z nich niczego ciekawego.  Popracuj nad tym by lepiej przygotować się do następnego wywiadu, opracuj sobie pytania przed wywiadem. 

Edytowane przez FragusS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin