Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Dowódcą Jednostki Ratownictwa Górsko-Wodnego - LoRen


Girappa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

maGnqqa.png

 


Dzisiaj pragnę przedstawić wywiad który przeprowadziłem z zarządem podjednostki JRGW.

 

W - xWolfQ

L - Loren

 

W: Witam, z tej strony Aplikant xWolfQ z Redakcji Prasowej 4LifeNews, miałby pan chwilkę, aby udzielić mi odpowiedzi na parę pytań?

L: Witam, z tej strony LoRen , Dowódca Jednostki Ratownictwa Górsko- Wodnego. Oczywiście, z wielką chęcią odpowiem na kilka pytań.

 

W: Czym zajmujecie się jako podjednostka JRGW?

L: JRGW zajmuje się udzielaniem pomocy ratowniczo-medycznej na teraniach górskich lub wodnych. Na serwerze odgrywamy role GOPR oraz WOPR.

 

W: Ile osób liczy JRGW?

L: Aktualnie JRGW liczy około 15 członków, lecz z dnia na dzień staramy się rekrutować nowych ratowników.

 

W: Gdzie znajduje się wasza baza?

L: Nasza baza znajduje Między Angel Pine  a Los Santos.

Spoiler

xugus1R.jpg

 

2PsythU.png

 

W: Jakie macie tereny działań?

L: Obszar akcji naszej jednostki obejmuję głownie tereny w okolicy Mount Chilliad, Shady  Creeks oraz cały rejon Bone County. W dużym skrócie tereny górskie i wodne.  

 

W: W jaki sposób można się do was dostać?

L: Zacznijmy od tego, że JRGW jest podjednostką SAMD,  oznacza to, iż podstawowym kryterium dostania się do JRGW jest bycie w SAMD.

 

W: Jak to się stało, że akurat ty zostałeś liderem podjednostki?

L: Liderem jednostki zostałem w listopadzie 2018, gdyż, były lider SP.  był zmuszony odejść z frakcji.

 

W: Dlaczego bardzo rzadko widzimy JRGW w akcji?

L: Niestety na terenach objętych przez JRGW do wypadków dochodzi dość rzadko, od otwarcia kopalni ilość wypadków się odrobinę zwiększyła.

 

W: Jakie zmiany planujecie wprowadzic?

L: Co do przyszłości JRGW, aktualnie chcemy jak najbardziej zapełnić skład, gdy uda nam się zrealizować ten cel będziemy chcieli zmodyfikować bazę oraz zmienić skin górski i wodny.

 

W: Dziękuje za wywiad. 

L: Nie ma za co, cała przyjemność po mojej stronie !

 


Edytowane przez FragusS
Poprawa formatu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin