Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Szef Grupy Przestępczej Zaaresztowany!


QumiK.ogf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

maGnqqa.png

Dziś przedstawię wam Reportaż oraz Wywiad z Aresztowania Szefa Grupy Przestępczej!

Miłego Czytania.

U8ZaJUB.png

 

Dnia 12.01.2019 o Godzinie 18:30 na teren jednej z bardziej znanych Grup Przestępczych wtargnął Odział SWAT.

jL5tZ7I.png

Tego,własnie dnia został zaaresztowany szef znanej grupy przestępczej.

Spoiler

M3WeDW0.png

FFZD1H7.png

Pi691DF.png

Przejdźmy zatem do wywiadu z samym Szefem Odziału SWAT.

 Q - Qumik

SWAT - SWAT

 

Q: Jak wpadliście na trop tej, że grupy?
SWAT: Niestety ale na to pytanie odpowiedzi udzielić nie mogę.
 
Q: Czy ktoś z oddziału SWAT został ranny?
SWAT: Na szczęście udało nam się tego uniknąć.
 
Q: Jaki był czas przebiegu operacji?
SWAT: Całość czasu operacji włącznie z dojazdem, przygotowaniami zajęła mniej więcej jedną godzinę.
 
Q: Czym zajmowała się zatrzymana grupa?
SWAT: Zatrzymana grupa zajmowała się rozprowadzaniem narkotyków na skalę światową.
 
Q: Ile osób brało udział w tej, że operacji oraz jaki był stan ryzyka?
SWAT:  W tej, że operacji brało udział sto osób, stan ryzyka był, naprawdę duży nie wiedzieliśmy ile osób napotkamy w budynku, ani w co są oni uzbrojeni.
 
Q: Co ujawniło się waszym oczom po zatrzymaniu grupy?
SWAT: W środku ujawniło nam się wiele bo ponad dwadzieścia egzemplarzy broni palnej oraz wielki magazyn narkotyków.
 
Q: Jakie środki zostały użyte wobec zatrzymanego?
SWAT: Wobec zatrzymanych zostały użyte takie środki jak: CS GAS wrzucony przez nasze jednostki do środka budynku oraz kajdanki typu zip-cuffs.
 
Q: Jak ocenia Pan przebieg operacji?
SWAT: Operacja przebiegła bez zastrzeżeń szef został zatrzymany, każdy wyszedł cało.
 
Q: Czy w środku zostali zlokalizowani zakładnicy?
SWAT: Niestaty ale tak na miejscu nastaliśmy ponad dziesięciu zakładników którzy byli odwodnieni oraz wygłodzeni.
 
Q: Dobrze, dziękuje Panu za chęć udzielenia odpowiedzi na te pytania.
SWAT: Dzięki.
 
Redaktor @Qumik
Pomoc w Organizacji  @SandPower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, FragusS napisał:

Bardzo oryginalny pomysł na artykuł, zdjęcia oraz realizacje. Brakuje mi tu jedynie krótkiego opisu na temat całego zdarzenia a tak, to nie mam się do czego doczepić. Trzymaj tak dalej!

up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje opisu akcji, co się wydarzyło, mogłeś dużo fajniej rozwinąć pomysł. Mimo takich braków to super, że wpadłeś na oryginalny pomysł i nie robisz tych wywiadów z nonamami. Fajna realizacja, widać że robisz progres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, FragusS napisał:

Bardzo oryginalny pomysł na artykuł, zdjęcia oraz realizacje. Brakuje mi tu jedynie krótkiego opisu na temat całego zdarzenia a tak, to nie mam się do czego doczepić. Trzymaj tak dalej!

 

16 minut temu, Utem233 napisał:

Brakuje opisu akcji, co się wydarzyło, mogłeś dużo fajniej rozwinąć pomysł. Mimo takich braków to super, że wpadłeś na oryginalny pomysł i nie robisz tych wywiadów z nonamami. Fajna realizacja, widać że robisz progres.

Staram się robić "postępy" z reportażu na reportaż i wywiadu na wywiad.Dziękuje za udzielane uwagi to pomaga mi w dostrzeganiu błędów.Postaram się aby następny artykuł wyglądał o wiele lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minutes ago, Qumik said:

Bardzo oryginalny pomysł na artykuł, zdjęcia oraz realizacje. Brakuje mi tu jedynie krótkiego opisu na temat całego zdarzenia a tak, to nie mam się do czego doczepić. Trzymaj tak dalej!

Zgadzam się z tym :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko, czyta się to fajnie, wygląda też dobrze, ale panowie, kiedy wy się w końcu nauczycie poprawiać błędy osób, które wam wywiad udzielają? Poprawianie błędów, nawet stylistycznych, których korekta wymaga zmiany szyku zdania, jest normalne. Wystarczy potem spytać o autoryzację takiego wywiadu, bo sposób, w jaki robicie to obecnie, prowadzi tylko do pogorszenia jakości waszych artykułów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin