Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pożegnanie: Stryju


Stryju
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś się kończy i coś się zaczyna. Dziękuje wszystkim za te 4 lata super wspomnień z serwerem. Dzisiejszy dzień jest moim ostatnim dniem na serwerze dlatego chciałbym podziękować wszystkim za grę, za wszystkie miłe chwile i pomoc kiedy jej potrzebowałem. Pamiętam jak w 2015 grałem na komputerze na którym miałem 15 fps. Pamiętam prace noszenia części na której się siedziało godzinami. Pamiętam mój pierwszy samochód (Walton jeszcze wtedy za 1.4k). Dobra wspomnienia wspomnieniami, ale chciałbym z tego miejsca jeszcze raz podziękować całej frakcji SARA, za przyjęcie, za wspomnienia, za rodzinną atmosferę, zrozumienie i wiele więcej. Gdybym kiedyś wrócił, co niestety chyba nie jest mi bliskie, wróciłbym do SARA ponieważ był to mój najlepiej spędzony czas na serwerze. Przejdę teraz do pojedyńczych podziękowań.

@Hyak Jedna z osób której na pewno nigdy nie zapomnę, wiele wspomnień, wsparcie, zrozumienie. Mimo pomówień że "kupił" lidera, nie zwracał na to uwagi. Najlepszy lider jakiego miałem, mówię to 100 raz, ale to dlatego że nigdy nie miałem takiego lidera i według mnie jesteś przykładem do naśladowania, gdyby nie ty jestem pewien że frakcja nie była by tak wysoko.

No nic Dziękuje za wszystko.

@Axidus*@Masellko@michael789@flex.@Sedzik@Wojtek.@HalfDeaD@Janin @Komanoid@flex. @KarKuLaN @LoSiU. @FreQe @Kacperussssss @karoy_ @SebeKK. @klopik

   @Basher @Adrian...@SzariQ @HrazY @LuKi16 @Lotosek. @xXkozakXx @HrazY @Kajsky @Hejlo @Nudzio. Dzięki za wspólnie spędzony czas na serwerze i rodzinną atmosferę.

Dziękuje też wszystkim osobom z którymi nie byłem w frakcji ale spędzałem z nimi dużo czasu na serwerze.

(Na pożegnanie zapraszam do wzięcia udziału w konkursie na buffalo 1.6)

Dziękuje jeszcze raz wszystkim z całego serca, te 4 lata były świetnym okresem w moim życiu i na pewno nie zapomnę tego serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin