Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pożegnanie


Lotosek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. 

Chciałbym się pożegnać z wszystkimi, może mało osob mnie pamięta i zna, ponieważ miałem bardzo długą przerwę, gre zacząłem w 2015-09-22, i grałem  do  2019-02-05. Poznałem dosyć sporo fajnych ludzi, ale niestety oni również już nie grają. Starałem sie wrocic na nowo do mta i 4life, ale to juz nie jest to samo,, oraz nie mam juz tyle czasu na grę. 

Dziekuję @MRpompom.*_69 tobie przede wszystkim dziękuję za gre popek, @flex. Tobie też odwalaczu i obyś kiedyś na lidera wskoczył :D

Pozdrawiam :) 

 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Lotosek. napisał:

Witam.. 

Chciałbym się pożegnać z wszystkimi, może mało osob mnie pamięta i zna, ponieważ miałem bardzo długą przerwę, gre zacząłem w 2015-09-22, i grałem  do  2019-02-05. Poznałem dosyć sporo fajnych ludzi, ale niestety oni również już nie grają. Starałem sie wrocic na nowo do mta i 4life, ale to juz nie jest to samo,, oraz nie mam juz tyle czasu na grę. 

Dziekuję @MRpompom.*_69 tobie przede wszystkim dziękuję za gre popek, @flex. Tobie też odwalaczu i obyś kiedyś na lidera wskoczył :D

Pozdrawiam :) 

 
 

Nikodemie, pamiętaj zawsze mamy FB. Szkoda, że tak szybko zakończyłeś swą przygodę, od mego powrotu. Trzymam kciuki za ciebie <3!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin