Skocz do zawartości
 • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.

PontoniastY.

Gracz
 • Zawartość

  827
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3
 • Typ konta

  Premium +

Ostatnia wygrana PontoniastY. w dniu 28 Grudzień 2019

Użytkownicy przyznają PontoniastY. punkty reputacji!

O PontoniastY.

W świecie gry

 • ID konta gracza 567
 • Nick PontoniastY.
 • Data rejestracji 2015-03-28 18:07:56
 • Ostatnio widziany 2020-01-23 16:57:47
 • Łączny czas gry 2936 godz. 02 min.
 • Organizacja Toxicos
 • ➜ Ranga V-lider ★
 • Biznes Studio Filmowe 4Life
 • ➜ Ranga Operator Kamery
 • Frakcja SA Fire Department
 • ➜ Ranga Starszy Brygadier ★
 • Respekt
  190
  Life Points
  26043
  Punkty karne
  510

Informacje o profilu

 • Lokalizacja:
  Wrocław
 • Płeć:
  mężczyzna
 • Zainteresowania:
  Wszelkie aktywności na tle robienia filmów, montowanie i robienie scenariuszy.

Ostatnie wizyty

8829 wyświetleń profilu
 1. PontoniastY.

  Aplikacja o biznes 41.st Mechanized Infantry Division

  Hejka @Worthless. Tak to prawda, podchodzi pod frakcję, lecz nic nie ma niemożliwego. Może to wszystko funkcjonować jak zwykły biznes, po prostu będzie trzeba parę rzeczy uciąć i tym zajmę się z @Szach jeśli biznes zostanie zaakceptowany. Tak jak napisałeś brak potencjalnego zarobku, lecz po rozmowach z współzałożycielem doszliśmy do wniosku, że możemy świadczy usługi: Ochroniarskie: Będą one polegać na zabezpieczaniu eventu bądź graczy, którzy za odpowiednią sumę zechcą takowej. Szkolenia: Będziemy także, świadczyć zajęcia szkolące w zakresie militarnym oraz obronnym. Planujemy za wpłatą danej ilości prowadzić wykłady na komunikatorach głosowych, krótkie 10-15 minutowe pogaduszki na dany temat, który będzie przestawiony w naszej ofercie. Łowcy głów: ( Będzie to finansowane z ręki zarządu ) Co jakiś czas, będą typowane w formie RP osoby, będące potencjalnymi celami. Za ich neutralizację bądź aresztowanie podmioty wykonawcze będą wynagradzane. Dni otwarte: W dniach otwartych, które będziemy organizować co jakiś czas, będziemy wykonywać jakieś małe płatne eventy typu: Przewózka pojazdami, możliwość postrzelania etc. Mam nadzieję, że przedstawiłem chodź w jakimś stopniu plan zarabiania biznesu, przede wszystkim liczy się tu RolePlay. Pozdrawiam Pontonik .
 2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 6. PontoniastY.

  4 Life News - Plebiscyt miesiąca styczeń.

  Wzór: 1. Najlepszy Supporter/ka: Nominowani: @LuKi16 @Pitu112 2. Najlepszy Moderator/ka: @NVXER 3. Najlepszy Administrator/ka: @PerPani @Placuszek @Damianero. @Wiesi3k. 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: Nominowani: @DreeY @Lisa_ 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: Nominowani: (Wszyscy) 6. Najlepszy Biznes: Nominowani: 4Music 7. Najlepsza frakcja: Nominowani: SAFD 8. Gracz non stop grający na serwerze: Nominowani: - 9. Najlepsza Organizacja: Nominowani: - 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: @LuKi16 11. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @Damianero. @Placuszek 12. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @AdixoneQ_* @Teddy. @4Ever. 13. Najlepszy prezenter: Nominowani: - 14. Najlepszy Redaktor: - 15. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": Nominowani: @Kubsky @MaTiPL @Nudzio. 16. Najlepszy tuner: Nominowani: @DanielRB 17. Najlepsza aktualizacja na serwerze: 18. Najlepsza praca na serwerze: - 19. Przegryw miesiąca: - 20. Najbogatszy Gracz: @Fus1oN 21. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): -
 7. No i Chiny zamknęły lotniska. Ciekawe jak to się dalej rozwinie.

  1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
  2. GraczDLC

   GraczDLC

   to znaczy  ze wakacji w chinach nie będzie :/

  3. Franczesko.

   Franczesko.

   Coś czuje, że paczki z AliExpress sobie poczekają ;D

  4. Reksio*

   Reksio*

   Czyli moj Xiaomi nie przyjdzie?

 8. Rozkaz personalny z dnia: 22.01.2020 do: Zawieszenie, ostrzeżenia Funkcjonariusz @kartovelek. w stopniu zostaje zawieszony na okres 5 dni z powodu niegodnego reprezentowania frakcji. Funkcjonariusz @Nudzio. w stopniu zostaje ukarany ostrzeżeniem pisemnym, z powodu braku reakcji na w/w sprawę. Funkcjonariusz @Kubsky w stopniu zostaje ukarany ostrzeżeniem pisemnym, z powodu braku reakcji na w/w sprawę. Pamiętajcie brak reakcji na kogoś złe postępowanie podczas służby również jest karane.
 9. Rozkaz personalny z dnia: 20.01.2020 do: Zawieszenie Funkcjonariusz @Adrian... w stopniu zostaje zawieszony na okres 30 dni z powodu nie poszanowania KG, nadużywania krzyku oraz braku kultury do wszystkich. Błędem zarządu było potraktowanie gracza tak łagodnie, zostaje on wpisany na czarną listę frakcji BMA co wiąże się z zakazem powrotu do frakcji bezapelacyjnie. Zakaz spowodowany jest groźbami w stronę zarządu frakcji. --------------------------------------------------------------------------------------------------------- @xAvenes* wraca z urlopu .
 10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności