Jump to content
 • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.

PontoniastY

Gracz
 • Content Count

  639
 • Joined

 • Last visited

 • Typ konta

  Premium +

About PontoniastY

 • Rank
  Chi Cerca Trova.

W świecie gry

 • ID konta gracza 567
 • Nick PontoniastY
 • Data rejestracji 2015-03-28 18:07:56
 • Ostatnio widziany 2019-09-10 20:17:41
 • Łączny czas gry 2403 godz. 42 min.
 • Organizacja Amigos
 • ➜ Ranga Swiezak
 • Frakcja SA Fire Department
 • ➜ Ranga Starszy Brygadier ★
 • Respekt
  59
  Life Points
  21537
  Punkty karne
  447

Profile Information

 • Lokalizacja:
  Wrocław
 • Płeć:
  mężczyzna
 • Zainteresowania:
  Wszelkie aktywności na tle robienia filmów, montowanie i robienie scenariuszy.

Recent Profile Visitors

3,217 profile views
 1. St.strazak + egzamin z ewentualnym szkoleniem abyś się zaznajomił z nowymi dla ciebie materiałami.
 2. Rozkaz personalny z dnia 14.09.2019 do: urlopy, Funkcjonariusz @PontoniastY w stopniu przechodzi na 5 dniowy urlop. Milego odpoczynku //Fantuś
 3. PontoniastY

  ROZWIĄZANY S4 by Artur

  Czołem :c
 4. Podtrzymuje @Artizo. Również na NIE.
 5. Opuściłeś szeregi frakcji podczas akademi. Nie rozpisałeś się. Popraw to a zmienię zdanie. Narazie wstrzymam się .
 6. Rozkaz Personalny [9/2019] skierowany od Komendanta Głównego San Andreas Fire Department do Pracowników: ___________________________________________________________________________________________________________________________ Do stopnia Starszy Brygadier zostaje awansowany Brygadier @PontoniastY. ___________________________________________________________________________________________________________________________ Do stopnia Starszy Kapitan awansowany zostaje Kapitan @Krychu Do stopnia Starszy Kapitan awansowany zostaje Kapitan @HaaQu*998 ___________________________________________________________________________________________________________________________ Do stopnia Kapitan zostaje awansowany Młodszy Kapitan @xAvenes ___________________________________________________________________________________________________________________________ Do stopnia Aspirant zostaje awansowany Młodszy Aspirant @HalfDeaD ___________________________________________________________________________________________________________________________ Do stopnia Młodszy Aspirant awansowany zostaje Starszy Ogniomistrz @Suszek*, tym samym wkracza do korpusu Aspiranckiego! ___________________________________________________________________________________________________________________________ Do stopnia Starszy Ogniomistrz zostaje awansowany Ogniomistrz @BlackSkorpio69 ___________________________________________________________________________________________________________________________ Do stopnia Ogniomistrz awansowany zostaje Młodszy Ogniomistrz @CoherentShin75 ___________________________________________________________________________________________________________________________ Do stopnia Młodszy Ogniomistrz awansowany zostaje Starszy Sekcyjny @OskarSTK ___________________________________________________________________________________________________________________________ Do stopnia Starszy Strażak zostaje awansowany Strażak @M1RASSS Do stopnia Starszy Strażak zostaje awansowany Strażak @kartovelek. Do stopnia Starszy Strażak zostaje awansowany Strażak @Fabian.. Do stopnia Starszy Strażak zostaje awansowany Strażak @dyspozytor Do stopnia Starszy Strażak zostaje awansowany Strażak @Norbiwwk Do stopnia Starszy Strażak zostaje awansowany Strażak @AdixoneQ_*
 7. PontoniastY

  ROZWIĄZANY Zegnajcie!

  Pa słonko i tak wrócisz ❤️
 8. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 9. Rozkaz personalny z dnia 08.09.2019 do: Zawieszenia, odejścia Funkcjonariusz @Marcepand zostaje zawieszony na okres 6 dni z powodu otrzymania kary serwerowej --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- @fAITH_ odchodzi z frakcji na własne życzenie.
 10. Ogłoszenie z dnia 07.09.2019 do: Spotkanie pracowników Dnia 08.09.2019 (niedziela) o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie pełnoprawnych pracowników frakcji. Swoją nieobecność proszę o usprawiedliwienie w odpowiednim dziale JRG. 
 11. Zauważyłem tylko 3 elementy z poza podstawowego RP jak i także błąd. Pochwałę odrzucam.
 12. Rozkaz personalny z dnia 06.09.2019 do: Odejścia, urlopy, zmiany nicku @Oshei*998 odchodzi z frakcji na własne życzenie. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- @Artizo powraca z urlopu.
 13. Pochwałe odrzucam, podstawowe RP.
×

Important Information

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Privacy Policy