Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Żegnam was - Shaane


Shaane
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem się z wami wszystkimi pożegnać, ponieważ od dłuższego czasu nie wchodzę już na serwer i ogólnie straciłem chęci. Przegrałem na serwerze 1360 godzin i były to na prawdę bardzo miłe i przyjazne chwile. Chciałbym pozdrowić frakcję SAPD w której spędziłem więcej niż połowę swojej gry na serwerze. W pisaniu odejść nie jestem jakoś najlepszy, więc wymienię parę osób z którymi granie na serwerze było dla mnie najlepsze. Ponad rok grania na serwerze sprawił mi wiele radości i nie zapomnę tych wszystkich chwil, których tutaj doświadczyłem <3                                 
@Hinox @PitBull132 @Paralop @LiderR @piotrgg11 @Tymekwixa @mareczeq* @NVXER @StivGamer @LuKi16 @Kubasny. @Placuszek @KRISU. @Shiruu @Freaky|LX|

Jeśli kogoś nie wymieniłem to przepraszam, ale jest was trochę dużo i o kimś mogłem zapomnieć, jeszcze raz żegnam i może kiedyś się jeszcze spotkamy jak nabiorę chęci do gry. Na forum czasami będę zaglądał, żeby popatrzeć co nowego :D 

04.01.2018 - 11.02.2019 <3  

Edytowane przez Shaane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin