Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wybór telefonu


Szender
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, hej od jakiegoś czasu zbieram sobie pieniądze na telefon. Mam mocno budżet ograniczony więc zdecydowałem się na słynne Xiaomi ze względu na tą ich słynną jakość jak na ich cene ;p

No i właśnie pytanie do ludzi jest takie:

Xiaomi Redmi 6 4/64 

Xiaomi Redmi Note 5 4/64

Który Wy byście wybrali i dlaczego?

Edytowane przez Szender
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz redmi note 5 - z firmą xiaomi jestem już od kilku lat i mogę powiedzieć tyle, że się na 100% nie zawiedziesz. Z Xiaomi jest/było jak z Apple, kto kupi Xiaomi już z nim zostanie ;)

Ale kilka suchych danych 

Najważniejsze czyli procesor - średnio półkowy snapdragon 636, wydajny procek wystarczający do wydajnej pracy urządzenia bez przycięć animacji.

W grach również da sobie radę ;)

Co też jest ważne optymalizacja nakładki androidowej. Boże jaka ta od Xiaomi jest cudowna. Nie dość, że możesz personalizować telefon na X sposobów to jest tak płynna, że aż korzystanie z miui to czysta przyjemność.

Dodatkowe 4gb ramu zapewni Ci długie trzymanie aplikacji w pamięci.

Więc o osiągi obawiać się nie musisz, co dalej?

Bateria - 4000mAh 1.5h intensywnego użytkowania. 

Ok. 6h - 9h włączonego ekranu.

Ekran nie całe 6 cali w proporcji 18:9 FHD zapewni Ci dobry chwyt urządzenia, ponadto sam wyświetlacz jest ostry i wyraźny. Chociaż odwzorowanie barw nie będzie tak doskonale jak w ekranach oled. Nie można mieć wszystkiego.

Aparat... I tutaj Xiaomi nigdy nie bylo pionierem. Oczywiście w dzień przy naturalnym, dobrym świetle zrobisz naprawdę dobrze wyglądającą fotkę, gdy się postarają to i przy sztucznym. No, ale gdy robi się ciemno to ten nie daje sobie rady. Nie jest źle, ale artystycznej fotki w nocy nim NIE ZROBISZ.

Nie zwracaj uwagi na dwa obiektywy w telefonie, pierwszy jest głównym, a drugi tylko do efektu bokeh.

O wideo się nie wypowiem bo nie wiem.

Z pierdół:

Brak NFC

DUAL SIM

czytnik linii papilarnych (te w Xiaomi zawsze działają dobrze)

Telefon za tą cenę jak najbardziej godny polecenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin