Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Do widzenia 4Life


Reku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż... Odchodzi z powodu kilku osób którzy mi nie wierzą. Te osoby wiedzą że mówię o nich. Powiem wam tylko jedno - SAMD było dla mnie wszystkim. Naprawdę atmosfera w tej frakcji była za******a atmosfera. Lecz już tam chyba nie wrócę. Przepraszam, na pewno nie wrócę bo dostałem bana no i oczywiście BL BMA W SAMD. Kolejnej apelacji nie będę pisał, ze względu na co raz większy stres i smutek związany z tą sytuacją. 

A teraz oznaczania:

@TheSzefuncio - dziękuje Tobie bardzo za akademię 2k18 oraz za wszystkie nasze dymy. Te czasy nigdy już nie wrócą :(((

@Anonimek - dziękuję Ci za te wspólne patrole, wspólne rozmowy za wakacje 2k18, te czasy nigdy już nie wrócą ze względu na bana :((

 @Pjeter. - dzięki za akademię 2k18, za rozmowy na mumblu za SAMD MMA. 

@matthew:) - dzięki za pierwszą szansę w SAMD. Niestety jej nie wykorzystałem. 

@4Ever*999 - dzięki za to zawieszenie podczas akademii w wakacje 2k18, dało mi to domyślenia. Dzięki również za drugą szansę której już nigdy nie wykorzystał przez parę osób które mi nie wierzą. SAMD papa :((

DO WIDZENIA 4LIFE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Matjus napisał:

Cześć ;) Wracaj szybciutko :P 

No cóż przez to: 12 Lutego 2019, 6:55 >> Zbanowanie gracza (Nieznany nick)przez SP., powód: Rozwalenie bazy SAMD/Wykorzystywanie błędu zarządu. (Ważne do: 7 Listopada 2021, 6:55)

Oraz te dwa: 

 

Chyba nie wrócę

Edytowane przez Reku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Krychu napisał:

Nie ma co płakać, to tylko gra, to tylko piksele. Odwaliłeś, to mówi się trudno, trzeba dalej z tym żyć... 

Do zobaczenia :)

Tylko najlepsze jest to że ja nawet na przeklęcie mnie NIGDY nie zrobił tej rzeczy. Lecz jedna osoba dalej tego nie rozumie, choć jest administratorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin