Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

@LOCK


Xmore
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Elegy
ID: 33212
Pojemność silnika: 1.8 
Przebieg pojazdu: 11k 
Dodatki: 
 spoiler (1147), wlot -dach (1035), atrapa nitro (1009), stereo, felgi (1079), wydech (1034), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( K1 998 ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, Dodatkowy Klucz, LPG 50dm3 (Brakuje baku do ft)
Cena: 590k do nego (450k offa na serwie)
Coś od siebie: Piękne auto z fajnym przyspieszeniem. Możliwa wymiana za Banshee 2.2 ft z moją dopłatą. Najbardziej bym chciał banshee na niebieskich lampach.
SS’y: https://imgur.com/hQIxwNJ

Edytowane przez Yellow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, adus12135 napisał:

Raczej po 700k-720k ale spoko xd.

Wystawiają po 800k ale spoko

Edit: wystawiając za cenę która bym chciał otrzymać bym dostawał oferty o 100k niższe bo każdy na serwerze to Mirek...

Edytowane przez Yellow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, xHyper napisał:

W tym, że jakiś typek może kupi od ciebie za te 595k po czasie sprzeda za 600k i tak się psuje gospodarkę bo za 600k można spokojnie 1.8ft zrobić samemu

No nie zrobisz za 600k sam 1.8 ft.

Ale jak już jesteś taki uparty to skoro można zrobić to i kupić również można. Nie sprzeczajmy się bo to nie ma sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Yellow. napisał:

No nie zrobisz za 600k sam 1.8 ft.

Ale jak już jesteś taki uparty to skoro można zrobić to i kupić również można. Nie sprzeczajmy się bo to nie ma sensu

FT może nie, chyba że byś wyrwał taniej 1.8 niż salonu tak to będzie ci brakować lpg i baku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, xHyper napisał:

FT może nie, chyba że byś wyrwał taniej 1.8 niż salonu tak to będzie ci brakować lpg i baku 

Elegy 1.8 270k Lampy 150k full upy 110k bak 50k lpg 50k atrapa 50k licznik 15k wykrywacz ogranicznik cb radio felgi spoiler około 15k dodatkowy klucz 15k Rejka 10k razem około 735k

Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Yellow. napisał:

Elegy 1.8 270k Lampy 150k full upy 110k bak 50k lpg 50k atrapa 50k licznik 15k wykrywacz ogranicznik cb radio felgi spoiler około 15k dodatkowy klucz 15k Rejka 10k razem około 735k

Tyle ode mnie.

Pisałem bez lpg i baku :D Ps. atrapa 35k najtansza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin