Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

News of the San Andreas W02/2019


FragusS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

IT8A4ak.jpg

Przedstawiamy już drugie wydanie Miesięcznika 4Life News. Jest to podsumowanie najważniejszych  wydarzeń danego miesiąca - w tym temacie każdy znajdzie coś dla siebie. Tym rzazem podsumowaliśmy miesiąc Luty 2019.

 

76Yw12C.jpg

 

79LJGY7.png

P1teRRR oraz Fotarix zostają awansowani do Command Staffu na okres próbny dwudziestu jeden dni.

Lampi powraca do Command Staff, jednocześnie obejmuje stopień Commander'a.

Baker odchodzi z frakcji na własne życzenie, jednocześnie opuszczając Command Staff.

 

Ukończywszy egzamin z wynikiem pozytywnym, na stopień Police Officer I awansują:

 LoRen

maciek2001

 Torix

s383k

HrazY

TheLyon.cj

Janin

Nicholaz

Mow_Mi_Krzychu

CiasteK*

kokosowski

Ar0n

Yookies.

Rafi007

Ciapci4k

 

Awanse pracowników:

 

Spoiler

 

Police Officer I ENOMEK zostaje awansowany na stopień Police Officer II.
Police Officer I adamek2409 zostaje awansowany na stopień Police Officer II.
Police Officer I Veon zostaje awansowany na stopień Police Officer II.
Police Officer I japkooo zostaje awansowany na stopień Police Officer II.
Police Officer I LuKi16 zostaje awansowany na stopień Police Officer II.
Police Officer I Deyko655 zostaje awansowany na stopień Police Officer II.
Police Officer I veksu zostaje awansowany na stopień Police Officer II.
Police Officer II romeg.reed zostaje awansowany na stopień Police Officer III.
Police Officer II StivGamer zostaje awansowany na stopień Police Officer III.
Police Officer II FeelJR zostaje awansowany na stopień Police Officer III.
Police Officer II Qumik zostaje awansowany na stopień Police Officer III.
Police Officer II HeGe zostaje awansowany na stopień Police Officer III.
Police Officer II NVXER zostaje awansowany na stopień Police Officer III.
Police Officer II Samke zostaje awansowany na stopień Police Officer III.
Police Officer II .DaftleG. zostaje awansowany na stopień Police Officer III.
5kMOCua.png Griski* zostaje awansowany na stopień Police Officer III+1.
5kMOCua.png Bartaz007 zostaje awansowany na stopień Police Officer III+1.
VugTeid.png Tymekwixa zostaje awansowany na stopień Sergeant I.
VugTeid.png Yoshimitsu zostaje awansowany na stopień Sergeant I.
rRM09iB.png Teddy. zostaje awansowany na stopień Sergeant II.
rRM09iB.png D@mian zostaje awansowany na stopień Sergeant II.
rRM09iB.png piotrgg11 zostaje awansowany na stopień Sergeant II.
rRM09iB.png Pepsi* zostaje awansowany na stopień Sergeant II.
rRM09iB.png Sartinek zostaje awansowany na stopień Sergeant II.
rRM09iB.png KRISU. zostaje awansowany na stopień Sergeant II.
rRM09iB.png LiderR zostaje awansowany na stopień Sergeant II.
irGXi0U.png c0veR zostaje awansowany na stopień Detective I.
OfMa1nb.png Paralop zostaje awansowany na stopień Detective II.

 


6OaXqcv.png

 

Aspirant Kubasny. zostaje zdegradowany do stopnia xPhsTpv.png Młodszego Aspiranta, jednocześnie będzie pod ścisłą obserwacją Komendy Głównej przez okres 2 miesięcy oraz posiada zakaz awansu przez okres jednego miesiąca.

Z przykrością informuję iż, aFEZcrP.png Sosna decyzją Komisji Spraw Frakcyjnych zostaje zwolniony z możliwością powrotu w połowie maja, tego roku.

 

Ukończywszy egzamin z wynikiem pozytywnym, na stopień Strażaka awansują:

HalfDeaD

MajsterMateusz

Adrian…

Rainese*998

Suszek*

EnoXo132

TFS_Strazak

Dony

Patka^^

BlackSkorpio69

Kolo1324

Buraczek2

Michalnam

ciacho191

Wasior

Fighter*998

TheBieluu

 

Awanse pracowników:

Spoiler

 

Z przyjemnością informuję iż, W37wJ0T.png Kacperix3 zostaje awansowany do stopnia 11zinS0.png.

Z przyjemnością informuję iż, k0uZC2T.png Fus1oN zostaje awansowany do stopnia W37wJ0T.png.

Z przyjemnością informuję iż, 4qpembs.png TheArasik. zostaje awansowany do stopnia rDk0jJD.png.

Z przyjemnością informuję iż, xPhsTpv.png Placuszek zostaje awansowany do stopnia QpXlhdf.png.

Z przyjemnością informuję iż, xPhsTpv.png xAvenes zostaje awansowany do stopnia QpXlhdf.png.

Z przyjemnością informuję iż, xPhsTpv.png Kubasny, zostaje awansowany do stopnia QpXlhdf.png.

Z przyjemnością informuję iż, YX4xz6t.png Artizo  zostaje awansowany do stopnia plkZr71.png.

Z przyjemnością informuję iż, YX4xz6t.png Michoxd zostaje awansowany do stopnia plkZr71.png.

Z przyjemnością informuję iż, 406UgYk.png Strancuu zostaje awansowany do stopnia YX4xz6t.png.

Z przyjemnością informuję iż, xg5KguL.png BlaQQQ*998 zostaje awansowany do stopnia 406UgYk.png.

Z przyjemnością informuję iż, h63pwvm.png  ponczolas zostaje awansowany do stopnia xg5KguL.png.

Z przyjemnością informuję iż, h63pwvm.png NeverQ zostaje awansowany do stopnia xg5KguL.png.

Z przyjemnością informuję iż, NfouLlS.png Koseryk zostaje awansowany do stopnia h63pwvm.png.

Z przyjemnością informuję iż,  riASm2Q.png FILIP*998 zostaje awansowany do stopnia NfouLlS.png.

Z przyjemnością informuję iż, riASm2Q.png NightMare* zostaje awansowany do stopnia NfouLlS.png.

Z przyjemnością informuję iż, riASm2Q.png BaMoMi zostaje awansowany do stopnia NfouLlS.png.

Z przyjemnością informuję iż, riASm2Q.png cichy1916 zostaje awansowany do stopnia NfouLlS.png.

Z przyjemnością informuję iż, riASm2Q.png Norbert* zostaje awansowany do stopnia NfouLlS.png.

Z przyjemnością informuję iż, riASm2Q.png HaaQu*998 zostaje awansowany do stopnia NfouLlS.png.

Z przyjemnością informuję iż, riASm2Q.png Sergieji*998 zostaje awansowany do stopnia NfouLlS.png.

 


d4C0bDz.png

Ukończywszy egzamin z wynikiem pozytywnym, na stopień Ratownika Medycznego awansują:

Crasha

Reku

WinterGoat

JuliaShaforostov

oof

MisterLookPL

rvder.

Misiek*

Hasiu.*

TiVo.

 

Awanse pracowników:

Spoiler

 

Informujemy, iż Ratownik Medyczny Crasha zostaje awansowany na rangę Lekarz Ratunkowy.

Informujemy, iż Ratowniczka Medyczna JuliaShaforostov zostaje awansowana na rangę Lekarka Ratunkowa.

Informujemy, iż Ratownik Medyczny oof zostaje awansowany na rangę Lekarz Ratunkowy.

Informujemy, iż Lekarz Ratunkowy CHRUPEK zostaje awansowany na rangę Lekarz SOR'u.

Informujemy, iż Lekarz Ratunkowy Inv zostaje awansowany na rangę Lekarz SOR'u.

Informujemy, iż Lekarz SOR'u Iros zostaje awansowany na rangę Lekarz Chirurgii.

Informujemy, iż Lekarz Chirurgii TheMistrzuu* zostaje awansowany na rangę Lekarz Specjalistyczny.

Informujemy, iż Lekarz Specjalistyczny Macio717 zostaje awansowany na rangę Młodszy Specjalista.

Informujemy, iż Specjalista egzo_11 zostaje awansowany na rangę Starszy Specjalista.

Informujemy, iż Starszy Specjalista Anonimek zostaje awansowany na rangę Młodszy Ordynator.

Informujemy, iż Ordynator Chirurgii miluski zostaje awansowany na rangę Doktor.

 


NUbAn8n.png

 

przykrością informuję, iż Główny Inżynier Hyak opuszcza swoje stanowisko we frakcji na własne życzenie.

Z przyjemnością informuję, iż stanowisko Głównego Inżyniera obejmuje Inżynier Axidus*.

 

Awanse pracowników:

Spoiler

 

Kierownik michael789 zostaje awansowany na rangę Inżyniera.

Zastępca Kierownika Masellko zostaje awansowany na rangę Kierownika.

Doświadczony Specjalista SpeedPowerPL zostaje awansowany na rangę Operator.

Budowlany FreQe zostaje awansowany na rangę Doświadczony Budowlany.

Specjalista flex. zostaje awansowany na rangę Doświadczony Specjalista.

Pracownik concamatrix zostaje awansowany na rangę Budowlany.

Pracownik esportowiec zostaje awansowany na rangę Budowlany.

Pracownik Brodaty.* zostaje awansowany na rangę Budowlany.

Pracownik Kenny zostaje awansowany na rangę Budowlany.

Pracownik Arsenic zostaje awansowany na rangę Budowlany.

Pracownik Pequs zostaje awansowany na rangę Budowlany.

 


SKSDOpJ.jpg

 

Z przyjemnością informujemy, iż  RIPSONx przechodzi okres próbny z wynikiem pozytywnym, tym samym zostaje wcielony do zarządu frakcji na rangę Przełożony.

Z przyjemnością informujemy, iż  .MateuszDafGames. przechodzi okres próbny z wynikiem pozytywnym, tym samym zostaje wcielony do zarządu frakcji na rangę Przełożony.

 

Ukończywszy egzamin z wynikiem pozytywnym, na stopień Nowego Kierowcy awansują:

Geqash

krapeq

GrunteK

BlackNigga*

Szender

Wizgo

BlaKi*

4M3NO

kolin2310

Hinox

VotablePants174

Shiruu

 

Awanse pracowników:

 

Spoiler

 

Z przyjemnością informujemy, iż  Młodszy Przewoźnik PerPani  zostaje awansowany na rangę Przewoźnika.
 Z przyjemnością informujemy, iż  Starszy Kierowca Tomasz3k zostaje awansowany na rangę Doświadczonego Kierowcy.
Z przyjemnością informujemy, iż Nowy Kierowca Wisnia191 zostaje awansowany na rangę Kierowcy.

Z przyjemnością informujemy, iż  Kierowca Specjalny Gixxerek  zostaje awansowany na rangę Młodszego Przewoźnika.
 Z przyjemnością informujemy, iż  Kierowca Specjalny krejzowsky  zostaje awansowany na rangę Młodszego Przewoźnika.
 Z przyjemnością informujemy, iż  Starszy Kierowca hubs zostaje awansowany na rangę Doświadczonego Kierowcy.

Z przyjemnością informujemy, iż Przewoźnik MaciekMaster zostaje awansowany na rangę Starszego Przewoźnika.
Z przyjemnością informujemy, iż  Doświadczony Kierowca Mattez zostaje awansowany na rangę Kierowca Specjalny.
 Z przyjemnością informujemy, iż  Starszy Kierowca erykowski900 zostaje awansowany na rangę Doświadczonego Kierowcy.
Z przyjemnością informujemy, iż 
Kierowca Wisnia191 zostaje awansowany na rangę Starszego Kierowcy.
Z przyjemnością informujemy, iż 
Kierowca FragusS zostaje awansowany na rangę Starszego Kierowcy.

⦁ Z przyjemnością informujemy, iż Starszy Szofer  DJBOOMBA  zostaje awansowany na rangę Doświadczonego Szofera.
⦁ Z przyjemnością informujemy, iż  Doświadczony Kierowca Tomxcio* zostaje awansowany na rangę Kierowca Specjalny.
 ⦁ Z przyjemnością informujemy, iż  Starszy Kierowca Prese$ zostaje awansowany na rangę Doświadczonego Kierowcy.

 


zWeC1du.jpg

 

Do ekipy serwera powrócili:

Mirek_*

Kasztan*

Szyszek

 

Grono ekipy opuścili:

Namik209

Kasztan*

wojtas172

Kubox*

VatraS*

Lewanek*

Rycha.

Unikalny

Vesp3r

SkouT

Jojtek01

Shiruu

Tigeroo

Skipciu

Danboss.cj

Grabsio311


05-02-2019

Odświeżono GreenWooda oraz Ranchera Long. Przywrócono również wariant dla frakcji oraz dodano wersję Off-Road. 7l7UxCz.jpg

d2qtp5E.jpg

 

14-02-2019

Nowa podmianka Alpha. 

8FLelq2.jpg

 

03-03-2019.

Przeniesiono siedzibę frakcji SAMD do San Fierro.

xUbrg0W.jpg

V46Yzda.jpg


B4O8N0k.jpg


Dnia 21 lutego 2019r. w godzinach wieczornych otrzymaliśmy informacje o wypadku drogowym na węźle autostrady z Las Venturas do San Fierro. Kiedy dojechaliśmy na miejsce zastaliśmy jedną jednostkę straży pożarnej, jedną policji oraz pogotowia. Od razu po podjechaniu na miejsce zdarzenia zauważyliśmy pojazd stojący w rowie, który zapewne uderzył w drzewo. 


MLKICue.jpg

MbHrU4G.jpg

bLGBfeF.jpg


     Na początku strażacy zajęli się wyciąganiem poszkodowanego z pojazdu. W tym celu użyto specjalistycznego sprzętu. Pojazd mógł w każdej chwili spaść w dół prosto do wody gdyż drzewo, w które, uderzył w każdej chwili mogło złamać się. Po wyjęciu rannego z pojazdu został on przekazany pogotowiu, które opatrzyło go, a następnie zawiozło do szpitala.

 

Im3MxQJ.jpg

Więcej informacji na temat całego zdarzenia udzielił nam funkcjonariusz SAPD - FeelJR.

 

xWolfQ - W

FeelJR- F


W: Mógłbym panu zadać parę pytań w sprawie tego wypadku?

F: Tak, pewnie. Proszę pytać śmiało.

 

W: Ilu jest osób poszkodowanych w tym zdarzeniu?

F: Jak można zauważyć najprawdopodobniej jest jeden poszkodowany.

 

W: Rozumiem. Czy wiadomo w jakim jest stanie?

F:  Owszem, jest w bardzo ciężkim stanie. Od razu został przetransportowany do szpitala oraz utrzymywany jest obecnie w śpiące farmakologicznej. Lekarze walczą o jego życie, powodem tego jest duża siła uderzenia samochodu.

 

W: Wiadomo co było bezpośrednią przyczyną wypadku?

F: Przyczyną wypadku mogły być nie sprzyjające warunki na drodze. Kierowca mógł wpaść w poślizg lub stracić panowanie nad samochodem przez co zboczył z drogi i znalazł się w takim miejscu w jakim go zastaliśmy.

 

W: Nie mam więcej pytań. Dziękuję oraz życzę miłego dnia.

F: DF: Dziękuje i wzajemnie.

 

    Aby dowiedzieć się trochę więcej o  stanie poszkodowanego udaliśmy się do szpitala, gdzie przeprowadziliśmy rozmowę z Lekarzem Chirurgii, od którego otrzymaliśmy owe informacje. Na całe szczęście poszkodowany przeżył wypadek i aktualnie dochodzi do zdrowia.

1Fq154A.jpg

 Keres- K

Iros - I

 

K: Mam kilka pytań dotyczących poszkodowanego po wypadku. Miałby Pan chwilę na udzielenie odpowiedzi?

I: Proszę bardzo.

 

K: W jakim stanie poszkodowany trafił na szpitalny oddział?

I: Poszkodowany trafił do nas w stanie ciężkim z wieloma obrażeniami ciała oraz krwotokiem wewnętrznym. Od razu po przeprowadzeniu odpowiednich badań trafił na stół operacyjny gdzie lekarze walczyli o jego życie. Na szczęście operacja się udała i pacjent przeżył.

 

K: Czy jego bliscy zostali poinformowani o całym zdarzeniu?

I: Nie, pacjent był nieprzytomny wtedy obowiązek poinformowania rodziny ma policja.

 

K: Czy wiadomo kim jest poszkodowany?

I: Tak, znamy tożsamość tego człowieka jednak ze względu na RODO nie mogę udzielić takiej informacji.

 

K: Dobrze, dziękuje za poświęcony czas.

I: Również dziękuje.


8pnERtU.jpg

Witam, w dniu dzisiejszym przedstawię wam wywiad z Supporterką Serwera 4Life @PerPani

Q - Qumik

P - PerPani

 

Q: Witam, z tej strony Zastępca Dyrektora Qumik z Redakcji Prasowej 4Life News.
P: Witam, z tej strony pracownica frakcji Transport of San Andreas jak i supporertka PerPani.

 

Q: Czy była by mi Pani w stanie udzielić krótkiego wywiadu?
P: Jasne, bez problemu.

 

Q: Zaczniemy od najprostszego pytania, mianowicie proszę przedstawić nam swoją osobę.
P: Proste pytanie, ale jednak trudno na nie odpowiedzieć. Od zawsze uznawałam siebie  za osobę ze specyficznym charakterem oraz sposobem patrzenia na świat. Sama doskonale nie wiem jaka jestem, ciągle siebie zaskakuje oraz poznaję każdego dnia, lecz postaram się przedstawić swoją charakterystykę najlepiej jak potrafię. Uważam się za osobę dojrzałą, trochę ogarniętą z poczuciem humoru i z wielkiem dystansem co w sobie bardzo lubię. Ludzie czasami mnie postrzegają za tokstyczną, dziwną osobę, być może taka jestem, ale nie przykuwam do tego wielkiej wagi. Ocena mojej osoby przez bliskie mi osoby jest dla mnie istotna.  Jestem dość empatyczną osobą, ale do ludzi, którzy na to zasługują. Wrażliwa i uparta również jestem, ale to chyba jak każda kobieta, no chyba, że ja jestem jakimś odmiennikiem. Moja autocharakterystyka nie jest zbytnio rozwnięta, bo jak wspominałam - poznaję siebie dalej. Z tych drobnostek o jakich mogę wspomnieć, to to, że chodzę do Liceum Ogólnokształcącego do klasy pierwszej o profilu biologiczno - chemicznym, chociaż w ostatnim czasie, ta klasa zmieniła się raczej na biologiczno - geograficzny, spowodowane strachem przed chemią. Dosyć zabawne.O pasjach nie wspomnę, bo żadnej niestety nie mam. Dalej szukam tego czegoś, co mnie zainteresuje w takim stopniu, że się w pełni tym oddam, a nie na jakiś krótki okres czasu. To chyba na tyle o mojej osobie.

 

Q: Jak rozpoczęła się Pani gra na serwerze?
P: Od  kiedy pamiętam, to gram w GTA SA albo VC, ale jak się dowiedziałam, ze jest coś takiego jak MTA, to chciałam zobaczyć co to. Trochę jednak zajęło mi czasu by MTA znalazło się na moim laptopie, ale gdy w końcu do tego doszło, że miałam szansę zagrać w MTA, to mój kolega zaproponował mi serwer 4Life. Stwierdziłam "czemu nie? RPG? może być fajnie" . Moja przygoda na serwerze rozpoczęła się 17 stycznia 2018 roku. Dalej pamiętam swoje zabawne początki na serwerze, przygody oraz ludzi, którzy przyciągali mnie do tego serwerze jeszcze bardziej niż sam on w sobie. W taki o to sposób znalazłam się tutaj.

 

Q: Wszyscy znamy Panią z Frakcji TSA proszę opisać nam jak Pani się w niej znalazła oraz od jakiego czasu do niej należy?
P: W TSA jestem jakoś od drugiej połowy czerwca 2018 roku. Przeszłam dość długą drogę by zdecydować się o napisanie podania do frakcji. Jako iż ja muszę wszystko wiedzieć, to przed samym napisaniem podania do frakcji starałam się uzyskać jak najwięcej informacji o niej, co mi się po części udawało. Do samej frakcji przyciągnął mnie KiLL, upewniając mnie, że to nie jest nic strasznego. Po jakimś czasie zdecydowałam się o napisanie podania do frakcji . O dziwo dostałam się za pierwszym razem, czego nie spodziewałam. Wybrałam TSA, ponieważ RP jakoś mnie nie przekonywało do dołączenia do innych frakcji.

 

Q: Wiemy też, że ostatnio została Pani nową Supporterką jaka była Pani reakcja gdy się Pani o tym dowiedziała?
P: Wyniki na supporta zostały ukazane akurat wtedy kiedy wchodziłam na forum. Jak zobaczyłam powiadomienie, że Zbyk wspomniał o mnie w poście, to momentalnie zaczęłam się telepać, a jak zobaczyłam wyniki i to, że faktycznie jestem na liście nowych supporterów, nie mogłam wyjść z szoku przez jakieś pół godziny. Nie sądziłam, że się dostanę, ani trochę nie myślałam o tym, że dołączę do ekipy serwera. Gdy wyszłam z szoku zaczęłam rozmyślać nad czy na pewno dam radę na tej randze, czy jestem odpowiednią osobą na te stanowisko, ale wszelkie moje wątpliwości zniknęły, po paru dniach na randze.

 

Q: Czy Ragna: Supporta ułatwia grę na serwerze jak i Frakcji?
P: Owszem w jakiś sposób ułatwia grę na serwerze , na pewno poruszanie się po mapie jak i sprawdzanie pewnych informacji, ale we frakcji nie odczułam jakiejś wielkiej zmiany.

 

Q: Czy należy Pani do jakiejś Organizacji:
P: Tak, aktualne jestem liderką organizacji Thug 4Life.

 

Q: Jak ocenia Pani współprace Lidera Frakcji TSA z Pracownikami?
P: Nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie zbytnio, bo nie przykówam do tego uwagi, ale uważam, że współpraca między liderem, a pracownikami jest wystarczająca.

 

Q: Wszyscy Zarzucają Pani faworyzacje przez to, że jest Pani kobietą we Frakcji. Jak ocenia Pani takie zachowanie?
P: We frakcji jestem traktowana i karana jak wszyscy inni pracownicy, nie odczułam żadnej faworyzacji ze strony zarządu  na mojej osobie. Najwięcej osób wypowiada się na temat "faworyzacji", którzy nawet nie byli we frakcji TSA i nie znają jej od środka. Nie zwracam uwagi na takie osoby, bo szkoda na to czasu i nerwów.

 

Q: Myślę, że wyczerpaliśmy temat. Dziękuje za poświęcony czas oraz udzielny wywiad.
P: Ja również dziękuję za wywiad.


8pnERtU.jpg

W dniu dzisiejszym pragnę przedstawić wywiad z Captain II @Fotarix

T - TheLyon

F - Fotarix

 

T: Witam, z tej strony Młodszy Redaktor TheLyon. Redakcja Prasowa 4Life News.

F: Witam, z tej strony Captain II Fotarix.

 

T: Na Początek opowiedz coś o sobie.

F: Mam na imię Maksymilian i pochodzę z województwa mazowieckiego z miasteczka obok Warszawy. Na co dzień uczęszczam do czwartej klasy technikum na profilu Technik-Informatyk i właśnie przygotowuję się do matur. Na serwer pierwszy wszedłem we wrześniu 2017 roku, lecz swoją prawdziwą przygodę z 4Life'em zacząłem w czerwcu ubiegłego roku. Należę do frakcji San Andreas Police Department, gdzie pełnie funkcje nadzorcze na stopniu Captaina II. Poza służbą należę też do Studia Filmowego 4Life, gdzie jestem Zastępcą Kierownika.

 

T: Jak wyglądał twój początek we frakcji i dlaczego wybrałeś San Andreas Police Department?

F: Do frakcji San Andreas Police Department dołączyłem w lipcu ubiegłego roku, dołączając do ówczesnej akademii. Wybrałem SAPD, ze względu na moje doświadczenie związane z tą frakcją, ponieważ byłem wcześniej w policji na kilku większych bądź też mniejszych serwerach i stwierdziłem, że tu odnajdę się doskonale. Moją akademię wspominam świetnie. Spotkałem tam wielu świetnych ludzi, z którymi kontakt mam do dziś. Egzaminy Police Academy zaliczyłem za pierwszym razem z prawie maksymalnym wynikiem. Potem szybko awansowałem na kolejne stopnie w naszej hierarchii, zdobywając przy tym nowe funkcje, doświadczenia. Pewnego dnia dołączyłem do dywizji zajmującej się nadzorowaniem akcji w terenie, pościgów i to właśnie tutaj zaczęła się moja prawdziwa gra. Po pewnym czasie otrzymałem szkoleniowca akademii i finalnie dostałem możliwość dołączenia do zarządu na okres próbny.

 

T: Jak wyglądają twoje codzienne obowiązki we frakcji?

F: We frakcji zajmuje się głównie papierkową robotą. Wypisuje ogłoszenia, urlopy, odejścia i tym podobne, nadzoruje, czy wszystko działa prawidłowo, czy nie tworzą się niepotrzebne spory. Zajmuje się też szkoleniem akademii, ponieważ oprócz funkcji zarządowej jestem też czynnym szkoleniowcem Police Academy.

 

T: Ile czasu poświęcasz na służbę?

F: Na służbę poświęcam tak naprawdę cały mój czas na serwerze i rzadko kiedy można mnie spotkać poza nią. Myślę, że dziennie są to jakieś 2/3 godziny.

 

T: Jak oceniasz obecny zarząd frakcji oraz wasze stosunki?

F: Nasze stosunki w zarządzie są raczej luźne. Każdy nawzajem się szanuje, nie ma niepotrzebnym spięć i razem działamy w harmonii. Każda osoba z zarządu ma swoje obowiązki, które musi spełniać i nikt nie wchodzi sobie nawzajem w drogę.

 

T: Czy poza służbą wykazujesz jakąś aktywność na serwerze oraz czy skupiasz się mocno na majątku serwerowym?

F: Co do czasu poza służbą to jest tak, jak pisałem wyżej — rzadko, a jeśli już to nadzoruje sprawy związane ze studiem filmowym. Na swoim serwerowym majątku się jakoś bardzo nie skupiam oraz nie przywiązuję się do niego. Są to tylko e-pieniążki, które można powiedzieć, że urozmaicają nam grę.

 

T: Prócz frakcji, masz jakieś inne cele na serwerze?

F:Celów jako takich nie mam. Można powiedzieć, że osiągnąłem i tak już więcej niż sądziłem, że kiedykolwiek osiągnę. Jedynym moim malutkim celem jest dołączenie do ekipy serwera, ale do tego jeszcze długa droga.

 

T: Dziękuje za wywiad oraz za poświęcony czas.

F: Ja również dziękuję za możliwość udzielania wywiadu i pozdrawiam wszystkich czytających!


eTgx7Qx.jpg

aPJRSgZ.png

 

Dirty Angels!

Baza organizacji: 

J7MeLdf.png

kxGr0BO.png

9WOK69M.png

Krótka charakterystyka: 

Założycielem jak i liderem organizacji jest teraźniejsza administratorka serwera, Greyna.gg, która w momencie jej zakładania była zwykłym graczem. Miało to miejsce 26 maja 2017 roku, więc niespełna 2 lata temu. Baza Dirty Angels znajduje się na dzielnicy The Clown's Pocket w Las Venturas - jest to nieopodal parkingu policyjnego w tym mieście. Jest ona jedną z największych Willi na serwerze. Posiadają oni subforum, gdzie można złożyć podanie do ich szeregów. Są tam także postowane ogłoszenia. 

 

Więcej informacji na temat Dirty Angels:

https://mta4life.pl/forums/forum/509-dirty-angels/


xeyGnd8.jpg

Dnia 17 lutego ok. godziny 15:30 przeprowadziliśmy ankietę społeczną o temacie: „Funkcjonowanie biznesów na serwerze!”

W celu przeprowadzeni ankiety udaliśmy się na spawn San Fierro, Ocean Flats. Osób biorących udział w ankiecie to:

Zapraszamy na podsumowanie naszej ankiety!

 

1.Czy na serwerze dobrze Ci są znane biznesy?

5pHLx1N.png

 

2.Czy według Ciebie biznesy na serwerze dobrze funkcjonują?

9nqE8x6.png

 

3.Czy byłeś/aś kiedyś w jakimś biznesie?

n83HDsP.png

 

4.Jaki biznes jest najlepszy według Ciebie?

7G8UqM8.png

 

Po ankiecie możemy wywnioskować, że gracze znają biznesy, wiedzą czym mniej więcej się zajmują, ale niektórzy nigdy nie byli w żadnym, oraz wytypowali najlepsze biznesy na serwerze! 


VUqHcyi.jpg

Ogłoszenia graczy czyli płatne ogłoszenia które będą publikowane przez nas w każdym wydaniu miesięcznika. Każde ogłoszenie powinno zawierać tytuł oraz krótki opis. W celu wykupienia ogłoszenia do kolejnego miesięcznika prosimy o kontakt z Dyrektorem Naczelnym @FragusS oraz Zastępcą Dyrektora @Qumik.

 

Koszty zakupu ogłoszenia:

Spoiler

 

200 znaków - 300 PLN

300 znaków - 500 PLN

500 znaków - 1000  PLN

 

* Zdjęcie (przesłane przez gracza) - 300 PLN

* Zdjęcie (wykonane przez Redakcje na zlecenie) - 500 PLN

 

 

9IOTL3W.png

Organizacja Thug4Life poszukuje nowych członków!

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że w dniu 24 luty otwarta została rekrutacja do organizacji Thug4Life. 

Jesteśmy przyjazną i zgraną ekipą, panuje u nas miła atmosfera i co najważniejsze, dyscyplina.

 

Wymagania, które trzeba spełnić, by dostać się do organizacji:

Spoiler

 

✓ Posiadać ukończone 14 lat,

✓ Posiadać przegranych minimum 100 godzin na serwerze,

✓ Posiadać minimum 1500LP na serwerze,

✓ Posiadać konto zsynchronizowane z forum,

✓ Posiadać program Discord oraz Mumble,

✓ Zobowiązać się do wpłacenia wstępnej kwoty - 1500PLN, oraz co miesięcznej składki, wynoszącej 4000PLN. Tą kwotę należy wpłacać w ciągu pierwszych siedmiu dni każdego miesiąca. Nie dotyczy to nowych graczy.

✓ Przepisać na organizację pojazd o wartości minimum 250000PLN w zamian za składkę - albo co miesięczna składka albo przepisanie pojazdu.

✓ Zachować kulturę oraz ortografię na dobrym poziomie, 

✓ Godnie reprezentować organizacje,

 Zapoznać się oraz akceptować regulamin organizacji.

 

 

Napisz podanie już teraz -> https://mta4life.pl/forums/topic/131565-rekrutacja-do-organizacji-t4l/

 

Najlepsze zdjęcie  w Konkursie Fotograficznym - @Mattez

FUHErAK.jpg

 


Sponsorem jest organizacja Family Drivers. Serdecznie dziękujemy za pomoc w realizacji miesięcznika. <3 

Redakcja Prasowa 4Life News.

Edytowane przez FragusS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin