Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Praca rybaka :3


szczurixo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, szczurixo napisał:

Znajdz mi chociaż 1 powód dla którego mam się nagle nauczyć skryptowania???(wogule mnie skryptowanie nie interere) I z kąd wiem że nie trwa to długo bo pracowałem z osobami które robią skrypt pare godzin roboty i się napisze a po za tym jak napisał pan Kill można przerobić skrypt :3 

Ta rozmowa nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2019 o 11:07, Minxon*Szofer* napisał:

Fajne, fajne.
Myślę że administracja mogłaby nawet wprowadzić taką pracę 

Tak bo jak wgrywasz mapę to odrazu skrypty same się piszą i cyk mapa = gotowa praca xd

Co do mapki nawet nawet ale nie ma to klimatu 4life

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskryptuj to. 

Jak napiszesz skrypt, który będzie działal to prędzej rcon to przemyśli niż jak jest tylko mapa. Może pokażesz nam jak skryptowanie trwa pare godzin, bo o ile dobrze pamiętam to kopalnia powstawała grube miesiące. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Eclipse. napisał:

Oskryptuj to. 

Jak napiszesz skrypt, który będzie działal to prędzej rcon to przemyśli niż jak jest tylko mapa. Może pokażesz nam jak skryptowanie trwa pare godzin, bo o ile dobrze pamiętam to kopalnia powstawała grube miesiące. 

Elo grube miesiące weeee ty mam prawo by sądzić że trwało krócej ale za pokazanie dowodów pewien suport mi groził banem więc nie bende ich dawał (jak pisałęm wcześniej pracowałem z osobami które robią skrypt i nie trwa to niewiadomo ile na czym polega skrypt na losowym generowaniu 2 przycisków ja rozumie mogło by to trwać dłużej jak by to była całą klawiatura nie wiadomo jakie sekwencje )(i nie interesuje się programowaniem …. czy to tak ciężko zrozumieć ktoś może lubieć pisać skrypt a drugi np. ja woli pójść sobie do plastyka skończyć go i pójść na studia i być architektem )

Nie widze sensu prowadzenia dalszej rozmowy :3 

Edytowane przez szczurixo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin