Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Lawety


Jacob_Nowerson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

ze względu na to, że straciłem prawo do 22:45 to postanowiłem wskoczyć w edytor (kiedyś robiłem projekty). Jak będzie 20 :4l: to zrobię coś o wiele ciekawszego :)!

taka luźna propozycja dużej firmy transportowej. Schemat prosty. O dziwo, zawsze lubiłem dużo napchane. Może zrobię z tego skrypt i udostępnię, zobaczę.

fotki: 

Spoiler

 

tggfPsE.jpg

tggfPsE.jpgO03e8hn.jpgIaH6ywf.jpgIVfwVpT.jpg5SauLMn.jpgRaV5jfZ.jpg0dZbSIC.jpgETW1odl.jpg4fWImyc.jpgU2lRoTr.jpg

 

 

Edytowane przez s0beit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, szczurixo napisał:

Ładne ale tam jest chyba baza sara :3 i po kij bulety i sultany … a i gdzie miejsca parkingowa bo ich tu tak średnio widać dla mnie 4/10  nieprzemyślane :| 

Już Ci tłumaczę. Parking dla pracowników jest gdzie SULTANY. Parking dla szefostwa jest gdzie bullety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, s0beit napisał:

Już Ci tłumaczę. Parking dla pracowników jest gdzie SULTANY. Parking dla szefostwa jest gdzie bullety.

Czyli nie ma parkingu? Pracownicy mogą parkować gdzie chcą ponieważ nie mają wyznaczonego parkingu? Żeby takowy parking zrobić mogłeś poświęcić 10min więcej, z dwóch dockbarów zrobić miejsce parkingowe, a następnie za pomocą amt zrobić resztę miejsc. Jak dla mnie tylko zmarnowałeś czas na wykonanie tej mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin