Skocz do zawartości

ADIXO

Gracz
  • Postów

    74
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

O ADIXO

  • Urodziny 10.12.1999

W świecie gry

  • ID konta gracza 47590
  • Nick ADIXO
  • Data rejestracji 2016-07-27 23:22:46
  • Ostatnio widziany 2026-05-15 15:44:45
  • Łączny czas gry 1764 godz. 48 min.
  • Organizacja YellowSquad
  • ➜ Ranga Yellowbeak
  • Respekt
    -9
    Life Points
    30873
    Punkty karne
    386

Informacje o profilu

  • Płeć:
    mężczyzna

Ostatnie wizyty

9 902 wyświetleń profilu

Osiągnięcia ADIXO

Użytkownik

Użytkownik (2/4)

79

Reputacja

  1. Jak zwykle, świetnie się bawię przy audycjach tego prezentera Korzystając z okazji, jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego!!
  2. Po przesłuchaniu prawie całej audycji przychodzę tutaj z ocenką, która jest w pełni zasłużona. Klimat zupełnie inny niż reszta, powrót bardziej do starszych utworów co powoduje uśmiech na twarzy a dodatkowo cała otoczka prowadzenia tejże audycji wprowadzał klimat starych czasów, gdzie chodziło się na imprezy bez ciągłej vixy. Takich prezenterów się szanuje, czekam na kolejną audycję. P.s Dzięki za dochowanie tajemnicy podczas audycji Mufin xd
  3. Kozaak, wreszcie jakieś kawałki z "duszą", polecam tego prezentera
  4. Megaa sie bawiłem przy tej audycji, szacun i podziwiam za gust. Czekam na kolejną audycje, pozdrooo
  5. ADIXO

    @Lock - nieaktualne

    Model: Buffalo DSD Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: Bez znaczenia Cena: max 340k Dodatki: - Coś od siebie: Poszukuje Buffka DSD w takiej konfiguracji żeby zamknąć się w kwocie 340k, także bez szału. Może być czysty
  6. mozna do ciebie kontakt jakis? Najlepiej discord 

    1. ADIXO

      ADIXO

      Jasne, zaparszam: _pvls

  7. Twój nick: ADIXO Nick członka frakcji: @.Fixel_Eatsy Powód napisania pochwały : Szybki, profesjonalny transport oraz przyjazne nastawienie do klienta Dowody: Coś od siebie: Często korzystam z usług taxi i rzadko trafiam na takich kierowców. Sam przejazd był w pełni trzymający się KRD, kierowca był bardzo wdzięczny za stosunkowo drobny napiwek co też jest rzadkością, że ktoś docenia drobny gest w ramach podziękowania za przewóz. Podczas przejazdu napotkaliśmy zdarzenie losowe na drodze i wymieniliśmy na ten temat pare zdań (co również jest fajnym atutem, że można z kierowcą sobie "pośmieszkować" na dany temat - po prostu kierowca z dystansem i poczuciem humoru. Chciałbym aby tacy kierowcy byli doceniani dlatego uznałem, że musze pierwszy raz przez te wszystkie lata napisać pochwałę. Więcej dowodów nie mam ponieważ musiałbym tu wrzucić filmik a co za tym idzie udostępnić część rozmowy a szanuje prywatność swoją oraz rozmówcy. Podsumowując, zacznijmy doceniać takich graczy bo z czasem mam wrażenie, że jest ich coraz mniej. Pozdrawiam kierowcę oraz zarząd TSA.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin