Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na San Andreas Police Department - Oskarżony przez Griski*.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Login: Griski67
Nick: Griski* 
Serial:  2CBCD3786087DEC37924B00A9299CE44
Przynależność do frakcji: --
 

Opis sytuacji: No dobrze, a więc pozwolę sobie zacząć od momentu, kiedy miałem rozmowę dyscyplinarną z zarządem. Było to jakoś parę tygodni temu, albo nawet miesiąc. Dlaczego rozmowa dyscyplinarna? Ponieważ udostępniłem hasło od głównego kanału mumble, fakt faktem zrobiłem to, lecz po rozmowie nie zostałem kompletnie ukarany, ani zawieszenie, ani wydalenie. Jedyne co, to upomnienie słowne i dalsze postępowanie. Co miałem zrobić po rozmowie? Zarząd tak jakby zaszantażował mnie, że jeżeli nie będę miał dowodów na pewną osobę, którą chcą "ud****ć" i chcą aby ta osoba wyleciała z banem. To zostanę wydalony, tak jakby nie miałem wyjścia, albo zostaje wydalony albo upierdal** jednego z najlepszych kolegów. Cóż wybrałem to drugie i tak naprawdę po kilku tygodniach sprawa ucichła, a ja nie musiałem dawać ss czy też nagrań z rozmów na mojego ziomka. Po pewnym czasie pełniłem służbę tak jak trzeba, nie wpłynęła na mnie żadna skarga. Skarga nie, lecz dostałem pochwałę za ładnie odegrane RP z graczem. W dalszym ciągu otrzymałem chyba nawet awans, nie jestem pewny ale tak jakoś to chyba było. I po długim czasie gry we frakcji: (Tutaj zaczyna się cała akcja) Wchodzę sobie na discorda, żeby poprzeglądać Informacje i kanały etc. Patrzę, a tu mnie nie ma! Tak bez niczego został wyrzucony, po chwili napisałem do Lidera Frakcji. Zapytałem grzecznie czy coś się stało, ten odparł, że ja już wiem co się stało. Zaczął wysyłać filmiki pewnej osoby, tej osoby którą miałem upier****. W dalszym ciągu po zadanych pytaniach, dostałem odpowiedź i zostałem skierowany do jednego z członków zarządu frakcji, a mianowicie do Lampiego, gdyż to on miał niby zajmować się tą sprawą. No to dzień później napisałem do Lampiego:  ( "Skipciu pisał, że ty się tym zajmujesz, to ja już nie wiem... Mogę wiedzieć o co chodzi? Przenieś mnie na kanał." ) Co odpisał? "lol xd" Po zobaczeniu tej wiadomości stwierdziłem, że tak nie może być. Ja do tej sprawy podszedłem poważnie, a jak widać zarząd ma to po prostu w du**e. Jakieś kilka dni po prowadzeniu tych rozmów, dostrzegłem ogłoszenie na forum - Oczywiście zostałem wydalony. Stwierdziłem, że nie pozostawię tak tej sprawy i napiszę znów do Skipcia, po dość długim spamie w końcu odpisał i udało mi się umówić z zarządem na rozmowę. I tutaj się zaczęło, a więc zostałem wydalony za: rozprowadzania haseł osobom trzecim. Tak jak wcześniej pisałem zrobiłem to, lecz jakiś miesiąc temu i po rozmowie z zarządem nie zostały wyciągnięte konsekwencje wobec mnie, wróciłem do służby pod jednym warunkiem. Dalej zarząd powiedział, że był kolejny wyciek haseł frakcyjnych z mumbla. I że ja jestem głównym oskarżonym i co z tego, że mogę być głównym oskarżonym skoro to nie ja je udostępniłem. Oskarżonym może być każdy i to nie znaczy, że trzeba od razu wydalać.  Kontynuując: " z powodu spiskowania z osobami z poza frakcji, działania na jej nie korzyść" Bardzo byłem zdziwiony gdyż zobaczyłem tą informację. Nie przypominam sobie, że spiskowałem kiedykolwiek z osobami poza frakcji i działałem na jej niekorzyść. Zarząd nie miał żadnych dowodów na to, że spiskowałem i działałem na jej nie korzyść. Powiedzieli mi tylko jedno, że osoba z którą niby spiskuje ma ze mną dobry kontakt, problem w tym, że z tą osobą nie rozmawiałem już chyba od kilku miesiąców. Więc uważam, że zostałem wydalony bez powodu i czuję się jakby ktoś robił mnie w chu*a. Zrobiłem coś czego nie powinienem, ale to co najważniejsze było to jakiś miesiąc temu i nie poniosłem żadnych konsekwencji. Dopiero po miesiącu zarząd się obudził i mnie wydalił za to, no chyba tak nie może być. Wolę zostać od razu wydalony niż po jakimś czasie. Już nie wspomnę o podejściu do tej sprawy przez zarząd, luzacko bez powodów, byle tylko wypier**** ... Przepraszam za słowa, ale inaczej się tego nie da określić.

Świadkowie: Póki co nie oznaczę żadnych świadków. Myślę, że nie ma takiej potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około miesiąca temu podałeś hasło do kanału SAPD osobie która we frakcji nie jest, dodatkowo owa osoba od dłuższego czasu działała i działa na niekorzyść frakcji. Mowa tutaj oczywiście o @Krystiano'. Dostałeś wtedy wybór, albo pomożesz nam usunąć szkodnika albo się żegnamy. Z uśmiechem na twarzy wybrałeś pierwszą opcję i pozostałeś we frakcji. Od tamtego czasu porzuciłem ten wątek, uznałem że nie ma sensu ciągnąć tematu (do całej tej sytuacji idealnie wpasowuje się powiedzenie "nie ruszaj gówna bo śmierdzi"). Jako iż Twoja służba przebiegała wzorowo, doszedłem do konkluzji, że wydalenie Ciebie z frakcji nie jest konieczne. I tutaj przychodzi ostatni wyciek haseł, kolejny który przypuszczam ma powiązania z @Krystiano'. Prewencyjnie kilka osób straciło wtedy dostęp do komunikatora discord, następnie stopniowo badaliśmy wszelkie możliwości i przywracaliśmy owe osoby. Ty byłeś ostatni, z osób sprawdzanych masz najwięcej za uszami, dlatego postanowiliśmy o Twoim wydaleniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, rozumiem. Tylko w tym rzecz, że tego nie zrobiłem i do tej pory uważam, że zostałem nie słusznie wydalony. Proponuję bardziej zbadać sprawę i oczekuję na odpowiedź od któregoś z członków KSF. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego, że udostępniłem? Skoro wtedy rozmawialiśmy i: "Dostałeś wtedy wybór, albo pomożesz nam usunąć szkodnika albo się żegnamy."  Zostałem wydalony dopiero po miesiącu? Coś tu chyba nie gra i dodatkowo chcieliście żebym udupi* @Krystiano' No moi drodzy, to tak jakbyście chcieli mnie wywalić z frakcji od zaraz. Najpierw dajecie mi szansę, a po czasie wywalacie, boo.. tak. Pierwsze bawimy się w szantaże, później gdy coś nie pasuje - lota.

Edytowane przez Griski*
Poprawka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Skipciu napisał:

 Jako iż Twoja służba przebiegała wzorowo, doszedłem do konkluzji, że wydalenie Ciebie z frakcji nie jest konieczne. 

 

20 minut temu, Skipciu napisał:

Ty byłeś ostatni, z osób sprawdzanych masz najwięcej za uszami, dlatego postanowiliśmy o Twoim wydaleniu.  - I nawet jeżeli byłem tym głównym podejrzanym, to nie znaczy, że akurat Ja to zrobiłem. Najpierw dowody i pewność, że to Ja i wtedy dopiero wydalanie, a nie na odwrót.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Bardzo fajne jest w tym wszystkim to, że najpierw dostaje szanse od zarządu po udostępnieniu hasła. Znakomicie się sprawdzam na służbie ^^ I zostaje wydalony za nic. Więc nawet jeżeli zacytowałeś to u góry to sądzi tylko o tobie, że nie zapoznałeś się dokładnie z tematem i jak to było dokładnie, lub zrobiłeś to dla popisu. Aby inni mogli się pośmiać.. Eh, szkoda słów. Bez dłuższej gadki, czekamy na KSF. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wydalenie gracza o nicku Griski* było bezpodstawne. Gracz w momencie rozdania haseł powinien otrzymać od razu karę. Zarząd SAPD nie posiada dowodów na to, iż Griski w ostatnim czasie hasła wyniósł poza frakcję, a jedynie podejrzenia. Gracz nie został również ukarany w terminie, gdy owego czynu się dopuścił, dlatego też w tej sytuacji nie może on ponosić odpowiedzialności za tamtą sytuację.

Zarząd SAPD nie posiada dowodów na to, iż w/w gracz dopuścił się złamania regulaminu, dlatego też skarga zostaje zaakceptowana, a na Zarząd SAPD zostaje nałożony obowiązek przywrócenia gracza w struktury frakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin