Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Dyrektorem Naczelnym FragusS!


FILIP*998
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

gUNp1vg.png


Przedstawiam wywiad z Dyrektorem Naczelnym FragusS z Redakcji 4Life News!


cq1BUz2.png


F - FILIP*998
F - FragusS



F: Witam z tej strony Aplikant FILIP*998 z Redakcji 4Life News, czy mógłbym panu zadać parę pytań?

F: Witam, z tej strony Dyrektor Naczelny FragusS z Redakcji Life News, oczywiście!

 

F: Zacznijmy od najprostszego. Opowiesz mi coś o sobie?

F: Jasne. Nazywam się Daniel, mam 18 lat. Pochodzę z małej wsi w województwie śląskim nieopodal miasta Rybnik. Z charakteru jestem raczej osobą miłą, skromną, pomocną oraz ciekawską. Interesuje się muzyką, fotografią i multimediami oraz  jazdą wyczynową na hulajnodze. Moim hobby jest natomiast kolarstwo. Uczę się obecnie w III klasie szkoły branżowej I stopnia na profilu Ślusarz. Po ukończeniu szkoły branżowej mam zamiar udać się do Technikum dla Dorosłych na kierunku Fotografii i multimediów.

 

F: Przejdźmy do następnego pytania. Od jak dawna jesteś Dyrektorem Naczelnym Redakcji 4Life News?

F: Funkcję Dyrektora Naczelnego Redakcji 4Life News pełnię dokładnie od 4 stycznia 2019 roku.

 

F: Jak to się stało, że zostałeś Dyrektorem Naczelnym Redakcji 4Life News?

F: Jest to ciekawa historia ponieważ pewnego dnia zauważyłem, że na serwerze istnieje  Redakcja 4Life News, która jest biznesem. Jako, że VatraS to mój stary znajomy z pewnego serwera zwróciłem się do niego z pytaniem czy nie potrzebuje pomocy w prowadzeniu biznesu. Okazało się wówczas, że obecnie nie ma zbyt wiele czasu a pracy jest co nie miara dlatego postanowił dać mi szansę w Zarządzie biznesu. Niestety VatraS* był zmuszony po jakimś czasie zrezygnować z funkcji Dyrektora Naczelnego poprzez sprawy prywatne, wówczas jego stanowisko przejąłem ja.

 

F: Jak wygląda twoja praca jako Dyrektor Naczelny?

F: Moja praca jako Dyrektor Naczelny opiera się przede wszystkim na prowadzeniu całego biznesu począwszy od odpowiedniego przeszkolenia pracowników i przygotowania do dalszej pracy w redakcji aż po wypłaty, awanse oraz wiele innych rzeczy, które spoczywają na mnie jako Dyrektor Naczelny Redakcji. Jest tego na prawdę dużo  i z czasem napływa coraz więcej tych obowiązków jednak zawsze mam obok siebie osoby które mi w tym pomagają i wszystko robimy na bieżąco - mówiąc krótko nie stoimy w miejscu. Trochę zawdzięczam sobie to  w jakim miejscu obecnie znajduje się nasz biznes ponieważ by do tego doszło trzeba było poświęcić na prawdę  dużo czasu, cierpliwości oraz również sił słabości. Nie mniej jednak udało się i jestem z tego na prawdę dumny, że biznes cały czas się rozwija i brnie do przodu.

 

F: Należysz również do frakcji TSA na randze Kierowca, czy łatwo jest Ci pogodzić te dwie bardzo ważne prace?

F: Dokładnie. Nie mogę powiedzieć, że jest łatwo pogodzić frakcję oraz biznes jednocześnie. Czasem biznes wymaga trochę więcej czasu a czasami jest wręcz odwrotnie. Nie mniej jednak od dłuższego czasu ustaliłem sobie specjalny ''grafik'' oraz podział obowiązków na tyle by na wszystko w tygodniu mogłem poświęcić swój cenny czas. Oczywiście się udało, nie mam z tym problemu i teraz mogę powiedzieć, że jest mi łatwiej.

 

F: Do jakiej rangi masz zamiar awansować w TSA?

F: Ustaliłem sobie za cel by w TSA dotrzeć do rangi Młodszy Przewoźnik. Mam nadzieję, że mi się uda bo tak na prawdę jestem już bliżej niż dalej by ten cel osiągnąć.

 

F: Jaki jest twój obecny majątek na serwerze?

F: Mój obecny majątek na serwerze wynosi +/- 150k oraz flash 1.6 z full UP.

 

F: Należysz również do organizacji Thug4Life, jaką funkcję tam pełnisz?

F: Owszem, w Thug4Life pełnię funkcję V-Lidera Organizacji.  Myślę, że jest to bardzo ciekawa funkcja którą tak na prawdę pełnię od niedawna.

 

F: Co chciałbyś jeszcze osiągnąć na serwerze?

F: To bardzo ciekawe pytanie. Myślę, że  do moich serwerowych celów chciałbym wliczyć rangę Support oraz Radio 4Music. Również w przyszłości chciałbym dołączyć do frakcji SAPD. Jeżeli chodzi natomiast o pojazdy to chciałbym wejść w posiadanie Sultana.

 

F: Dziękuję za udzielenie mi wywiadu, życzę miłego dnia!

F: Również dziękuję i życzę miłego dnia!

 

Aplikant: @FILIP*998

 
Edytowane przez FragusS
Poprawa formatu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, FILIP*998 napisał:

FILIP: Należysz również do frakcji TSA na randze Kierowca, czy łatwo jest Ci pogodzić te dwie bardzo ważne prace?

F: Dokładnie. Nie mogę powiedzieć, że jest łatwo pogodzić frakcję oraz biznes jednocześnie.

 

Grunt to aktualne wiadomości! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin