Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[KONKURS] Perennial który przejechał cały świat


Misiek03
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Z okazji zbliżających się egzaminów gimnazjalnych oraz ósmoklasistów postanowiłem zrobić konkurs o Perenniala.

Zdjęcia pojazdu znajdują się pod linkiem: https://imgur.com/gallery/Z6V0C16

Pojazd posiada silnik 1.4 (mocy nie zabraknie) felgi "stalówki" malowanie, żółty licznik, pojazd ma ponad 280k przebiegu więc przejechał świat nawet parę razy.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chcesz go wygrać? To proste, należy zrobić 3 proste czynności.

--Zaobserwować mój profil--

--Napisać dowolny komentarz--

--Polubić ten post--

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Do wybrania osoby która wygrała ten cudowny pojazd pomoże mi strona: RANDOM.ORG

Wyniki pojawią się w poniedziałek o godzinie 20:00 na moim profilu :)

Życzę wszystkim powodzenia i zachęcam do wzięcia udziału. :)

Edytowane przez Cinek94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin