Drasiek
-
Postów
2 060 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Drasiek
-
No niestety na każdego przychodzi czas, chciałbym każdemu podziękować za grę, wspólnie spędzony czas na mumble itp. Uwielbiam was!
- Pokaż poprzednie komentarze 6 więcej
-
-
-
-
to przynajmniej mogłeś mnie odhamować jak juz zacząłeś coś wgl odpowiadać na te apelacje a nie tydzień czekać na odpowiedz
-
-
Jak tam wasze ligi? Chwalcie się
- Pokaż poprzednie komentarze 7 więcej
-
Jak ja kojarzę tą nazwę "aaaa" chyba było grane z tobą
-
@PardonsiK Mordo drużynka się nazywa FC Tolerka hahah
-
-
-
mały update składu
-
"Dzisiaj tylko tańcz, tańcz, tańcz, tańcz, tańcz
Dzisiaj tylko pij, pij, pij, pij, pij
Dzisiaj tylko skacz, skacz, skacz, skacz, skacz
Do utraty sił, sił, sił, sił, sił
Nawet jeśli zwątpiłby w nas świat
Nawet gdyby nie dawali szans
Dzisiaj ze mną tańcz, tańcz, tańcz, tańcz, tańcz
Patrząc sobie w twarz, twarz, twarz, twarz, twarz..." -
Jak tam wasze składziki w fifce?
- Pokaż poprzednie komentarze 4 więcej
-
-
-
@Yayami'o'mate szkoda nerwów haha, coś o tym wiem
-
-