Skocz do zawartości

Drasiek

Gracz
  • Postów

    2 060
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Drasiek

  1. Model: Jester ID: 53682 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: na ss widać. Dodatki: widać na ss Cena: Oferty. Coś od siebie: sprzedaje bo lubie :() SS’y: Model: phoenix ID: 86774 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: na ss widać. Dodatki: widać na ss Cena: Oferty. Coś od siebie: sprzedaje bo lubie :() SS:
  2. No niestety na każdego przychodzi czas, chciałbym każdemu podziękować za grę, wspólnie spędzony czas na mumble itp. Uwielbiam was!<3

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. Princessa*

      Princessa*

      Dzięki również Drasio, 3maj się ;)

    3. .Nati
    4. veeito.
    5. Gandzia420

      Gandzia420

      to przynajmniej mogłeś mnie odhamować jak juz zacząłeś coś wgl odpowiadać na te apelacje a nie tydzień czekać na odpowiedz 

    6. ZiomOpel

      ZiomOpel

      Trzymaj się i powodzonka!

  3. Jak tam wasze ligi? Chwalcie się

    wegToIf.png

    1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
    2. PardonsiK

      PardonsiK

      Jak ja kojarzę tą nazwę "aaaa" chyba było grane z tobą ;D

    3. Drasiek

      Drasiek

      @PardonsiK Mordo drużynka się nazywa FC Tolerka hahah

    4. Drasiek
    5. Drasiek

      Drasiek

      @Tomxcio Polecam KDB na sp miałem, szefuuu

    6. Drasiek

      Drasiek

      mały update składu

      5DM7mKT.png

  4. Kocham, uwielbiam tę piosenkę.
    Nic bardziej w ostatnim czasie nie siadło, jak tooo pięknoo. <3:wub:

     

     

    1. AdekUchiha

      AdekUchiha

      Ogólnie Bombay Dry Gin smaczniejszy

  5. Szkoda mordziaty, powodzonka w życiu prywatnym. ;)

     

  6. Drasiek

    Pokaż swoją twarz

    Hi, odpowiadając... @Ven33r., @xWolfQ, @AdrianeQ82, @Blender., @HaaQu*, @Michalix* - możecie się panowie pokazać
  7. "Dzisiaj tylko tańcz, tańcz, tańcz, tańcz, tańcz
    Dzisiaj tylko pij, pij, pij, pij, pij
    Dzisiaj tylko skacz, skacz, skacz, skacz, skacz
    Do utraty sił, sił, sił, sił, sił
    Nawet jeśli zwątpiłby w nas świat
    Nawet gdyby nie dawali szans
    Dzisiaj ze mną tańcz, tańcz, tańcz, tańcz, tańcz
    Patrząc sobie w twarz, twarz, twarz, twarz, twarz..."

  8. Jak tam wasze składziki w fifce?

    oCKhg1P.png

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. K0perek

      K0perek

      Kurde ja jeszcze nawet nie kupiłem a już takie składy ludzie mają 

    3. Bienieq

      Bienieq

      Wow Dawidzie ale że ty żyjesz

    4. Drasiek

      Drasiek

      @Yayami'o'mate szkoda nerwów haha, coś o tym wiem 

    5. Drasiek

      Drasiek

      @Kaciprez stary wyjadacz jestem, raczej nie wrócę saddd

    6. KrzychuGolona
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin