Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Perenial Sedan Pod Projekt


La_Chmura
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Perenial Sedan
Pojemność silnika: Jak Największa
Przebieg pojazdu: Jak Najniższy
Cena:  Do 41k
Dodatki: Fajnie by było jak by było lpg,fele
Coś od siebie; Perenial Będzie Robiony pod 2.2FT i pod jakieś unikaty które można kupić u administracji RCON,Ofki tutaj na forum bądź na serwie Pod Nickiem  Wojtaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wojtaz. napisał:

Coś od siebie; Perenial Będzie Robiony pod 2.2FT i pod jakieś unikaty które można kupić u administracji RCON,Ofki tutaj na forum bądź na serwie Pod Nickiem  Wojtaz.

przepraszam że się wbije nie w temat ale ciekawi mnie jakie unikaty można kupić u RCON oprócz silniczka 2.4 do niektórych aut u delciaka :) 

szczerze to też robię perka na minimum 2.0 ft (tego urodzinowego) i ciekawi mnie czy mogę jeszcze bardziej go "zunikacić"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.04.2019 o 15:33, Wojtaz. napisał:

@kacper.spiegowski@gmail.com jak się nie myle można chyba (bo kiedyś tak można było) dało sie kupić unikat baki i chyba elektryczny układ wiec można było mieć (pb,lpg i elektryczny)

Kiedyś może i tak było, teraz ( z tego co mi wiadomo ) nie można takich rzeczy kupować u aRCON.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin