Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Tampa 1.6


PanWaclaw16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Tampa (549)

ID pojazdu: 15889

Pojemność silnika: 1.6
Przebieg: 2180,2km
Typ silnika: Benzynowy

Modyfikacje pojazdu: spoiler (1023), progi (1017), felgi (1074), wydech (1020), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości

Cena: 43,5K do negocjacji 

Edytowane przez PanWaclaw16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, enZu.cj napisał:

to jest pierwsza offka, salonowa tampy to 20k, jak wyjdzie z salonu spada jej wartość, dodatkowo ten tune nie jest prawie nic wart więc jak dostaniesz 30k to będzie szczęście moim zdaniem

Ja prawie na podswietlany licznik 20 k wydalem co dopiero powiekrzenie silnika itp ....

Edytowane przez PanWaclaw16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PanWaclaw16 napisał:

Ja prawie na podswietlany licznik 20 k wydalem co dopiero powiekrzenie silnika itp ....

napisałem, że 20k to cena salonowa za silnik 1.6, ile wydałeś nie jest ważne tylko to ile coś jest warte, licznik daje maaax 5k do ceny auta, nie da się go zdemontować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin