Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

News of the San Andreas W03/2019


FragusS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

vbno4yH.jpg

Przedstawiamy już trzecie wydanie Miesięcznika 4Life News. Jest to podsumowanie najważniejszych wydarzeń danego miesiąca - w tym temacie każdy znajdzie coś dla siebie. Tym rzazem podsumowaliśmy miesiąc Kwiecień 2019.

 

76Yw12C.jpg

 

rDAzJIf.png


 W związku z ogromną aktywnością oraz wzorowym podejściem do wyznaczonych obowiązków, CampeQ zostaje awansowany na stopień Commander.

 

Ukończywszy egzamin z wynikiem pozytywnym, na stopień Police Officer I awansują:

kolegax

Iros

hoZa

 Wixer

 Bregon

4Ever.

WinterGoat

miluski

Sosna

KoumQuat

Brucee

EnoXo132

KusseK

Kacperix3

 

Awanse pracowników:

Spoiler

 

Police Officer I  Zatruty1909 zostaje awansowany na stopień Police Officer II.

Police Officer I Kubasny. zostaje awansowany na stopień Police Officer II.

Police Officer I WerkaGamerka zostaje awansowana na stopień Police Officer II.

Police Officer I  brawler479 zostaje awansowany na stopień Police Officer II.

Police Officer I  DanieK zostaje awansowany na stopień Police Officer II.

Police Officer I MatiPl zostaje awansowany na stopień Police Officer II.

Police Officer I  MisterLookPL zostaje awansowany na stopień Police Officer II.

Police Officer II mareczeq* zostaje awansowany na stopień Police Officer III.

Police Officer II LoRen zostaje awansowany na stopień Police Officer III.

Police Officer II kruk223 zostaje awansowany na stopień Police Officer III.

Police Officer II Janin  zostaje awansowany na stopień Police Officer III.

Police Officer II Nicholaz zostaje awansowany na stopień Police Officer III.

Police Officer II  HrazY zostaje awansowany na stopień Police Officer III.

Police Officer II  Torix zostaje awansowany na stopień Police Officer III.

Police Officer II  s383k zostaje awansowany na stopień Police Officer III.

Police Officer II  deluXe zostaje awansowany na stopień Police Officer III.

5kMOCua.png ENOMEK zostaje awansowany na stopień Police Officer III+1.

5kMOCua.png Veon zostaje awansowany na stopień Police Officer III+1.

5kMOCua.png LuKi16 zostaje awansowany na stopień Police Officer III+1.

5kMOCua.png japkooo zostaje awansowany na stopień Police Officer III+1.

5kMOCua.png Jeffray. zostaje awansowany na stopień Police Officer III+1.

 5kMOCua.pngBerlinek* zostaje awansowany na stopień Police Officer III+1.

VugTeid.pngK4nciasty zostaje awansowany na stopień Sergeant I.

VugTeid.pngFeelJR zostaje awansowany na stopień Sergeant I.

VugTeid.pngStivGamer zostaje awansowany na stopień Sergeant I.

VugTeid.pngromeg.redd zostaje awansowany na stopień Sergeant I.

VugTeid.pngNVXER zostaje awansowany na stopień Sergeant I.

VugTeid.pngQumik zostaje awansowany na stopień Sergeant I.

VugTeid.pngSamke zostaje awansowany na stopień Sergeant I.

VugTeid.pngkolin2310 zostaje awansowany na stopień Sergeant I.

 

wF5zRki.png


Kacperix3 opuszcza szeregi frakcji. Cała Komenda Główna oraz Zarząd dziękują za wkład i trud włożony w frakcję. Jednocześnie zostaje on wpisany na listę zasłużonych pracowników SAFD.

 

Ukończywszy egzamin z wynikiem pozytywnym, na stopień Strażaka awansują:

99pkt

Kristofek*998

Stuba

ZabijamBoMoge

HexO

Pingwinooo

scarlxrd*998

Esperanzo

Blank*

BANDZI3*998

Martusiaaa

Marcepand

Versi*

Flex.

KarKuLaN

Ryju

 

Awanse Pracowników:

Spoiler

 

 QpXlhdf.png Placuszek zostaje awansowany do stopnia 4qpembs.png.

QpXlhdf.png Artizo zostaje awansowany do stopnia 4qpembs.png.

QpXlhdf.png M4ATT*998 zostaje awansowany do stopnia 4qpembs.png.

QpXlhdf.png MRpompom.998 zostaje awansowany do stopnia 4qpembs.png.

QpXlhdf.png Michoxd zostaje awansowany do stopnia 4qpembs.png.

xPhsTpv.png Krychu zostaje awansowany do stopnia QpXlhdf.png.

406UgYk.pngOshei*998 zostaje awansowany do stopnia YX4xz6t.png.

406UgYk.png Koseryk zostaje awansowany do stopnia YX4xz6t.png.

xg5KguL.png HaaQu*998 zostaje awansowany do stopnia 406UgYk.png.

h63pwvm.png ponczolas zostaje awansowany do stopnia xg5KguL.png.

h63pwvm.png HalfDeaD zostaje awansowany do stopnia xg5KguL.png.

h63pwvm.png BlackSkorpio69 zostaje awansowany do stopnia xg5KguL.png.

NfouLlS.png Ganok zostaje awansowany do stopnia h63pwvm.pngtym samym wkracza do korpusu Podoficerskiego.

riASm2Q.png LuKej zostaje awansowany do stopnia NfouLlS.png.

riASm2Q.png Speczi. zostaje awansowany do stopnia NfouLlS.png.

riASm2Q.png Fabian.. zostaje awansowany do stopnia NfouLlS.png.

 

u6BocLp.png

 


 Z przykrością informujemy, iż Zastępca Dyrektora 4Ever112 odchodzi z frakcji na własne życzenie. Dziękujemy za wkład włożony w rozwój frakcji.

 Informuję, iż po ciężkim wyborze na swojego zastępcę, zdecydowałem o Profesorze SP.

 

Awanse Pracowników:

 

Spoiler

 

Młodszy Ordynator egzo_11 zostaje awansowany do rangi Ordynator.

Specjalista |SAMD|Macio717 zostaje awansowany do rangi Starszy Specjalista.

Lekarz Specjalistyczny TheMistrzuu* zostaje awansowany do rangi Młodszy Specjalista.

Lekarz SOR'u Domciol zostaje awansowany do rangi Lekarz Chirurgii.

Lekarka SOR'u JuliaShaforostov zostaje awansowana do rangi Lekarka Chirurgii.

Lekarz SOR'u oli123 zostaje awansowany do rangi Lekarz Chirurgii.

Ratownik Medyczny darkmon zostaje awansowany do rangi Lekarz Ratunkowy.

Ratownik Medyczny Husiekk zostaje awansowany do rangi Lekarz Ratunkowy.

Ratownik Medyczny Mr_Magulon zostaje awansowany do rangi Lekarz Ratunkowy.

Ratownik Medyczny TheSzef zostaje awansowany do rangi Lekarz Ratunkowy.

Ratownik Medyczny TiVo*999 zostaje awansowany do rangi Lekarz Ratunkowy. 

Ratownik Medyczny WikoGaming zostaje awansowany do rangi Lekarz Ratunkowy. 

 

 

 

 

1bcwoTb.png

 

 


Ukończywszy egzamin z wynikiem pozytywnym, na stopień Pracownika awansują:

 ganjafriend777

MichaelPanda

 

Awanse pracowników:

Spoiler

 

Specjalista concamatrix zostaje awansowany na rangę Operator.

Pracownik MrokuPlay zostaje awansowany na rangę Doświadczony Budowlany.

Doświadczony Budowlany VENOMEQ zostaje awansowany na rangę Doświadczony Specjalista.

Operator Naczelny SpeedPowerPL zostaje awansowany na rangę Inspektor.

Specjalista Kenny zostaje awansowany na rangę Doświadczony Specjalista.

Budowlany AdiMekk zostaje awansowany na rangę Doświadczony Budowlany.

Budowlany TheIndjana.cj zostaje awansowany na rangę Doświadczony Budowlany.

Budowlany KacperDyszka zostaje awansowany na rangę Doświadczony Budowlany.

Budowlany Aksiu zostaje awansowany na rangę Doświadczony Budowlany.

Pracownik Gracusek zostaje awansowany na rangę Budowlany.

Pracownik SubFir3 zostaje awansowany na rangę Budowlany.

 

 

 

EoxR1pz.jpg


Ukończywszy egzamin z wynikiem pozytywnym, na stopień Nowego Kierowcy awansują:

Pingwinooo

Szeli

M@rcus

dami1s

mat3j

stivekgra

Kumpelek

MRDavid

BuleczkaA.

Keres

BluntSoldier21

kowaLeKK

GhostRider

 

Awanse Pracowników:

Spoiler

Z przyjemnością informujemy, iż Przewoźnik Pawi. zostaje awansowany na rangę Starszego Przewoźnika.
Z przyjemnością informujemy, iż Doświadczony Kierowca Prezes$ zostaje awansowany na rangę Kierowcy Specjalnego.
Z przyjemnością informujemy, iż Doświadczony Kierowca Broszko zostaje awansowany na rangę Kierowcy Specjalnego.
Z przyjemnością informujemy, iż Kierowca 
GhostTownPL zostaje awansowany na rangę Doświadczonego Kierowcy.
Z przyjemnością informujemy, iż Kierowca 4M3N0 zostaje awansowany na rangę Starszego Kierowcy.
Z przyjemnością informujemy, iż Nowy Kierowca pietreknolif zostaje awansowany na rangę Kierowcy.
Z przyjemnością informujemy, iż Nowy Kierowca Arturo1612
 zostaje awansowany na rangę Kierowcy.

Z przyjemnością informujemy, iż Starszy Przewoźnik PerPani zostaje awansowana na rangę Doświadczony Przewoźnik.
Z przyjemnością informujemy, iż Młodszy Przewoźnik erykowski900  zostaje
 awansowany na rangę Starszego Przewoźnika.
 Z przyjemnością informujemy, iż Kierowca multeK zostaje awansowany na rangę Starszego Kierowcy.
Z przyjemnością informujemy, iż Nowy Kierowca Adek886 zostaje awansowany na rangę Kierowcy.
Z przyjemnością informujemy, iż Nowy Kierowca Mirek_*
  zostaje awansowany na rangę Kierowcy.
Z przyjemnością informujemy, iż Doświadczony Kierowca Wisnia191 zostaje awansowany na rangę Kierowca Specjalny. Specjalny.

Z przyjemnością informujemy, iż Doświadczony Kierowca Wiesi3k. zostaje awansowany na rangę Kierowca Specjalny.
 Z przyjemnością informujemy, iż Starszy Kierowca AdiSss zostaje awansowany na rangę Doświadczonego Kierowcy.
Z przyjemnością informujemy, iż Kierowca Arturo1612 zostaje awansowany na rangę Starszego Kierowcy.
 Z przyjemnością informujemy, iż Nowy Kierowca chomik22 zostaje awansowany na rangę Kierowcy.
Z przyjemnością informujemy, iż Doświadczony Przewoźnik MaciekMaster zostaje awansowany na rangę Młodszy Szofer.
Z przyjemnością informujemy, iż Doświadczony Kierowca GhostTownPL zostaje awansowany na rangę Kierowca Specjalny.
Z przyjemnością informujemy, iż Kierowca Wizgo zostaje awansowany na rangę Starszego Kierowcy. 
Z przyjemnością informujemy, iż Kierowca PerkuleZ. zostaje awansowany na rangę Starszego Kierowcy.
Z przyjemnością informujemy, iż Kierowca BlackN1nja* zostaje awansowany na rangę Starszego Kierowcy.
Z przyjemnością informujemy, iż Kierowca Mirek_* zostaje awansowany na rangę Starszego Kierowcy.
Z przyjemnością informujemy, iż Kierowca Adek886 zostaje awansowany na rangę Starszego Kierowcy.

zWeC1du.jpg

 Do ekipy serwera powrócili:

Shiruu

TheTomson

Danboss.cj

KRISU

ams

VatraS*

Inv

Vesp3r

Jojtek01

Grzengol

 

Grono ekipy opuścili:

Skipciu

Danboss.cj

Grabsio311

TheKruzil

Kasztan*

KRISU

Grzengol

Drosiu

Hasiu*

BarteG

BarT.

Kalahim

Frixo

Litmitless

Fantus.<3

Shiruu

ams

KiLLYouDeaD

Karel*

Pepsi*


 

07.03.2019

Mechanik w San Fierro, Los Santos oraz Las Venturas został wyposażony w dodatkowe stanowiska dla pojazdów ciężarowych. 

rnZdInZ.jpg

 

14.03.2019

Służby Mundurowe otrzymały megafon, który posiada zasięg 75 metrów.

 

31.03.2019

Odświeżono Bliste Compact oraz Majestica. Dodatkowo frakcja SAPD otrzymała również nowy model Merita.

2rWtrsp.jpg

 

Wprowadzono system szyfrowania modeli serwerowych, który wspomoże przed wykradnięciem ich z zasobów serwera.

e7pltq0.png

 

13.04.2019

Frakcja SARA otrzymała nowy interior, którego autorem jest @MatiPl.

lyPjqoW.jpg

lyPjqoW.jpg

B4O8N0k.jpg


Dnia 02.05.2019 w godzinach popołudniowych Komenda Główna Las Venturas Fire Department otrzymała zgłoszenie o pożarze trawy na Missionary Hill w San Fierro. Natychmiast zadysponowano na miejsce wóz gaśniczy z Jednostki Ratowniczo-Gaśnciczej w Las Venturas. Po przybyciu jednostki na miejsce, strażacy przystąpili do działań gaśniczych mających na celu ugaszenie oraz opanowanie rozprzestrzeniającego się pożaru. Pożar był bardzo niebezpieczny dla ludności z uwagi, że obok znajdowały się budynki oraz praca dorywcza. Na szczęście nikt w tym pożarze nie ucierpiał dlatego nie było osób poszkodowanych. Z relacji świadków oraz z ustaleń strażaków wynika, że powodem pożaru było podpalenie. Udało się również dotrzeć do zapisu z monitoringu, na którym widać sprawcę. O całym zajściu poinformowani zostali funkcjonariusze SAPD, którzy poszukują sprawcy podpaleń.

Przedstawiamy krótką fotorelację z działań strażaków.

fSzWuuC.png

sL0TCf2.png

iaHsx7a.png

YFCokOK.png

NXEJ5uC.png

vknCexB.png

Dutji1x.png

glRmiPv.png

Zapis z monitoringu udostępniony przez funkcjonariuszy SAPD w celu rozpoznania wizerunku sprawcy.

cJM1hou.png

schOpgn.png

PUWN3AA.png

dJYgHwH.png

whHgfuu.png

 

Wywiad z Strażakiem - @Marcepand z JRG-1 w Las Venturas.

PgUi9pI.png

8ZT1ebv.png

8Uf6nfq.png

URjaLif.png

KuMb12A.png

J2I537H.png

hr9Ili9.png

I5DwEex.png

tSr7yzI.png

TmyMAft.png

uFoIY2m.jpg


maciek_master_urodziny.png.cc07fac89a6f8d7fde042791dd3f2f94.png

 

Dnia 01.05.2019 Na scenie Las Venturas odbył się 18-ste urodziny jednego z Supporterów @MaciekMaster.

Gracze zebrali się przy scenie Las Venturas o godzinie 20:00. W tym momencie rozpoczął się cały Event. W tej Imprezie udział brało ok. 50 Graczy, włącznie z Służbami Mundurowymi asekurującymi całą Imprezę.

Q7KMXa7.png

56P3VoY.png

Całość imprezy trwała około 2 godzin, prze cały czas nie brakowało atrakcji. audcyje DJ'ów, konkursy, walizki itp. Cała impreza była zabezpieczana przez służby mundurowe. Frakcja SAMD, SAFD była odpowiedzialna za zabezpieczenia techniczno-medyczne, natomiast frakcja SAPD pełniła tam Funkcję porządkową. Całość evnetu przebiegła bezproblemowo.

Xl2ZaIW.png yYR7fbq.png

8pnERtU.jpg

Witam, jestem zaszczycony przedstawić wam wywiad z Supporterką serwera 4Life - Lisą!

P - @Pauli*
L - @Lisa_

 


P:  Witam, z tej strony Aplikant Redakcji 4Life News - Pauli*. Czy miałaby pani trochę czasu, aby udzielić mi wywiadu?

L: Tak, jak najbardziej udzieliłabym panu wywiad z którym zwlekałam długi czas.


P: W styczniu zostałaś wybrana na rangę Supporterki a jak wiadomo już wcześniej byłaś na stanowisku Administratorki, jak się czujesz po otrzymaniu drugiej szansy?:

L: W styczniu napisałam podanie na supportera wracając na serwer po dłuższym czasie (a dokładnie w listopadzie ubiegłego roku). W tym momencie moim celem było ponownie utożsamić się z nowymi osobami, poznać reguły serwera (nowości, nowe regulaminy) z którymi przez długi czas nie miałam do czynienia ze względu na powrót na serwer po dłuższym czasie. W tym okresie nadrabiałam wszystkie zaległości z którym musiałam się nauczyć i po tym naszła mnie myśl, aby napisać podanie na supportera w najbliższej rekrutacji. Po otrzymaniu drugiej szansy byłam bardzo zaskoczona i jednocześnie zmotywowana do dalszej pracy w ekipie z którą znałam od dłuższego czasu. Bardzo ucieszyło mnie to i od momentu nadania mi rangi supportera robię z siebie wszystko jak się da. Po otrzymaniu drugiej szansy staram się nie popełniać błędów, które popełniałam w przeszłości i tym samym też motywuje mnie do dalszej pracy. Odnośnie stanowiska Administratorki - owszem, miałam i ten okres był szokujący. Dzięki temu miałam więcej funkcji, które w dużym stopniu pomagały ułatwiać pracę na serwerze jak i zarówno na forum. Z reguły dołączając do ekipy moim priorytetem była ogólna pomoc serwerowi, aby odciążyć ich od pracy. Można w to wliczyć pomoc graczom, pilnowanie serwera, dyskusje z innymi osobami, raporty (tutaj to już standard dla większości), a także moderacja forum. Z punktu widzenia dla większości z was jest to łatwa robota, ale po dołączeniu trzeba spędzić na wszystko czas, mieć cierpliwość i wykonywać swoje obowiązki.

P: Wiadomo, ranga to wielka odpowiedzialność i trzeba do tego podejść profesjonalnie, powiedz, czy planujesz dołączyć do jakiejś frakcji?
L: Od początku istnienia serwera nie byłam w żadnej frakcji i nie planuję na ten moment dołączać. Być może kiedyś się to zmieni, aczkolwiek wolę znaleźć czas na wszystko czyli to co najbardziej lubię robić na randze z którą mam już doświadczenie i jednocześnie pomagać nadal. Nigdy nie patrzyłam na to z dużej perspektywy, jeżeli chodzi o frakcje . Można powiedzieć, że kiedyś chciałam dołączyć do TSA ponieważ lubię jeździć od celu do celu i jednocześnie popisać z innymi graczami. Na ten moment nie przewiduję dołączenia do frakcji, ale może to się zmienić jeszcze.

P: Jak bardzo ranga Administratora RCON usprawniłaby Twoją pracę?
L: Bardzo dobre pytanie, aczkolwiek na to jest jeszcze za daleko i trzeba przykładnie się temu przejrzeć w przyszłości. Jednakże zacznijmy od pytania, które zadałeś i odpowiem. Administrator RCON jest rangą odpowiedzialną z którym trzeba mieć dużo do czynienia. Należy pamiętać, że to nie jest tylko sprawdzanie forum jak i zarówno ogarnianie na serwerze. Przede wszystkim należy znaleźć bardzo dużo wolnego czasu, aby wyodrębnić wszystkie kierunki jakie należą do tej rangi i jednocześnie spełnić rolę. Ranga dla mnie usprawniłaby dużo elementów z którym jako Supporterka nie mam takiej możliwości. Dzięki temu byłabym w stanie odciążyć aktualne obowiązki innym osobom należących do tej rangi. Na tej funkcji starałabym się przede wszystkim znaleźć dużo czasu, pomóc graczom w ewentualnych problemach które uniemożliwiają innym. Przede wszystkim chciałabym wtedy zagłębić się dalej w frakcje, organizacje, biznesy dzięki któremu mogłabym po prostu podzielić się obowiązkami z innymi osobami z rangi Administratora RCON aby zmniejszyć ilość pracy. To nie jest tylko robota, która wygląda tylko jak przycisk 'Enter' i jest gotowe. Na każdą sytuację mamy do czynienia z pomocą, skargami, frakcjami (oraz wszystkie inne) i w każdej chwili trzeba znaleźć punkt aby trafić z ostatecznym podejmowaniem decyzji z jaką zmaga się każdy użytkownik. Na wszystko potrzeba czasu, przeanalizować każdą sytuację i pomyśleć co należy dalej zrobić aby nikomu nie stała się krzywda a jednocześnie widział w tym pomoc. Jednakże pytanie jest o tyle konkretne, że moim zdaniem jest na to za wcześniej i póki co jestem na randze supportera. Dlatego nie idę dalej w przyszłość, a jednocześnie wykonuję swoje obowiązki jak najlepiej się da i realizować ten cel który wykonuję od nadania rangi.

P: Miałaś kiedyś takie chwile, w których chciałeś napisać przysłowiowe "S4", czyli odejście, z serwera? Jeżeli tak, to co finalnie Cię zatrzymało?
L: Tak, miałam takie chwile. Głównie wynikały one z powodu przejścia na inny serwer co było moim błędem i nie powtórzę więcej tego błędu. Jeżeli chodzi o powrót to finalnie powstrzymywała mnie społeczność serwera z którymi mam dużo do czynienia. Głównie spędzać z nimi czas, podyskutować na różne tematy a także wspólnie pograć. To dzięki atmosferze na serwerze jaka tutaj panuje zostałam i dalej współpracuję tworząc nową historię na serwerze. Dlatego drodzy gracze nigdy nie zmieniajcie się, bądźcie dumni z tego że jesteście społecznością serwera i nie popełniajcie tego błędu co ja wtedy. Naprawdę gorzko tego pożałowałam i miałam sentyment do serwera. Dlatego twórzcie nową historię tutaj, spędzajcie i grajcie tak jak wam się podoba (tylko proszę mi tutaj nie przeklinać, nie taranować - ludziska kochani) .

P: To racja, społeczność serwera 4Life jest bardzo pozytywna i piszę to mimo mojego krótkiego stażu na tym serwerze. Odejdźmy na chwilę jednak od serwera, czy grasz inne gry niż MTA?
L:  Tak, gram w różne gry niż MTA. Ostatnio zaczęłam grać w Apex i grywam tam z osobą @ciacho191. Bardzo miło nam się gra, nic nie zapowiada się na zmiany. Jest to po prostu strzelanka pierwszoosobowa z trybem Battle Royale w którym mamy 60 osób (20 drużyn po 3 osoby) i przetrwać do końca jako drużyna która zdobędzie 1 miejsce. Z całego serca mogę polecić tą grę. Oprócz tego warto zaznaczyć, że gram również w inne gry takie jak:CS:GO, Assassinsy, Metro Exodus a także World War Z.

P: Nie jeden chłopak po takiej informacji złożyłby zaręczyny *śmiech*. Czy aktualnie posiadasz jakiś cel na serwerze?
L: Moim celem od początku było starać się na rangę supportera. Mój cel został osiągnięty i dzięki temu jestem w stanie odciążyć pracę innych członków ekipy. Jest mi niezmiernie miło napisać, że należę do ekipy z którą dobrze mi się współpracuje, dogaduje się a także gra. Z reguły jestem osobą, która nadal chce pomagać graczom w każdej potrzebie i zmienić im potrzebę. Z każdego punktu pochodzę do tego poważnie i wykonuję swoje obowiązki należycie do rangi supportera. Z każdym graczem staram się wytłumaczyć każdą przyczynę, dlaczego tak się stało i w jakim kierunku to pójdzie (wszystkie metody, które są naprawdę pomocne). To się nie zmieni i chcę mieć duży udział z wami drodzy gracze. To jak bardzo potrzebujecie pomocy to zawsze możecie zgłosić się do mnie (na PW na forum, na PM na serwerze) i nie musi to być koniecznie raport. Ja zawsze mam PMon otwarte i jestem otwarta na wasze pytania, problemy. Jeżeli mam na serwerze 'ZW' to od razu daję pmoff z powodem. Dlatego jeżeli coś wam się nie podoba, coś chcecie wiedzieć to proszę pisać do mnie, nie gryzę - naprawdę.

P: I takie zachowanie się ceni! Skąd wziął się pomysł na twój nick, Lisa?
L: Jest to o tyle historia powiązana z moim miejscem urodzenia. Mama szukała pracę i ostatecznie znalazła w Białorusi. Tam spotkała tatę i ostatecznie wyszło tak, że mieszkaliśmy tam w Białorusi. Stąd jest moje imię - Lisa i dopisałam jedyne przedrostek . Potem nastała bieda w kraju i wróciliśmy wszyscy do Polski gdzie już na stałe mieszkam (miałam 10 lat ) . Od tej pory żyje nam się dobrze, mamy swoje miejsce i jesteśmy z tego dumni.

P: Przejdźmy teraz do bardziej rozmowy materialnej,  Jaki posiadasz majątek na serwerze?
L: Bardzo ciężko mi jest to ocenić, ponieważ nigdy nie patrzyłam na to z większego pryzmatu. To co zdobywałam to miałam już dla siebie i jednocześnie dbałam o to. Myślę, że mój majątek wynosi blisko 2-3 milionów jeżeli można wliczyć w to pojazdy takie jak: Banshee 2.2 Full Tune + Nitro, Admiral 1.8 2 na serwerze, Majątek o wartości 1 mln (pieniężnie). Naprawdę nie jestem w stanie tego ocenić, ponieważ nigdy nie patrzyłam na to jaki mam majątek a to co mogłam dać z siebie dla graczy. Majątek nie jest dla mnie istotny i to co wpadnie mi to od razu biorę i dbam o to.

P: Co sądzisz o naszej Redakcji?
L: Biznes Redakcja 4Life News jest cały czas wzbogacone o nowe możliwości, stale aktualizowane i nie brakuje im pomysłów. Moim zdaniem warto byłoby urozmaicić w tym biznesie kilka dodatkowych aspektów jak większa ilość konkretnych pytań w wywiadzie. Dodatkowo można byłoby wykonywać kilka akcji 'RP' z którego można byłoby wyciąć kilka ciekawych 'informacji' na temat serwera 4Life, co gracze lubią itd. Mam tutaj na myśli dodać do miesięcznika pytania od redaktorów do graczy (chociażby jedno pytanie do jednego gracza typu Redaktor/Nick: Jak myślisz co może wpłynąć na zepsucie gospodarki serwera? Gracz/Nick: Blablabla i dodać takie ciekawe pytania właśnie do tego. Ogólnie nie mam zastrzeżeń i naprawdę doceniam to co robicie w tym biznesie. Pracujcie tak dalej, wychodzi wam to dobrze.

P: Bardzo miło mi i zapewne pozostałym członkom Redakcji to słyszeć, na pewno zmotywuje nas to do dalszego rozwoju Biznesu. Co lubisz robić w wolnym czasie na serwerze?
L: W wolnym czasie na serwerze w odstępach od raportów bardzo lubię często robić eventy, jeżeli nie ma zbytnio dużo raportów. Dla siebie praktycznie znajduję mało czasu, ponieważ jestem osobą która często reaguje na raporty i pomaga graczom. Jednakże jeżeli zdarzają się takie chwile to dyskutuję z graczami, pojeżdżę czy też zdarzy mi się taka chwila jak odgrywanie RP. Większość czasu jednak zajmuje mi właśnie obowiązki supportera i tym samym chcę po prostu napisać, że wolę wykonywać swoje obowiązki niż lenić się i mieć spokój. Naprawdę nie jest mi to potrzebne w większości czasu i chcę żeby wam się dobrze grało na serwerze.

P: Kto według Ciebie najlepiej (prócz Ciebie oczywiście) sprawuje się na randze w Administracji?
L: Skąd taka pewność, że ja *śmiech*? Nie będę porównywać kto najlepiej sprawuje się na randze w Administracji, ponieważ każdy ma swoje obowiązki i wykonuje je jak najlepiej potrafi. Zdarzają się takie chwile w którym niektórzy chcą odpocząć, mieć wkład w frakcje czy też biznes. Każdy jest tylko człowiekiem, mają swoje cele i przybliżone ich wartości które nadają sens życiu. Dla mnie każdy jest na równi niezależne od wykonywanych swoich obowiązków - jesteśmy tylko ludźmi którzy po prostu wykonują swoje obowiązki i nie ma czegoś takiego jak 'najlepiej albo najgorzej' u mnie. Trzeba doceniać każdą pracę włożoną w serwer, forum i to ile wysiłku wkładają dla społeczności aby się nam wszystkim żyło dobrze. Życie mamy tylko jedno, a każdy powinien czuć się doceniany i nic tego nie zmieni.

P: Czy patrzenie jak działa administracja na innych serwerach, motywuje Cię do dalszej pracy?
L: Z perspektywy czasu w przeszłości patrzyłam jak administracja działa i w praktyce to niczym się nie różni. Najważniejsze to żeby nie poddawać się, mieć siłę w życiu i dązyć do wyznaczonego celu jakim jest motywacja. Sama motywacja jest o tyle istotna, że bez tego nie byłoby niczego a jak wiadomo to tylko pcha wszystkich do przodu. Ja mam dużą motywację, aby pomagać i wspierać ten serwer jak najlepiej potrafię i do tego będę dążyć. Chcę dać z siebie wszystko, a wszystkie inne przyczyny po prostu znikają same z siebie.

P: Wywiad już dobiega końca, czy chciałabyś kogoś pozdrowić?
L: Chcę pozdrowić wszystkich użytkowników na forum, graczy na serwerze. Przede wszystkim chcę podziękować wszystkim Administratorom, Supporterom za współpracę ponieważ to dzięki nim serwer jak i zarówno forum jest w czystej dbałości (pomoc, skargi, raporty i inne czynniki). Administratorom RCON chcę podziękować za szansę na rangę supportera (ponownie), za pomoc wszystkim graczom, aktualizowanie serwera i przede wszystkim czujności. Również chcę podziękować nawet zbanowanym graczom za to, że byli na tym serwerze i nadal chcą mieć jakiś wkład na serwer (może jeszcze kiedyś wrócicie z lepszą szansą) - nie, nie zapomniałam o was bo też jesteście częścią wszystkiego. Dziękuję wszystkim za to!

P: Dziękuję bardzo za udzielenie mi wywiadu, życzę miłego dnia!
L: Również bardzo dziękuję i cieszę się, że mogłam odpowiedzieć na kilka pytań. Życzę wszystkim miłego dnia i miłej lektury.

 

eTgx7Qx.jpg

CzoE6Fl.jpg?width=400&height=225

Poznajcie organizację - Bloods!

 

Baza organizacji:

IMG_20190425_221313.jpg

 

Krótka charakterystyka:

Położenie organizacji znajduje się na terenach miasta Las Venturas w Yellow Bell Golf Club.

Założona organizacja powstała dnia 18 października 2018 roku, gdzie liderem, który stworzył organizację jest gracz o nazwie Domciol. Współzałożyciele organizacji jest osoba, która kryje się pod nazwą Dennys.
Organizacja początkowo miała nosić nazwę "Red 4Dead", lecz po prawdopodobnych przemyśleniach widzimy ją pod nazwą Bloods. Pomysł na organizację powstał w czasie przerwy szkolnej, gdzie garstka graczy postanowiła wykorzystać ten czas na stworzenie organizacji, którą postanowili prowadzić wspólnie.  W zaledwie 6 miesięcy, organizacja Bloods uzyskała wiele sukcesów takich jak; Uzyskanie największej liczby graczy w organizacji, która składa się z 110 członków oraz posiadania najbogatszych pojazdów na serwerze 4life. Organizacja jest na tyle bogata, że jest w stanie pochwalić się swoim świeżo założonym oddziałem terrorystycznym, który funkcjonuje on już od kilku dni.


Organizacja masywnie brnie do przodu pod względem poszukiwaniu nowych sposobów oraz pomysłów na urozmaicenia dla graczy rozgrywki, co pokazuje rozwój organizacji Bloods.

Zapraszamy do składania podań! https://mta4life.pl/forums/topic/140723-✯-rekrutacja-do-organizacji-bloods-maj-✯/

 

Więcej informacji na temat Bloods:

https://mta4life.pl/forums/forum/768-bloods/


Hv0v3r7.jpg

Dnia 24 kwietnia około godziny 15 przeprowadziliśmy ankietę społeczną o temacie: „Wielkanoc”. W celu przeprowadzenia ankiety udaliśmy się na spawn San Fierro, Ocean Flats. Osób biorących udział w Ankiecie to: 26. Zapraszamy na małe podsumowanie naszej ankiety!

 

1.Czy ty obchodzisz święta Wielkanocne?

RM9KVHQ.png

Jak widać wszyscy ankietowani obchodzą święta Wielkanocne.

 

2. W jaki sposób je obchodzisz?

Sr3EXgt.png

Większość uczestników ankiety święta obchodzi z rodziną.

 

3. Czy Wielkanoc jest dla Ciebie ważnym świętem?

C63pDnk.jpg

Dla ankietowanych Wielkanoc jest ważnym świętem.

 

4. Czy masz jakieś swoje ulubione tradycje wielkanocne?
 8sHBUtC.jpg

Większość ankietowanych ma inne tradycje.

 

VUqHcyi.jpg

TXUM4wK.png

Organizacja Kingdom nadal rekrutuje!


Podania możecie pisać na naszym Discordzie:

 https://discord.gg/AmdYcAM
 

Zapraszamy również osoby niezainteresowane rekrutacją.


 

Edytowane przez FragusS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na plus na pewno wywiad z Lisą, który był ciekawy, ale zabrakło korekty i zwroty typu "robię z siebie wszystko jak się da" kują w oczy. Podoba mi się również wstawka o organizacji Bloods. Na minus ankieta, która według mnie została zrealizowana tragicznie, pytania i odpowiedzi nie są zrobione w sposób odpowiedni to tej formy i czytanie jej wyników powoduje raczej zażenowanie, niż to, co zapewne w założeniach twórcy było, czyli pokazanie popularności i zwyczajów graczy 4Life dotyczących świąt wielkanocnych. Reszta nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia ani pozytywnego, ani negatywnego, dlatego o tym nie wspominam. Cieszy mnie, że taka forma publikacji jest realizowana, bo jest to jedyna rzecz wypuszczana przez redakcję, której faktycznie by mi brakowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin