Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Ĝ҉Ǻ҉Ӎ҉Ế҉ Ỡ҉҉Ѷ҉Ế҉҉Ʀ


TeamForEver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypadałoby w końcu się pożegnać. W sumie na serwerze nie grałem od lutego. Do tego nałożył się ban oraz brak możliwości ub. Cóż, mówi się trudno :P

Dziękuję przede wszystkim organizacji Fast&Furious z którą byłem od początku (z czego 3 razy jako lider) i będę do końca. 

Poszczególnych osób nie ma sensu wypisywać. Moja ekipa - dawna i obecna, była i jest najlepszą z możliwych. Po prostu zajebiści ludzie :-)

Niestety, Czołg nie będzie już postrachem SF a TEAM'owy Blade nie wygra już żadnego konkursu. Sapdy nie będą mogli spinać się o to że uciekam zbyt szybkim autem ani o spam mandatami. W końcu wszystko co dobre kiedyś się kończy.

Także ten, raczej nie będę tęsknił i mam nadzieję że nikt po mnie tęsknił nie będzie. Trzymajcie się 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin