Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na kolegax- oskarżony przez .Golabek


Golabek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  Nick funkcjonariusza: @kolegax
    Data i godzina zdarzenia: 05.05.2019  godzina 17;55
    Pełen opis sytuacji: To tak bawiliśmy się z policją na DM, następnie funkcjonariusze zaczęli do nas wszystkich strzelać z paralizatora  i zakuwać abyśmy się nie ruszali, ponieważ nie byli wstanie sobie z nami poradzić. Przechodząc do rzeczy jechaliśmy do więzienia z funkcjonariuszem @kolegax który miał tylko włączone sygnały świetlne więc nie był pojazdem uprzywilejowanym a na czacie puścił binda na megafonie który jest widoczny na ss.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:
EpZyYC5.jpg
Ja, .Golabek zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jechałem z tobą do więzienia i przez przypadek kliknełem klawisz pod którym miałem tego binda:
[2019-05-05 17:53:53] [Output] : *MEGAFON* (kolegax): Proszę zrobić miejsce dla pojazdu uprzywilejowanego! Administracja może to sprawdzić ale też nie zapomnijmy o tym co do mnie pisałeś:
[2019-05-05 17:55:51] [Output] : .Golabek [140]: no i cie udupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin