Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wywiad z tunerem BB - Berlinem | Porównanie Tunerów #1


Rekomendowane odpowiedzi

gUNp1vg.png


Seria porównanie tunerów jak sama nazwa wskazuje ma na celu porównanie tunerów tzn. ich lokalizacji, kosztów utrzymania, liczby klientów oraz zarobków. Będą w niej umieszczane zdjęcia warsztatów, wywiady z aktualnymi (stan na 7.05.2019) tunerami oraz ewentualne zdanie z własnych przeżyć.


Wywiad z tunerem BB - Berlinem!

 

 

E - enZu

B - Berlin

 

E: Witam, z tej strony Młodszy Redaktor enZu z Redakcji Prasowej 4life news, czy mogę prosić o udzielenie wywiadu?
 

B: Jasne, chętnie odpowiem na pytania.

 

E: Ile średnio zarabia Pan na swoim warsztacie?

B: To zależy ile czasu na to poświęcę, średnia na godzinę dziś to 10k.

 

E: O której godzinie notuje Pan największe przychody oraz najczęstsze wizyty?

B: Jest to zazwyczaj godzina 16:00, najczęściej jest to weekend.

 

E: Które części są najczęściej montowane?

B: Felgi, zdecydowanie je ludzie najczęściej biorą, na drugim miejscu są UPy.

 

E: Które części są najczęściej demontowane?

B: Z bólem muszę to powiedzieć, ale są to UP1/2/3.

 

E: Czy gracze często wręczają od siebie napiwki?

B: To akurat zależy od dnia i gracza, dziś są hojni ale nie zawsze tak jest.

 

E: Ile kosztuje Pana utrzymanie warsztatu?

B: 2400 PLN na dobę.

 

E: Ile wart jest taki warsztat i czy warto go posiadać?

B: Wart jest w okolicy 580-600k i warto go mieć bo szybko się zwraca ze względu na lokalizację w samym środku San Andreas.

 

E: Czy chce Pan coś od siebie dodać?

B: Ja mogłem tylko podziękować, za możliwość udzielenia wywiadu.

 

E: Również dziękuję za wywiad, miłego dnia.

 

 

cMDe8YW.jpg

Młodszy Redaktor @enZu.cj

Edytowane przez FragusS
Poprawa formatu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę słabo, że po zapytaniu "czy mogę prosić o udzielenie wywiadu" pytasz się od razu o pieniądze... Powinno to być zdecydowanie pod koniec.. Wywiad wydaje się sztuczny, tzn pytanie - odpowiedź - pytanie - odpowiedź itd.. Bez żadnych dopowiedzi, same krótkie wyrażenia. To wygląda tak jakbyś miał na to 15-20 minut i bardziej zadbał o estetykę, wygląd wywiadu niż o sam wywiad. Za krótko, bardzo za krótko :C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio już nie macie z kim robić tych wywiadów, robicie to z jakimis tunerami i jeszcze pytania są o pieniądze, serio wam się wyczerpują już pomysły. Zacznijcie robić cos bardziej kreatywnego, bo na razie to tylko miesięczniki są w miare ciekawe i godne przeczytania.

Edytowane przez Kubasny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kubasny. napisał:

Serio już nie macie z kim robić tych wywiadów, robicie to z jakimis tunerami i jeszcze pytania są o pieniądze, serio wam się wyczerpują już pomysły. Zacznijcie robić cos bardziej kreatywnego, bo sąna razie to tylko miesięczniki w miare ciekawe i godne przeczytania.

Trochę, zgadzam się.

 

6 godzin temu, Terrorysta napisał:

600k za tunera was juz chyba 

.... 

Dokładnie to samo pomyślałem max 300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, PluuM napisał:

Trochę słabo, że po zapytaniu "czy mogę prosić o udzielenie wywiadu" pytasz się od razu o pieniądze... Powinno to być zdecydowanie pod koniec.. Wywiad wydaje się sztuczny, tzn pytanie - odpowiedź - pytanie - odpowiedź itd.. Bez żadnych dopowiedzi, same krótkie wyrażenia. To wygląda tak jakbyś miał na to 15-20 minut i bardziej zadbał o estetykę, wygląd wywiadu niż o sam wywiad. Za krótko, bardzo za krótko :C

 

7 godzin temu, Kubasny. napisał:

Serio już nie macie z kim robić tych wywiadów, robicie to z jakimis tunerami i jeszcze pytania są o pieniądze, serio wam się wyczerpują już pomysły. Zacznijcie robić cos bardziej kreatywnego, bo sąna razie to tylko miesięczniki w miare ciekawe i godne przeczytania.

 

Godzinę temu, Stuba napisał:

Jest tyle osób na serwerze, z którymi można bardzo dobrze wywiad zrobić, ale ty wybrałeś tunera...

Dziękuję za opinię lecz chciałem pewne rzeczy sprostować. Zauważyłem, że niektórzy nie do końca zrozumieli na czym miało to polegać. Wywiad był krótki i na temat bo właśnie taki miał być, dlatego nie dawałem dużo słów od siebie. Pytanie o pieniądze zadałem bo było jednym z ważniejszych dla graczy. Jest to moja pierwsza praca i mam ich kilka przygotowanych. Jest to pomysł który według osób, które pytałem był nawet dobry, gdyż gracze często pytają o zarobki, koszty utrzymania czy cenę. Miało to poinformować graczy i odpowiedzieć na pytania, które często zaobserwowałem. Wywiady zrealizowałem z każdym tunerem na serwerze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, enZu.cj napisał:

 

 

Dziękuję za opinię lecz chciałem pewne rzeczy sprostować. Zauważyłem, że niektórzy nie do końca zrozumieli na czym miało to polegać. Wywiad był krótki i na temat bo właśnie taki miał być, dlatego nie dawałem dużo słów od siebie. Pytanie o pieniądze zadałem bo było jednym z ważniejszych dla graczy. Jest to moja pierwsza praca i mam ich kilka przygotowanych. Jest to pomysł który według osób, które pytałem był nawet dobry, gdyż gracze często pytają o zarobki, koszty utrzymania czy cenę. Miało to poinformować graczy i odpowiedzieć na pytania, które często zaobserwowałem. Wywiady zrealizowałem z każdym tunerem na serwerze. 

Pytanie jest dobre, ale chodzi bardziej o to, żeby nie było na samym początku...  Jak to by wyglądało jak by taki wywiad został przeprowadzany na żywo? "dzień dobry, czy zechcesz udzielić mi wywiadu? - Tak - Okej, ile na tym zarabiasz?" - oczywiście to jest skrócona wersja, ale popatrz jak to wygląda... Marnie, prawda? 

 

Wywiad to wywiad, ma być wystarczająco dużo informacji... On nie ma być krótki i na temat... Niczego nie dowiedziałem się o samym właścicielu tune.. Jak te tune zdobył, ile już tutaj gra, czy z przerwami czy bez... To są tylko przykłady, można było zrobić tego o wiele więcej... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Golabek napisał:

Wywiad całkiem  spoko lecz 600k ten tuner nie jest warty tak jak napisał @Kacperix3 300k max 400k nie jest to więcej warte zawyżanie cen i tyle.

Dziękuję za opinie, powiem Ci, że ceny mega się zmieniają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Golabek napisał:

Wywiad całkiem  spoko lecz 600k ten tuner nie jest warty tak jak napisał @Kacperix3 300k max 400k nie jest to więcej warte zawyżanie cen i tyle.

Dla kogoś kto ma tunera to może być warty nawe 5 milionów, a dla innej osoby to i tak będzie warte mniej. Tak działa handel i gospodarka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na serię wywiadów, która dobrze się zapowiadała sam wywiad wyszedł po prostu słabo. Wywiad jest bardzo krótki, odpowiedzi natomiast nie są wyczerpujące.  Ułożenie pytań również zbyt dobre nie jest. Reasumując mam nadzieję, że w kolejnych wywiadach poprawisz swoje błędy oraz finalny efekt będzie lepszy niż obecnie oraz że uzyskamy więcej informacji na temat pracy tunera.

 

9 godzin temu, Kubasny. napisał:

Serio już nie macie z kim robić tych wywiadów, robicie to z jakimis tunerami i jeszcze pytania są o pieniądze, serio wam się wyczerpują już pomysły. Zacznijcie robić cos bardziej kreatywnego, bo sąna razie to tylko miesięczniki w miare ciekawe i godne przeczytania.

Uspokoje twoje obawy - mamy wiele ciekawych i jak to ująłeś kreatywnych projektów, które obecnie są realizowane. Wywiady z tunerami uważam za trafny pomysł ponieważ na pewno większa ilość graczy chciałaby dowiedzieć się czegoś więcej na temat pracy tunera.  Fakt, że w tym wywiadzie po prostu  nie uzyskamy wielu informacji na ten temat  lecz to nie ostatni wywiad z tej serii i w następnych na pewno uwzględnimy więcej informacji a sam wywiad będzie ciekawszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin