Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Kubasny. oraz całą ekipę z pościgu. - oskarżony przez Mateuszkelel


godlike
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick funkcjonariusza: Kubasny. oraz kilku innych z pościgu.
    Data i godzina zdarzenia: 11.05.2019 14:20
    Pełen opis sytuacji: Podczas pościgu nieudolni "POLICJANCI" po nieudanych próbach ustawienia kolczatek i dania mi muta za śmieszki, otworzyli do mnie ogień po czym zabili mnie w pojezdzie pozostawiając mój pojazd gdzieś w BC.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: Dowodu nie posiadam bo akurat nie mam refleksu chudego byka żeby zrobić screena jak pocisk leci w moją strone i mnie zabija, nie ukrywam że to może być trochę trudne, ale lokalizacja pojazdu jest jaka jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem, Detective I Teddy z tej strony.

Pierwsza kwestia - Zabiłem Cię ja. Zrobiłem to przypadkiem. Moim zamiarem było przebicie Ci opon w celu uniemożliwienia Ci dalszej ucieczki. Ostro odwalałeś na pościgu, co potwierdzić może np. @Kubasny.

Kolejna sprawa - Nie powinna to być skarga na wszystkich tylko na mnie, bo to ja Cię zabiłem. 

No i już ostatnia - nie zostawiliśmy twojego pojazdu na odludziu, tylko odpowiednie osoby się nim zajęły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to witam, witam. To zaczynamy tą karuzele smiechu..

11 minut temu, Mateuszkelel napisał:

nieudolni "POLICJANCI"

Mhm, to tak. My jestesmy jacys "nieudolni" a kto odwalał podczas poscigu, HMM? Bo my raczej nie. Wielokrotnie stuntowales, skracałes, wyskakiwałes i można tak wymieniać w kółko.

11 minut temu, Mateuszkelel napisał:

"POLICJANCI" po nieudanych próbach ustawienia kolczatek i dania mi muta za śmieszki, otworzyli do mnie ogień po czym zabili mnie w pojezdzie

Muta otrzymałes ode mnie za to, że napisales do @SandPower uwaga, cytuje "Pal gume", gdzie tutaj jest kultura, kolego? Mute zostało nadane słusznie. Kolczatki rozstawialismy, ponieważ w przypadkach, kiedy gracz odwala, poscig trwa zbyt długo to możemy użyć ich aby Ciebie zlapać. Zginales przez przypadek, @Teddy. podczas ostrzału z M4 przypadkiem Cie zabił podczas celowania w opony.

11 minut temu, Mateuszkelel napisał:

pozostawiając mój pojazd gdzieś w BC.

Auto zostało zabrane na Parking Policyjny po poscigu.

ps. Już miałem Ci wczesniej zabierać prawko, ale dałem Ci szanse, którą zmarnowałes.

Edytowane przez Kubasny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do skargi dołączam twoją bardzo kreatywną wiadomość prywatną do mojej osoby, ale skierowaną w stronę wszystkich. Jak ten serwer to dla ciebie to co napisałeś to po prostu tutaj kolego nie graj i nie rób problemów. 

zoT3WJ6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczestniczyłem w pościgu, dlatego się wypowiem. Dołączyłem się do kordonu pod koniec, dlatego nie widziałem twojego zachowania przed rozpoczęciem ostrzału, może poza skokiem z drogi na środek pola, który miał miejsce chwilę przed nim. W momencie dojazdu na miejsce słyszałem epitety kierowane w stronę sposoby twojej jazdy, dlatego jestem skłonny uwierzyć, że wszystko, co napisali koledzy wyżej, jest prawdą. Funkcjonariusz @Teddy. od razu po zabiciu ciebie poinformował na kanale, że zrobił to przypadkiem. W kwestii podważania słuszności kary wyciszenia, to raczej nie ten dział, dlatego pozwolę sobie o tym nie mówić. Na koniec dodam jeszcze, że zgodnie z twoim oświadczeniem w prywatnej wiadomości do @Kacperix3 chyba jednak "ten gó**o serwer" znaczy dla ciebie "co kolwiek", cokolwiek to znaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również uczestniczyłem w tym pościgu więc pozwolę się wypowiedzieć. Nie byłem z przodu kordonu za długo więc nie wiem za dużo o twoim odwalaniu ale tak jak zostało napisane wyżej przez @Torix zostałeś zabity przez przypadek bo GTA SA to nie ARMA  czy SQUAD więc nie oczekuj tutaj super systemu strzelania. Zostałeś zabity przez przypadek i gdybyś chciał to mógł byś się skontaktować z którymś z funkcjonariuszy który uczestniczyli na pościgu i poprosić o teleport do nas dla przykładu.

Edytowane przez Sosna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosić o teleport, dostałem muta po napisaniu pal wrote bo niby odpalałem, chciałbym zobaczyć kogo, to że zostałem spychany w sf przez supporta i to że uderzałem w samochody to widzę że nikt tego nie bierze pod uwagę, patrząc na to jak działa sapd i że ich regulamin serwera nie dotyczy to naprawdę mam w du**e ten serwer.
Odpowiem na odpowiedz wyżej, to dobrze że sapd poinformował sapd że "zabij przypadkiem" tylko szkoda że to ja praktycznie zostałem wyoutowany z całej zabawy bo jakiś nieudolny gracz nie potrafi posługiwać się bronią w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Teddy. napisał:

Czołem, Detective I Teddy z tej strony.

Pierwsza kwestia - Zabiłem Cię ja. Zrobiłem to przypadkiem. Moim zamiarem było przebicie Ci opon w celu uniemożliwienia Ci dalszej ucieczki. Ostro odwalałeś na pościgu, co potwierdzić może np. @Kubasny.

Kolejna sprawa - Nie powinna to być skarga na wszystkich tylko na mnie, bo to ja Cię zabiłem. 

No i już ostatnia - nie zostawiliśmy twojego pojazdu na odludziu, tylko odpowiednie osoby się nim zajęły.

Nie wiedziałem kto mnie zabił więc napisałem skargę jaką napisałem, jeśli masz problem z celowaniem [OPONA/GRACZ] to nie mam pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mateuszkelel napisał:

pal wrote

Nie pal wtore, tylko pal gume. To jest różnica.

Godzinę temu, Mateuszkelel napisał:

patrząc na to jak działa sapd i że ich regulamin serwera nie dotyczy to naprawdę mam w du**e ten serwer.

Skoro masz w dupie, to po co płaczesz w tej skardze? Jak się nie podoba to nie graj i idź do konkurencji. Odnosnie regulaminu to nie rozumiem, przestrzegamy normalnie regulamin - nie wiem gdzie widzisz jakis problem, lol.

Godzinę temu, Mateuszkelel napisał:

Odpowiem na odpowiedz wyżej, to dobrze że sapd poinformował sapd że "zabij przypadkiem" tylko szkoda że to ja praktycznie zostałem wyoutowany z całej zabawy bo jakiś nieudolny gracz nie potrafi posługiwać się bronią w grze.

Nie ma żadnego problemu z celowaniem, trudno jest ogarnąć recoil w broni, w szczególnosci M-ki. A co, mielismy Cie znów tepnąć? Zginąłeś, to zginąłeś, krótka piła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dla ciebie "pal gume" to w jakimś stopniu jest wulgaryzm to masno, w skardze się nie płacze tylko jak sama nazwa wskazuje skarży się na coś jeśli coś nie pasuje w danym zachowaniu, jak napisali wyżej to tak, mogliście tepnąć chociaż po to żeby dać mi wejść do pojazdu i złapać bo i tak mało brakowało, a co to taranowania gdyby nie to że mnie spychałeś praktycznie od połowy pościgu nie było by problemu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Po przeanalizowaniu całej skargi, oraz po przeczytaniu całego tematu, jestem zmuszony do odrzucenia tej skargi, powodem jest chociażby złamanie regulaminu forum, oraz nieuzupełnienie wszystkich rubryk na forum

W dniu 7.06.2018 o 00:14, Skipciu napisał:

Osoba łamiąca jakikolwiek punkt regulaminu forum, tudzież czytany obecnie przez Szanownego/Szanowną wątek zostanie ukarany/a równie surowo

Jeżeli tak narzekasz na ten serwer, to czego tutaj w ogóle szukasz? Oczywiście za te wszystkie prowokacje, jak i obrazę serwera, zostajesz zbanowany na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin