Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Żegnam


xyzu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to ten, słaby jestem w pożegnaniach itp. więc napiszę krótko i zwięźle. Odchodzę z serwera, bo nie chce mi się już tutaj grać, bo mi się nudzi. Sprzedam tylko auta i będę się stąd zbierał. Grałem tutaj od 4 kwietnia i mam przegrane 730h. Myślę, że to trochę dużo :P Teraz tradycyjnie jak w każdym pożegnaniu czas na pożegnanie poszczególnych osób czy coś w ten deseń.

(najpierw wypisuję osoby z organizacji, bo mam słabą pamięć)

- Michaler
- Nukill
- Piotrek
- Norbi1478
- M-I-R-I-N-D-A
- Angel
- Turysta
- mati121
- TheTomson
- Emialski
- Ox
- Cola*
- JaneG
- Miper/Ciper/Frytek - nie wiem, bo zmieniasz nick co dobę
- MrPonton
- ShowMe
- MIK$ER.
- krapeq
- Matheo_202
- Miruś_202
- B@rt3k (jakoś tak)
- ProGilow
- Lukos
- RemiXx
- Organizacja Weed
- Stara organizacja FamouS
- SAMP
- DES

Wydaje mi się, że to wszyscy, jeśli o kimś zapomniałem to sorki memorki, ale ja nie mam za dobrej pamięci. Wymieniając te osoby biegałem po giełdzie i sprawdzałem czy kojarzę nick. Jeśli ktoś chciałby się ze mną skontaktować czy coś, to zapraszam na PW na forum to mogę podać steama czy coś w tym stylu.

Powodzenia w dalszej grze, ja lece, elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin