Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[MAPA] Interior urzędu


BOCHA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej mnie bawią osoby,które się wgl nie znają na mapowaniu,a się wypowiadają "słabe" "do poprawki" itp:.Moim zdaniem mapa jest ładna i to prawda,że są nie które elementy do poprawy,ale widać że osoba,która tworzyła owy projekt się starał i włożyła w to dużo wysiłku.Mapka jak najbardziej na + i warto będzie gdzieś ja wykorzystać.

A i polecam nie dawać tak dużo krzeseł obok siebie,bo to bardzo psuje efekt końcowy mapy.Lepiej będzie dodać tam jakieś kanapy,zbiorniki z wodą i śmietniki (jak pamiętam,to wastebin - nazwa obiektu).

Pozdrawiam <3 :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Aved napisał:

Najbardziej mnie bawią osoby,które się wgl nie znają na mapowaniu,a się wypowiadają "słabe" "do poprawki" itp:.Moim zdaniem mapa jest ładna i to prawda,że są nie które elementy do poprawy,ale widać że osoba,która tworzyła owy projekt się starał i włożyła w to dużo wysiłku.Mapka jak najbardziej na + i warto będzie gdzieś ja wykorzystać.

A i polecam nie dawać tak dużo krzeseł obok siebie,bo to bardzo psuje efekt końcowy mapy.Lepiej będzie dodać tam jakieś kanapy,zbiorniki z wodą i śmietniki (jak pamiętam,to wastebin - nazwa obiektu).

Pozdrawiam <3 :P 

Tzn mapa wygląda tak jak wygląda, ponieważ jest wykonana na pewien serwer. Co do krzesełek, jest ich tyle ponieważ jak pewnie mogłeś zauważyć w polskich przychodniach, urzędach itp. nie ma kanap, tylko są właśnie się krzesełka. Dziękuję za opinię oraz za to że jako jeden z nielicznych wiesz co to znaczyć mapować. 

Pozdrowionka :D<3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Aved napisał:

Najbardziej mnie bawią osoby,które się wgl nie znają na mapowaniu,a się wypowiadają "słabe" "do poprawki" itp:.Moim zdaniem mapa jest ładna i to prawda,że są nie które elementy do poprawy,ale widać że osoba,która tworzyła owy projekt się starał i włożyła w to dużo wysiłku.Mapka jak najbardziej na + i warto będzie gdzieś ja wykorzystać.

A i polecam nie dawać tak dużo krzeseł obok siebie,bo to bardzo psuje efekt końcowy mapy.Lepiej będzie dodać tam jakieś kanapy,zbiorniki z wodą i śmietniki (jak pamiętam,to wastebin - nazwa obiektu).

Pozdrawiam <3 

Podpisuje się pod tym, lecz na twoim miejscu pomyślał bym nad lepszym umiejscowieniem pomnika bo aktualnie wygląda jakby był postawiony tam byle aby zapełnić przestrzeń. Osobiście w Map edytorze siedzę już kilka dobrych lat (z 6 już będzie) i nigdy nie chciało mi się bawić tymi cegła i za co wielki szacunek. Powodzenia z serwerem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wpisz definicje słowa kiczowaty w google. Ogólny przepych, nie wygląda estetycznie, w niektórych kątach ściany zmieniły tekstury (xd) , sama tekstura ścian ma różne odcienie co wygląda źle, telewizor wygląda okropnie. Nie chcę mi się więcej wymieniać, aczkolwiek wszystko sprowadza się do przepychu i zbyt małej estetyki wykonania. Popracuj nad tym.

oczywiscie to tylko moja opinia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin