Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na deluXe - oskarżony przez kurak2115


XshadowQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: DeluXo
    Data i godzina zdarzenia: też niewiadomo bo wyszedłem i jak wszedłęm byłem w więzieniu pod wieczór jakoś 
    Pełen opis sytuacji: Miałem pościg z kolegami .Pościg trwał max 15 min nawet nie po jakimś czasie wjechałem na strefe dm i inni gracze zaczeli strzelac w sapd po czym oni odjechali i wezwali swat i puśniej inni gracze ostrzeliwali sapd ja tego nie robiłem .Po tym jak wjechałem na dm przebili mi opony i uciekałem na pieszo i uciekłem.a w tym czasie sapd był ostreliwany przrz inycg graczy a ja sie schowałem .Wyszedłem z serwera ponieważ musiałem sie uczyc a gdy wszedłem pusniej byłem w wiezieniu .Czyli za pościg około 10 min i tyle . Dostałem za to 240 min wiezienia . w logach nie moge nic znaleśc Prosze o pozytywne rozpatrzenie sprawy z góry dziękuje !!!!

Dowód który to potwierdza całe zajście :

w tej chwili pozostało mi ✔ Pozostały czas: 204 minut/y.

Nie mogę nic znaleźć innego. Ale moji koledzy mogą potwierdzić że ja zrobiłem tylko pościg sapd nie ostrzeliwalem. 

Edytowane przez kurak2115
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze brak dowodów.

Po drugie jeśli chodzi o pościg, w którym uciekłeś Sultanem (byłeś wtedy w mojej organizacji) to wtedy ja kazałem wsadzić Cię  po PID.

Już wyjaśniam mniej więcej jak to wyglądało. 

Trwał pościg za Sultanem, w którym nie wykazywałeś się umiejętnościami rp, ale już pomijając to... wjechaleś w strefę DM, w której Cię chwilowo zgubiliśmy, lecz znaleźliśmy pojazd, którym uciekłeś. Pojazd otoczony był graczmi, którzy za wszelką cene chcieli nas zabić. Było ich okoko 15, mimo to daliśmy radę, zabezpieczyliśmy pojazd. W czasie czekania za holownikiem, kilkalu udało się obezwładnić po czym zgodnie z taryfikatorem zostali ukarani. Również Ty, zauważyłem Cię gdy byłeś na granicy DM od strony stacji benzynowej. Gdy mnie zauważyłeś, chciałeś uniknąć odpowiedzialności i ruszyłeś w stronę kolegów, którzy nas ciągle atakowali (nawet gdy byliśmy poza DM, osoby te strzelały w nas ale już pominę ten fakt), szybkim ruchem wyciągnąłem teaser i oddałem strzał, który Cie obezwładnił, zakułem Cię w kajdanki, wyprowadziłem z DMa i wsadziłem do pojazdu, z którego lognąłeś. Zostałeś wsadzony do więzienia po PID przez innego funkcjonariusza, lecz na moje polecenie. Twoja kartoteka była ciekawa dlatego 240 minut.  Od siebie dodam, że tego dnia przed pościgiem jeździłeś za mną, taranowałeś i pitowałeś, więc bardzo chciałeś ten pościg, za który piszesz tą skargę. Ja nie reagowałem na Twoje zaczepki, lecz inny funkcjonariusz już tak i rozpoczął pościg za Tobą.

Myślę, że wszystko wyjaśniłem, a Ty przemyśl to wszystko i poczytaj sobie bo, aż razi w oczy.

20 godzin temu, kurak2115 napisał:

puśniej

https://sjp.pwn.pl/

Z pełnym poważaniem

Police Officer III deluXe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogłeś uciec skoro złapałem Cię i wsadziłem do radiowozu? Nie czaje Twojego toku myślenia. Chyba, że wyjście z gry to Twoim zdaniem ucieczka xD

Wjazd na DM był celowy, osoby już za nami czekały. Bo 15 osób, które nie strzelają w siebie to nie przypadek. Nie wiem czy to ekipa remontowa czy jakaś inna patologia. 

Tego czy strzelałeś nie widziałem, ale co to zmienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w końcu to skarga czy apelacja? 

Dostałeś karę za swoje czyny, nie za nich, kara zostanie. Nie wiem czego jeszcze w tym nie rozumiesz, a nie mam zamiaru pisać w kółko tego samego. Poczytaj moje wypowiedzi kilka razy może zrozumiesz. Ja czekam na wypowiedź zarządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, kurak2115 napisał:

uciekłem.a w tym czasie sapd był ostreliwany przrz inycg graczy a ja sie schowałem .Wyszedłem z serwera ponieważ musiałem sie uczyc a gdy wszedłem pusniej byłem w wiezieniu

Kolego serdeczny nie ładnie kłamać :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin