Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pożegnanie - Jaguarion


Jaguarion
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png.9b34702954177d99b7655d9e8cd896e4.png

Siemanko, tak jak w temacie postanowiłem odejść. Coraz rzadziej wchodzę na serwer, próbowałem zwiększyć aktywność, lecz skutki były marne. Natłok obowiązków spowodował że nie udało mi się. Na serwer przyszedłem 2015-05-01 14:43:50, nie sądziłem że będę tutaj grał, w sumie byłem na początku tutaj w celach humorystycznych oraz dla znajomych. Na początku mojej kariery na platformie Multi Theft Auto grałem na serwerze Py*ife, nie podobał mi się ten serwer, mimo że dużo czasu przegrałem na nim. Gdy chciałem zmienić serwer natrafiłem na 4Life.  Moja kariera serwerowa rozwijała się bardzo szybko, udało mi się dostać do frakcji San Andreas Medical Department wtedy miałem gdzieś 11-12lat i tak czas mijał. Niestety ok. 2016 roku dostałem bana na serwerze za próbę handlem majątkiem, dostałem UnBana i zacząłem ponownie grać na serwerze i się rozwijać. Odkąd zacząłem grać na serwerze byłem we wszystkich frakcjach na serwerze, DES,SDSA,SAPD,SAMD,TSA mimo mojego lekceważenia moja najwyższa ranga to po egzaminach w niektórych frakcjach. W 2018 roku dołączyłem w szeregi Transport Of San Andreas, frakcja na samym początku mi się podobała, będąc w akademii traciłem chęć bycia na służbie, ale szybko ten czas minął, zdałem egzamin i później co jakiś czas dostawałem awanse i w taki sposób zdobyłem rangę Starszy Kierowca. Była to druga frakcja od wielu lat, gdzie złapałem jak dla mnie dosyć wysoką rangę. Przez cały rozegrany czas licząc wszystko mój majątek byłby dosyć duży.

 

 

Pozdrowienia dla wymienionych osób:

@NightMare*- Czas spędzony z tobą uznaję za udany... Zawszę się dobrze dogadawaliśmy, mamy kontakt fb :) 

@Nudzio. – Jesteś naprawdę spoko, nie zmieniaj się, zostań taki jaki jesteś :P Okrągłe policzki :P

@PerPani – Tobie Julka, chciałbym podziękować za szansę w organizacji Thug 4Life, staż w tej organizacji miałem dośyć spory, czas spędzony z nimi na pewno uznam za udany :) 

@Samke – Mimo, że się jakoś dobrze nie znaliśmy lubiałem z tobą sobie pograć :D 

@Szender – Oczywiścię o tobie bym nie zapomniał. Najlepszy odwalacz jak i kumpel pod słońcem :P Kontakt fb <3

@Bystek*998 – Jesteś wrodzonym strażakiem Przemuś :P Nie zepsuj tego :)  Rozwijaj się  :)  

@HaaQu*998 – Kolejny wrodzony strażak :D 

 @Hinox– Ty jesteś i byłeś odwalaczem… :P

@DJBOOMBA– Oj bomba… Lubisz je*nąć basem :P Dzięki za spędzony czas na służbie w TSA :P

@Pawi.– Tobie chciałbym podziękować za wspólne rozmowy na mumble  :D

@erykowski900 – Poczucie humoru miałeś zawsze… :P 

@FragusS – Mam nadzieję, że biznes będzie i będziesz go prowadził jak do tego czasu. Mimo spiny jaka zaistniała któregoś dnia. Trochę twoje zachowanie było żałosne, ale widocznie miałeś powód.

@JuliaShaforostov – Julcia :P Tobie dziękuje za wspólne rozmowy  :D

@SP.– Bądź taki jaki jesteś :P  Dzięki za czas we frakcji  :P

@Mattez – Tobie najbardziej chciałbym podziękować za wspólne chwile, nagrywane odcinki, wspólna organizacja. Kontakt Facebook jest i będzie   :P :D<3 :* 

@xAvenes - Nie zapomiałem o tobie :* Pomogłeś mi i bardzo dużo, jestem tobie za to bardzo wdzięczny... :) 

Wszystkich nie będę wymieniał.

Żegnaj 4Life - 09.06.2019 Jaguarion [*].

Edytowane przez Jaguarion*999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin