Skocz do zawartości

MoE

Gracz
  • Postów

    442
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Aktywność reputacji

  1. 4Fun
    MoE otrzymał(a) reputację od Kurzi za aktualizację statusu, wstyd   
    wstyd
  2. 4Love
    MoE przyznał(a) reputację dla Pavi za aktualizację statusu, Dzięki wszystkim za prezent, za przede wszystkim za pamięć kociaki! Dziękuje każdemu,   
    Dzięki wszystkim za prezent, za przede wszystkim za pamięć kociaki!

    Dziękuje każdemu, który dołożył cegiełkę do tego super prezentu 
    @MoE @Emajla @Byialy* @PolakoVskY* @LuKi16 @Kozixon @Mefju4 @KubiN* @Linshi @grubyyo @Najcior. @Jellon @Akselek @dmn @kacpi22545 @ViruS001 @bartek9182 @Milek! @bonit. @casinoo @Sheeker @Freszu1 @RIPSO @dpb @.Siva @Kr3dka @Dani3L0 @Lepik.ogf @Virlaen. @Argen @Skooczny. @RFK
  3. 4Love
    MoE otrzymał(a) reputację od Lepik.ogf za aktualizację statusu, @Lepik.ogf gratulacje awansu   
    @Lepik.ogf gratulacje awansu
  4. 4Love
    MoE przyznał(a) reputację dla grubyyo za aktualizację statusu, Ja dzisiaj tak:   
    Ja dzisiaj tak:

  5. 4Sad
    MoE przyznał(a) reputację dla Nokiller za aktualizację statusu, Siemka. Część z Was, czasem może zastanawiać się nad tym, czy ważna jest historia. Hi   
    Siemka.

    Część z Was, czasem może zastanawiać się nad tym, czy ważna jest historia. Historia, która została napisana przez naszą społeczność, jest ciekawą opowieścią. Pojawiają się tu przeróżne wątki, na jednym bym się chciał zatrzymać. Wiem, że to, co napisze, jest w pełni moim świadomym wyborem. Dlatego otwarcie Was pytam. Czy ktoś z Was by chciał zostać zdradzonym lub posiadać nóż przy gardle? Właściwie wtedy człowiek się rozpada na milion części.

    Szanowny Właścicielu Serwera, Szanowne Grono Administracji RCON oraz Szanowni Przewodniczący KSF-u.
    Co zdecydowało o wyborze Gracza o nicku Virlaen na stanowisko Opiekuna Frakcji SAMD? Jakie argumenty przekonały Was do wybrania wspomnianej osoby? Czym wyróżnia się wspomniana osoba w porównaniu do innych Aplikujących?

    Niektórzy z Was będą zaskoczeni tym postem oraz będą chcieli się dowiedzieć, dlaczego o to pytam, skoro i tak na to bezpośrednio wpływu nie mam. Piszę to dlatego, że domagam się poznania prawdy o wyborze danej osoby na jedno z najwyższych stanowisk Serwerowych. Wybrany przez Was kandydat nie posiada wiedzy medycznej powiązaną z Frakcją, do której został przyjęty oraz w swojej historii serwerowej nie zasilała szeregów struktur frakcyjnych SAMD, która powinna być elementem nieodłącznym i weryfikowanym, według mnie. Warto też wspomnieć o znikomej aktywności Gracza na Serwerze oraz Forum, która powinna być przykładem dla innych Aplikujących o Stanowisko Opiekuna Frakcji i wyróżniać się na tle innych. Warto wspomnieć tu o pierwszej z dwóch największych afer Serwerowych, w której Gracz, wówczas na Randze Administratora Serwera, brał czynny udział. Był osobą, która na tak zwanym "G" siedziała u obecnego Przewodniczącego KSF-u Argena i nie zareagowała w odpowiedni sposób, na rażące łamanie Regulaminu Członka Ekipy Serwera, gdzie w sposób celowy taranował Warninga, ówczesnego Moderatora Serwera. Sytuacja była wyjaśniana przez Szanownego Właściciela Serwera, iż tylko Argen zostanie ukarany za ów czyn, gdyż inni członkowie Ekipy nie dokonywali podobnego czynu. Według mnie jako Członek Ekipy Serwera, którego obowiązują Regulaminy, każdy uczestnik powinien zostać ukarany. Nie zareagował żaden z nich, lecz każdy chciał się pobawić. Dobrze wiem, pełniąc obowiązki Administratora Serwera, że "odwalanie" jest surowo zabronione, a kara się osobę, która wykonała owo przewinienie, jednak w tym momencie każda osoba pełniąca obowiązki Administratora wie, że powinno się zwrócić uwagę lub takie rzeczy zgłosić wyżej do ARCON. Dodatkowo jest to osoba po jednej z największych afer Serwerowych, za które nie powinno się w żaden sposób nagradzać i stawiać na Najwyższe Funkcję Serwerowe. Przypomnę, że wybrany przez Was kandydat jest współtwórcą słynnej "listy cw***", a dodatkowo za to przewinienie został wydalony ze Struktur Ekipy Serwera oraz utracił możliwość dołączenia do szeregów struktury KSF-u, pełniąc funkcje, w tamtym momencie Administratora Serwera oraz otrzymał na tamtejszy dzień szansę bycia Opiekunem Frakcji SARA. Zastanawia mnie to, czy takie osoby powinny być nagradzane i otrzymywać drugie szanse. Nie będę zamieszczał linku filmu od Twórców, którzy to upublicznili i ujawnili dla dobra osób trzecich, jednak takie coś według mnie nie powinno mieć miejsca.

    Kończąc swoją opinię, prosiłbym, aby Szanowne Grono Administracji RCON, Szanownych Przewodniczących KSF-u i przede wszystkim Szanownego Właściciela Serwera o napisanie prawdy i argumentach, które zdecydowały na przyjęcie kandydaturę Gracza Virlaena.
    Z poważaniem, Administrator oraz Pracownik Frakcji SAMD na stopniu Ordynatora Chirurgii, Nokiller.
  6. 4Love
    MoE otrzymał(a) reputację od Kr3dka za aktualizację statusu, gz!   
    gz!
  7. 4Fun
    MoE przyznał(a) reputację dla DebicaFrigoIfuraSmigo za aktualizację statusu, Cry mor3 pdczku   
    Cry mor3 pdczku
  8. 4Fun
    MoE przyznał(a) reputację dla .franek.klimatkartel za aktualizację statusu, @Ulgi czy SAFD podejmie się odegrania takiego RP?   
    @Ulgi czy SAFD podejmie się odegrania takiego RP?
     
  9. 4Love
    MoE otrzymał(a) reputację od Kr3dka za aktualizację statusu, gz!   
    gz!
  10. 4Like
    MoE przyznał(a) reputację dla Globus. za aktualizację statusu, i tak sie zyje na tej wsi   
    i tak sie zyje na tej wsi

  11. 4Like
    MoE przyznał(a) reputację dla krul_lew za aktualizację statusu,   
  12. 4Like
    MoE przyznał(a) reputację dla krul_lew za aktualizację statusu,   
  13. 4Love
    MoE przyznał(a) reputację dla Pavi za aktualizację statusu, Pierwszy raz miałem styczność z 2Pakiem na dyskotece w remizie w Siematyczach. Grał w   
    Pierwszy raz miałem styczność z 2Pakiem na dyskotece w remizie w Siematyczach. Grał wówczas support przed koncertem Laskowiskiego. Pamiętam jak podjechał pod remizę polonezem z hydraulicznym zawieszeniem, które skakało na wciśnięcie przycisku. Zrobiło to wielkie wrażenie na dziewojach. Laskowski miał też takie auto. Ogólnie to dzieki Laskowskiemu trend skaczących samochodów zrobił się popularny na przedmieściach LA. Z resztą zachodnie wybrzeże i Podlasie przenikało się wtedy kulturowo. Oni zgapili od nas auta z zawieszeniem, a podlaskie babcie zgapiły od 2Paca gangsta trend do noszenia chusty na głowie. Co ciekawe, The Notorious B.I.G. i Maryniuk poznali się na dożynkach w Sokółce. Nagrali ponoć wspólne demo, ale nagranie zaginęło, żeby potem jako pirat podbić bazar dziesięciolecia. Z reztą Notorious regularnie bywał w Sokółce u przyjciół na grillach, strasznie przybrał przez to na wadze. Pamiętam jak ciocia z wujkiem puszczali nam pierwszą płytę 2Paca wydaną w LA. Ciocia znała te piosenki na pamięć, a wujek puszczał je sobie podczas żniw. Fajne czasy. Po śmierci B.I.G Martyniuk znalazł młodego zdolnego chłopaka w Detroit. Nagrał mu ponoć kawałki. Ten drugi ponoć to przywłaszczył i wydał jako samodzilny album. Slim Shady czy jakoś tak. Ponoć była o to kosa, bo Martyniuk tam grał i robiłł chórki....Współpraca Podlasia i Westo też współpraca kontraktowa Martyniuka i The Product G&B. Nagrał im partię gitary, którą potem odgrywał Santana.
     
     
  14. 4Love
    MoE przyznał(a) reputację dla Pavi za aktualizację statusu, Dziś taki outfit   
    Dziś taki outfit

  15. 4Love
    MoE otrzymał(a) reputację od Pavi za aktualizację statusu, Dzwoni do mnie trombabomba   
    Dzwoni do mnie trombabomba
     
  16. 4Angry
    MoE przyznał(a) reputację dla karabin47 za aktualizację statusu, mordo gdzie jest bandura   
    mordo gdzie jest bandura
  17. 4Fun
    MoE przyznał(a) reputację dla paweuhy za aktualizację statusu, niesamowite to jest, dorośli ludzie bawią się w gierce w redaktorów, a nie potrafią z   
    niesamowite to jest, dorośli ludzie bawią się w gierce w redaktorów, a nie potrafią złożyć poprawnego zdania. Napisałem konstruktywną opinię pod wywiadem typa, a on woła innych ziomków z administracji żeby dali reakcje. Opinii oczywiście nie weźmie do siebie, dalej będzie popełniać błędy bez żadnych konsekwencji. Niesamowita ochronka panuje wśród niektórych osób 
  18. 4Fun
    MoE przyznał(a) reputację dla Wlodek.Bialy.AntyTSA za aktualizację statusu, A nie, dobra, nieważne, już naprawione.   
    A nie, dobra, nieważne, już naprawione.
  19. 4Love
    MoE przyznał(a) reputację dla SlippinJimmy za aktualizację statusu, Co byś wolał? Dostać 250k do potrzeb własnych - Czy Dostać 1kk, ale wszystko musisz w   
    Co byś wolał?
    Dostać 250k do potrzeb własnych - 
    Czy
    Dostać 1kk, ale wszystko musisz wydać na automaty za najwyższą stawkę - 25k za zakręcenie przy 1% szansy na powodzenie, wygrana twoja - 
  20. 4Like
    MoE przyznał(a) reputację dla SlippinJimmy za aktualizację statusu, Co byś wolał? Eatsy - Czy E-transporter -   
    Co byś wolał?
    Eatsy - 
    Czy
    E-transporter - 
  21. 4Like
    MoE przyznał(a) reputację dla paweuhy za aktualizację statusu, kto lubi administracje 4life łapka w gure   
    kto lubi administracje 4life łapka w gure 
  22. 4Fun
    MoE przyznał(a) reputację dla Wlodek.Bialy.AntyTSA za aktualizację statusu, Dzień 1 czekania na unbana. Słowo na dziś - gniew   
    Dzień 1 czekania na unbana.
    Słowo na dziś - gniew
  23. 4Fun
    MoE przyznał(a) reputację dla Wlodek.Bialy.AntyTSA za aktualizację statusu, Dobra ez z wami, zmienie serial i wejde na jakimś multikoncie xD. Śmiejecie się ze mn   
    Dobra ez z wami, zmienie serial i wejde na jakimś multikoncie xD.
    Śmiejecie się ze mnie, bo podszedłem na poważnie do niepoważnej gry, sami boicie się powiedzieć co myślicie z obawą, że ludzie zareagują na to tak, jak reagują teraz na moje wypowiedzi. 
    Zdania nie zmienię, ten serwer jest zepsuty do szpiku kości, to już nawet nie chodzi o borufke, tylko o większość administracji. Pewna osoba się mnie spytała, czy wiem jak upadają serwery, odpowiedział mi, że upadki serwerów zaczynają się od złych opinii czy to na youtube czy to na innych serwisach, Cejot Mafia jest tego idealnym przykładem, jeśli się nie zmienicie to takich jak on będzie coraz więcej.
    Cieszcie się póki możecie, bo tak jak już napisałem w apelce, ''Każde imperium zbudowane po trupach w końcu upada''.
    Jeszcze wrócę na ten serwer prędzej czy później.

    Ode mnie to wszystko
    Nie pozdrawiam (z wyjątkiem garstki, która mnie wspierała)
  24. 4Fun
    MoE przyznał(a) reputację dla Klauss za aktualizację statusu, Dzień pięćdziesiąty bez rekrutacji do żadnej frakcji. Wjechałem w plamę i uszkodziłem   
    Dzień pięćdziesiąty bez rekrutacji do żadnej frakcji. Wjechałem w plamę i uszkodziłem samochód , naprawa kosztowała mnie 300pln
  25. 4Like
    MoE przyznał(a) reputację dla ZiomOpel za aktualizację statusu, Po takiej przerwie z sentymentu wróciłem do wyglądu z lat 2018-2021 tego oto wozu. 7   
    Po takiej przerwie z sentymentu wróciłem do wyglądu z lat 2018-2021 tego oto wozu. 7 lat ze mną i kawał historii 
     

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin