Skocz do zawartości

paweuhy

Gracz
  • Postów

    23
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Zwykłe

Ostatnia wygrana paweuhy w dniu 5 Września 2025

Użytkownicy przyznają paweuhy punkty reputacji!

1 obserwujący

O paweuhy

W świecie gry

  • ID konta gracza 127144
  • Nick paweuhy
  • Data rejestracji 2018-06-28 16:59:49
  • Ostatnio widziany 2026-05-03 11:42:28
  • Łączny czas gry 960 godz. 38 min.
  • Respekt
    -87
    Life Points
    22599
    Punkty karne
    309

Ostatnie wizyty

5 144 wyświetleń profilu

Osiągnięcia paweuhy

Spamer

Spamer (4/4)

242

Reputacja

  1. niesamowite to jest, dorośli ludzie bawią się w gierce w redaktorów, a nie potrafią złożyć poprawnego zdania. Napisałem konstruktywną opinię pod wywiadem typa, a on woła innych ziomków z administracji żeby dali reakcje. Opinii oczywiście nie weźmie do siebie, dalej będzie popełniać błędy bez żadnych konsekwencji. Niesamowita ochronka panuje wśród niektórych osób 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  13 więcej
    2. paweuhy

      paweuhy

      @MateuszXQno to doucz się i przeanalizuj sobie z kimś ten wysryw „redaktora”. Podpowiedź - tak jak pisałem, masa błędów stylistycznych, interpunkcyjnych, a w „wywiadzie” ze swoją laską w jednym pytaniu zwraca się raz w formie męskiej, raz w żeńskiej. Niezły „redaktor” 

    3. LilBoy
    4. borufka.

      borufka.

      Znasz rybkę MiniMini?

    5. AdiK..

      AdiK..

      Nie jest tajemnicą, że redakcja poza nielicznymi wyjątkami nigdy nie prezentowała wysokiego poziomu i pewnie nigdy nie będzie, bo jeżeli ktoś potrafi pisać, to po co miałby to robić w gierce, w której chodzi głównie o kupowanie aut i ewentualnie wygłupy ze znajomymi? Jeżeli ktoś nie potrafi po prostu uśmiechnąć się po przeczytaniu ich niezbyt wysokiej jakości wytworu, to może lepiej, aby po prostu tego nie czytał? Kilka lat temu sam próbowałem z nimi walczyć, ale od krytyki poziom i tak nie wzrósł, a ja dorobiłem się punktów na forum. Podsumowując, nie warto - noblistów z nich nie zrobisz, trzeba pogodzić się z tym, że jest jak jest.

    6. .Darek.
  2. Bardzo słaby poziom wywiadu. Dużo błędów stylistycznych, interpunkcyjnych, które powtarzają się w każdym przeprowadzonym wywiadzie przez gracza @Bulis. Treść pytań również pozostawia wiele do życzenia.
  3. paweuhy

    Foxtrotter 1.6

    Model: Foxtrotter ID: 151395 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 552km Dodatki: felgi (1085) Cena: oferty (zaczynamy od 30k) Coś od siebie: sell fajna fura na feldze malowanej SS’y: https://prnt.sc/FYHCHcAL-j21
  4. paweuhy

    Dom LS Temple

    i to jest jakiś start, lecimy panowie więcej informacji po godzinie 20:00 czekamy na kolejnych zainteresowanych
  5. paweuhy

    Dom LS Temple

    oferta wczoraj serwer 38k, licze na coś podobnego/więcej
  6. kocham administracje serwera 4life

  7. paweuhy

    Dom LS Temple

    Nazwa nieruchomości: Dom ID nieruchomości: 1060 Cena za dobę: 100 Lokalizacja: LS Temple Cena: oferty SS’y: https://imgur.com/a/P9SizYX Sposób kontaktu: gra, forum Coś od siebie: Sprzedam duży dom LS Temple dużo miejsca na furki, fajny klimat, wszędzie blisko, doba 100 pln, opłacony do 12 września
  8. 56.5k co dalej lecimy tutaj meet serwer 19:17
  9. kto lubi administracje 4life łapka w gure 

  10. sf ocean flats id 295 dużo miejsca spoko klimat, obok ocean, szybki dojazd na kopke
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin