Skocz do zawartości

paweuhy

Gracz
  • Postów

    23
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Zwykłe

Aktywność reputacji

  1. 4Fun
    paweuhy otrzymał(a) reputację od Bulis za aktualizację statusu, niesamowite to jest, dorośli ludzie bawią się w gierce w redaktorów, a nie potrafią z   
    niesamowite to jest, dorośli ludzie bawią się w gierce w redaktorów, a nie potrafią złożyć poprawnego zdania. Napisałem konstruktywną opinię pod wywiadem typa, a on woła innych ziomków z administracji żeby dali reakcje. Opinii oczywiście nie weźmie do siebie, dalej będzie popełniać błędy bez żadnych konsekwencji. Niesamowita ochronka panuje wśród niektórych osób 
  2. 4Fun
    paweuhy otrzymał(a) reputację od Bulis za aktualizację statusu, niesamowite to jest, dorośli ludzie bawią się w gierce w redaktorów, a nie potrafią z   
    niesamowite to jest, dorośli ludzie bawią się w gierce w redaktorów, a nie potrafią złożyć poprawnego zdania. Napisałem konstruktywną opinię pod wywiadem typa, a on woła innych ziomków z administracji żeby dali reakcje. Opinii oczywiście nie weźmie do siebie, dalej będzie popełniać błędy bez żadnych konsekwencji. Niesamowita ochronka panuje wśród niektórych osób 
  3. 4Fun
    paweuhy otrzymał(a) reputację od Bulis za aktualizację statusu, niesamowite to jest, dorośli ludzie bawią się w gierce w redaktorów, a nie potrafią z   
    niesamowite to jest, dorośli ludzie bawią się w gierce w redaktorów, a nie potrafią złożyć poprawnego zdania. Napisałem konstruktywną opinię pod wywiadem typa, a on woła innych ziomków z administracji żeby dali reakcje. Opinii oczywiście nie weźmie do siebie, dalej będzie popełniać błędy bez żadnych konsekwencji. Niesamowita ochronka panuje wśród niektórych osób 
  4. 4Fun
    paweuhy otrzymał(a) reputację od Bulis za aktualizację statusu, niesamowite to jest, dorośli ludzie bawią się w gierce w redaktorów, a nie potrafią z   
    niesamowite to jest, dorośli ludzie bawią się w gierce w redaktorów, a nie potrafią złożyć poprawnego zdania. Napisałem konstruktywną opinię pod wywiadem typa, a on woła innych ziomków z administracji żeby dali reakcje. Opinii oczywiście nie weźmie do siebie, dalej będzie popełniać błędy bez żadnych konsekwencji. Niesamowita ochronka panuje wśród niektórych osób 
  5. 4Fun
    paweuhy otrzymał(a) reputację od Bulis za aktualizację statusu, niesamowite to jest, dorośli ludzie bawią się w gierce w redaktorów, a nie potrafią z   
    niesamowite to jest, dorośli ludzie bawią się w gierce w redaktorów, a nie potrafią złożyć poprawnego zdania. Napisałem konstruktywną opinię pod wywiadem typa, a on woła innych ziomków z administracji żeby dali reakcje. Opinii oczywiście nie weźmie do siebie, dalej będzie popełniać błędy bez żadnych konsekwencji. Niesamowita ochronka panuje wśród niektórych osób 
  6. 4Fun
    paweuhy otrzymał(a) reputację od Bulis za aktualizację statusu, niesamowite to jest, dorośli ludzie bawią się w gierce w redaktorów, a nie potrafią z   
    niesamowite to jest, dorośli ludzie bawią się w gierce w redaktorów, a nie potrafią złożyć poprawnego zdania. Napisałem konstruktywną opinię pod wywiadem typa, a on woła innych ziomków z administracji żeby dali reakcje. Opinii oczywiście nie weźmie do siebie, dalej będzie popełniać błędy bez żadnych konsekwencji. Niesamowita ochronka panuje wśród niektórych osób 
  7. 4Fun
    paweuhy otrzymał(a) reputację od Bulis za aktualizację statusu, niesamowite to jest, dorośli ludzie bawią się w gierce w redaktorów, a nie potrafią z   
    niesamowite to jest, dorośli ludzie bawią się w gierce w redaktorów, a nie potrafią złożyć poprawnego zdania. Napisałem konstruktywną opinię pod wywiadem typa, a on woła innych ziomków z administracji żeby dali reakcje. Opinii oczywiście nie weźmie do siebie, dalej będzie popełniać błędy bez żadnych konsekwencji. Niesamowita ochronka panuje wśród niektórych osób 
  8. 4Fun
    paweuhy otrzymał(a) reputację od Bulis za aktualizację statusu, niesamowite to jest, dorośli ludzie bawią się w gierce w redaktorów, a nie potrafią z   
    niesamowite to jest, dorośli ludzie bawią się w gierce w redaktorów, a nie potrafią złożyć poprawnego zdania. Napisałem konstruktywną opinię pod wywiadem typa, a on woła innych ziomków z administracji żeby dali reakcje. Opinii oczywiście nie weźmie do siebie, dalej będzie popełniać błędy bez żadnych konsekwencji. Niesamowita ochronka panuje wśród niektórych osób 
  9. 4Fun
    paweuhy otrzymał(a) reputację od Bulis za aktualizację statusu, niesamowite to jest, dorośli ludzie bawią się w gierce w redaktorów, a nie potrafią z   
    niesamowite to jest, dorośli ludzie bawią się w gierce w redaktorów, a nie potrafią złożyć poprawnego zdania. Napisałem konstruktywną opinię pod wywiadem typa, a on woła innych ziomków z administracji żeby dali reakcje. Opinii oczywiście nie weźmie do siebie, dalej będzie popełniać błędy bez żadnych konsekwencji. Niesamowita ochronka panuje wśród niektórych osób 
  10. 4Fun
    paweuhy otrzymał(a) reputację od Bulis za aktualizację statusu, niesamowite to jest, dorośli ludzie bawią się w gierce w redaktorów, a nie potrafią z   
    niesamowite to jest, dorośli ludzie bawią się w gierce w redaktorów, a nie potrafią złożyć poprawnego zdania. Napisałem konstruktywną opinię pod wywiadem typa, a on woła innych ziomków z administracji żeby dali reakcje. Opinii oczywiście nie weźmie do siebie, dalej będzie popełniać błędy bez żadnych konsekwencji. Niesamowita ochronka panuje wśród niektórych osób 
  11. 4Fun
    paweuhy otrzymał(a) reputację od Bulis za aktualizację statusu, niesamowite to jest, dorośli ludzie bawią się w gierce w redaktorów, a nie potrafią z   
    niesamowite to jest, dorośli ludzie bawią się w gierce w redaktorów, a nie potrafią złożyć poprawnego zdania. Napisałem konstruktywną opinię pod wywiadem typa, a on woła innych ziomków z administracji żeby dali reakcje. Opinii oczywiście nie weźmie do siebie, dalej będzie popełniać błędy bez żadnych konsekwencji. Niesamowita ochronka panuje wśród niektórych osób 
  12. 4Fun
    paweuhy otrzymał(a) reputację od Bulis za aktualizację statusu, niesamowite to jest, dorośli ludzie bawią się w gierce w redaktorów, a nie potrafią z   
    niesamowite to jest, dorośli ludzie bawią się w gierce w redaktorów, a nie potrafią złożyć poprawnego zdania. Napisałem konstruktywną opinię pod wywiadem typa, a on woła innych ziomków z administracji żeby dali reakcje. Opinii oczywiście nie weźmie do siebie, dalej będzie popełniać błędy bez żadnych konsekwencji. Niesamowita ochronka panuje wśród niektórych osób 
  13. 4Fun
    paweuhy otrzymał(a) reputację od Bulis za aktualizację statusu, niesamowite to jest, dorośli ludzie bawią się w gierce w redaktorów, a nie potrafią z   
    niesamowite to jest, dorośli ludzie bawią się w gierce w redaktorów, a nie potrafią złożyć poprawnego zdania. Napisałem konstruktywną opinię pod wywiadem typa, a on woła innych ziomków z administracji żeby dali reakcje. Opinii oczywiście nie weźmie do siebie, dalej będzie popełniać błędy bez żadnych konsekwencji. Niesamowita ochronka panuje wśród niektórych osób 
  14. 4Like
    paweuhy otrzymał(a) reputację od MoE za aktualizację statusu, kto lubi administracje 4life łapka w gure   
    kto lubi administracje 4life łapka w gure 
  15. 4Like
    paweuhy otrzymał(a) reputację od MoE za aktualizację statusu, kto lubi administracje 4life łapka w gure   
    kto lubi administracje 4life łapka w gure 
  16. 4Like
    paweuhy otrzymał(a) reputację od MoE za aktualizację statusu, kto lubi administracje 4life łapka w gure   
    kto lubi administracje 4life łapka w gure 
  17. 4Like
    paweuhy otrzymał(a) reputację od MoE za aktualizację statusu, kto lubi administracje 4life łapka w gure   
    kto lubi administracje 4life łapka w gure 
  18. 4Sad
    paweuhy przyznał(a) reputację dla marcinek67 za aktualizację statusu, Za złamanie naszego kodeksu, który jest dla nas ważniejszy niż życie, Młody G oficjal   
    Za złamanie naszego kodeksu, który jest dla nas ważniejszy niż życie, Młody G oficjalnie zostaje usunięty ze składu Mobbyn. Mobbyn w formie jaką znacie, już nie będzie. Wiara, którą niesiemy pozostanie na zawsze. Jutro sam Młody G, jak tylko wyjdzie ze szpitala, odniesie się do sytuacji
  19. 4Fun
    paweuhy otrzymał(a) reputację od MoE za aktualizację statusu, hmmm dziwnym trafem dostaje warna na forum od gościa z tej samej organizacji co zgłas   
    hmmm dziwnym trafem dostaje warna na forum od gościa z tej samej organizacji co zgłaszający 
    na tym serwerze nie ma kolesiostwa! 
  20. 4Fun
    paweuhy otrzymał(a) reputację od MoE za aktualizację statusu, hmmm dziwnym trafem dostaje warna na forum od gościa z tej samej organizacji co zgłas   
    hmmm dziwnym trafem dostaje warna na forum od gościa z tej samej organizacji co zgłaszający 
    na tym serwerze nie ma kolesiostwa! 
  21. 4Fun
    paweuhy otrzymał(a) reputację od MoE za aktualizację statusu, hmmm dziwnym trafem dostaje warna na forum od gościa z tej samej organizacji co zgłas   
    hmmm dziwnym trafem dostaje warna na forum od gościa z tej samej organizacji co zgłaszający 
    na tym serwerze nie ma kolesiostwa! 
  22. 4Fun
    paweuhy otrzymał(a) reputację od MoE za aktualizację statusu, hmmm dziwnym trafem dostaje warna na forum od gościa z tej samej organizacji co zgłas   
    hmmm dziwnym trafem dostaje warna na forum od gościa z tej samej organizacji co zgłaszający 
    na tym serwerze nie ma kolesiostwa! 
  23. 4Fun
    paweuhy otrzymał(a) reputację od MoE za aktualizację statusu, hmmm dziwnym trafem dostaje warna na forum od gościa z tej samej organizacji co zgłas   
    hmmm dziwnym trafem dostaje warna na forum od gościa z tej samej organizacji co zgłaszający 
    na tym serwerze nie ma kolesiostwa! 
  24. 4Fun
    paweuhy otrzymał(a) reputację od MoE za aktualizację statusu, hmmm dziwnym trafem dostaje warna na forum od gościa z tej samej organizacji co zgłas   
    hmmm dziwnym trafem dostaje warna na forum od gościa z tej samej organizacji co zgłaszający 
    na tym serwerze nie ma kolesiostwa! 
  25. 4Fun
    paweuhy otrzymał(a) reputację od MoE za aktualizację statusu, hmmm dziwnym trafem dostaje warna na forum od gościa z tej samej organizacji co zgłas   
    hmmm dziwnym trafem dostaje warna na forum od gościa z tej samej organizacji co zgłaszający 
    na tym serwerze nie ma kolesiostwa! 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin