Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Babuszka z lasów Back'o'Beyond


Pauli*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

logov2.png

Witam wszystkich bardzo serdecznie, z tej strony Starszy Redaktor @Pauli* z Redakcji 4Life News.

Przedstawiam wam artykuł, który w 50% będzie ukazany właśnie tutaj a w 50% na Gazetce Redakcji Prasowej, pomysł na właśnie ten artykuł był mój, osoby bądź inaczej 'aktorzy', którzy brali udział w sesji zdjęciowej to @Hewra i @CykMyk, bardzo wam dziękuje za zaangażowanie w projekt.

Babuszka z lasów Back'o'Beyond


Los Santos, 16/06/2019


 


Droga Redakcjo Prasowa 4Life News.

Piszę do was aby przekazać wam przerażającą informację, która musi zostać ujawniona w całym stanie San Andreas, nazywam się Franklin Phillips, jestem mieszkańcem małej wioski pod Angel Pine, na co dzień zajmuje się fotografią do różnorakich gazet, w dniu 09/06/2019 wybrałem się na podróż do Back'o'Beyond, blisko Whetstone w celu wykonania zlecenia dla Animal's Creator's - Miesięcznika opisujący faunę, florę, świat zwierząt na południu naszego pięknego stanu, miejsce w które się wybrałem było dziwne, strasznie było cicho, ptaki nie śpiewały, dosłownie nic nie okazywało oznak życia, zaparkowałem swój samochód na skraju drogi aby nie najeżdżać na przyrodę, cyknąłem zdjęcie, które wygląda niepokojąco, przedstawiam je poniżej.

i7q0DkE.jpg

W oddali można zauważyć białą plamkę, która się cały czas przesuwała, sprawdzałem swój aparat czy na pewno jest wszystko w porządku - nie było żadnych zakłóceń więc usunąłem możliwość wystąpienia 'anomalii paranormalnych' - chociaż w takie rzeczy nie wierzę, jestem wierny kościołowi ewangelickiemu. Zacząłem się zastanawiać - a może nie przyszedłem tutaj w odpowiedniej porze, może powinienem zawrócić, ale nie, nie postąpiłem tak i myślę, że zrobiłem słusznie, nie będę zdradzać o co chodzi, starałem się przecisnąć przez gęste krzaki i drzewa aby sprawdzić co to jest ta 'biała plamka' - może niedźwiedź polarny? Niee... to głupie sobie pomyślałem, ale lepiej coś sprawdzić niż żyć w niewiedzy, idę, droga z miejsca wykonania zdjęcia do horyzontu to jakieś 10 minut marszu.

wpkpWKQ.jpg

Zauważyłem, że ta biała plamka to starsza kobieta, która czegoś szukała w bagażniku, może przyjechała na grzyby pomyślałem lepiej aby tak było. Przyglądając się sytuacji chciałem podejść i zapytać gdzie najlepiej wykonać fotografie przedstawiające faunę i florę, oczywiście chciałem a tego nie zrobiłem i było to na mój plus. Wykorzystałem zoom'a w moim aparacie aby bezpiecznie przyglądać się działaniom starszej kobiety, byłem strasznie przerażony tym co zobaczyłem, lecz musicie to zobaczyć sami.

plRfvyU.jpg

gOvKtDy.jpg

Kobieta w biały dzień wyjęła z bagażnika mężczyznę latynoskiej urody, położyła go na ziemi i zaczęła wiązać jego kończyny, nie postanowiłem uciekać, chciałem przyjrzeć się sytuacji do końca, niestety przez większość czasu nie wzywałem policji, co było totalnie nieodpowiedzialne. Dopiero po 20 minutach, kiedy starsza babka kończyła robić co robiła zadzwoniłem pod numer alarmowy 911.

*911*: Dodzwonił się pan do dyspozytorni, proszę podać powód wezwania.

Franklin Philips: Starsza babka, na oko 50 letnia porwała mężczyznę w biały dzień, nie wiem co robić, proszę przyjechać!

*911*: Proszę się uspokoić, niech pan poda swoją lokalizacje, w jakim pojeździe kobieta przyjechała, czy jest ktoś prócz niej i czy znajduje się pan w odpowiedniej odległości w celu zadbania o bezpieczeństwo.

Franklin Philips: Back'o'Beyond, obok Whetstone wie pani lasy na południowym wschodzie San Andreas, nie ma nikogo prócz niej, chociaż nie widzę gdyż pojazd w którym przyjechała ma ciemne szyby, prawdopodobnie jest to pojazd porwanego mężczyzny, jest to Banshee rocznik `98 z rejestracją S4T4N.

*911*: Zostały zadysponowane 3 patrole policyjne i jednostka RGW, dojazd do 15 minut, proszę dbać o bezpieczeństwo i dzwonić w wypadku nieprawidłowości.

Franklin Philips: Dziękuję bardzo.

Świetnie, mam tyle czekać a nie wiadomo czy babka w ogóle tu jeszcze będzie, bo zapowiada się na to, że odjedzie w głębszym kierunku, no ale 911 pewnie ma te swoje tricki i znają już moją lokalizację i gdzie się przemieszczam, będę ich śledzić, oczywiście ostrożnie.

OisbK5O.jpg

Kobieta odjechała w stronę trzech stawów i delty rzeki do Oceanu North Yankton, które prezentują się powyżej, co ciekawe chatka, która stoi blisko lasu jest zarejestrowana na imię i nazwisko Alice Killing, ale to raczej nie jest jej domek, nawet nie chcę tam wchodzić, ruszyłem dalej w stronę psychopatki, bo inaczej nie można nazwać tej Babci.

C0KlqUq.jpg

Dojechaliśmy na miejsce, chociaż to zabrzmi absurdalnie co napisałem.

Kobieta wyjęła mężczyznę z pojazdu, to było okropne co widziałem, schowałem się za głazem, obok niego było zejście na dół, do rzeki, most nazywają mostem wietnamskim, nie zdołałem zbyt wiele zdjęć wykonać gdyż kobieta nerwowo zaczęła spoglądać, czy nie ma żadnego zbędnego delikwenta wokół, to udało mi się uchwycić, może da radę jakoś wyłapać jej profil, twarz, cokolwiek by ta zabójczyni dostała za swoje w więzieniu, przepraszam, że tak agresywnie - przy pisaniu tego łapie mnie straszny stres.

1B3QRmk.jpg
E5lfuH8.jpg

Momentalnie pogoda zmieniła się, zrobiło się strasznie ciemno, dostałem gęsiej skórki, kobieta dzięki linie przeciągała mężczyznę ku krańcowi mostu, by zrzucić go do rzeki samobójców, widać, że w tym wieku już siła jej nie dopisuje, mogłem zareagować - lecz była ona uzbrojona w Pistolet 8mm, nie udało mi się go uchwycić jednak zauważyłem go w lewej ręce zabójczyni. Postanowiłem zejść na dół, by bezpieczniej przyglądać się sytuacji, policji nie było nadal, dziwne bo minęło 25 minut, to jakaś katorga, sodoma i gomora.

3XHKFAW.jpg
ORMThtn.jpg

Udało mi się uchwycić morderczynie na sekundę przed wrzuceniem ofiary do wody, biedny mężczyzna, za jakie grzechy miał zginąć właśnie on, Bóg jest niesprawiedliwy, jeszcze dziś w tym samym dniu usłyszałem o 
Wypadku na moście Garver Bridge, gdzie udział brały 4 zastępy Pogotowia, Straż Pożarna i Policja. To był ciężki dzień dla naszego stanu, zastały nas czarne chmury, to proroctwo wydane już dawno przez św. Jana, który opisał apokalipsę. To co spotkało mnie dzisiaj - jest tego przesądem, że nie ma dobroci ludzkiej, jest grzech.

q3czeu7.jpg

Jego ciało, które dusza opuściła swobodnie spadało w dół, dzięki sile grawitacji, ahh.. Newton. Nie chcę zbyt dużo opisywać, osoby, które mogą popaść w histerię przez to zdjęcie proszone są aby je ominąć, zawiera bardzo brutalne elementy.

qWwsoR7.jpg

Po wykonaniu aktu morderstwa jak gdyby nigdy nic kobieta wsiadła w samochód i odjechała w stronę wioski Angel Pine, a może jej domku przy trzech stawach?

2t14XEr.jpg

auGRmKS.jpg

Chyba wiem kim jest ta osoba, ta kobieta to ** ciąg dalszy nastąpi.


 


To by było na tyle z tego artykułu, następna część pojawi się w miesięczniku.

Przypominam o trwającej rekrutacji do Redakcji Prasowej, link poniżej:

https://mta4life.pl/forums/topic/145740-rekrutacja-do-redakcji-4life-news-czerwiec-2019/


Jeżeli sam chciałbyś tworzyć takie artykuły, lepsze, wywiady, opisywać życie codzienne na naszym serwerze, ten biznes jest dla Ciebie stworzony, nie zwlekaj i napisz podanie już dziś - potrzebujemy właśnie Ciebie.
Dziękuję jeszcze raz za pomoc @CykMyk i @Hewra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin