Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Chalucynek - oskarżony przez Bober1337


MoE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

   Nick funkcjonariusza na: Chalucynek
    Data i godzina zdarzenia: ok. 00:15
    Pełen opis sytuacji: Gdy się skończył event na serwerze (("powodzi"))  to wyżej wymieniony cadet wstawił pojazd na parking policyjny. Support @NVXER  napisał że pojazdy powinny iść do przecho, jednak Cadet zrobił inaczej i dał pojazd na parking policyjny
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/KXdKF1g

 

 

 Ja, Bober1337 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Cadet Chalucynek z tej strony.

Nikt nie poinformował mnie, że auta mają trafić do przechowalni pojazdów, a to co dałeś w dowodzie to są wiadomości prywatne między tobą, a NVXER. Kolejną sprawą jest to, że powódź nie przyszła nagle tylko powoli stopniowo się woda unosiła. Był czas, aby odstawić auto na przechowywanie pojazdów lub w inne miejsce, gdzie nie można tego pojazdu odholować np. posesja prywatna. Wszystkie służby pomagały w ewakuacji na Mount Chiliad wystarczyło wpisać /112. Myślę, że wyjaśniłem tobie wszystko i zrozumiesz, dlaczego twój pojazd trafił na Parking Policyjny.

Z poważaniem Chalucynek

Edytowane przez Chalucynek
Błąd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak odstawić pojazdy? Wjazd do MC był zalany a ja mam schodzić by brać auto i parkować je żeby jakiś Cadet nie dał mi go do pp. Żałosne. Pisałem NVXERowi żeby wam to napisał/powiedział, żebym napisał skargę. Zamiast bawić się dobrze to ty chcesz tylko ud****ć graczy i zarobić sobie te 24pln. I ty o tym wiedziałeś że trzeba dawać dp ponieważ wysłałem Ci logi jak to pisał, z czego pamiętam napisałeś mi, że "zarząd wam tak kazał" (Coś w tym stylu) to skąd zarząd ma te informacje? Teraz tak na logikę masz powódź i musisz się udać na górę, most zalany nie masz jak przejechać to co  robisz jedziesz na publiczny parking i parkujesz auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałeś mi logi jak już schodziłem ze służby, czyli po odholowaniu ok. 10 pojazdów. Nie chciałem zrobić przykrości graczom, tylko wyczyść ulice San Andreas. Pokaż mi logi z tego, że napisałem "zarząd wam kazał", bo nie przypominam sobie, żebym ja to pisał. Widziałeś, że się woda podnosi to czemu nie zostawiłeś pojazdu w bezpiecznym miejscu? Wjazd na MC został zalany po około 30 minut trwania powodzi, więc był czas na pozostawienie pojazdu, tak aby nie został on odholowany.

PS. Ten Sandking nie stał nawet blisko MC (https://imgur.com/sA71vBC), wię nie wiem po co drążyć temat, ale poczekam na decyzję zarządu.

Edytowane przez Chalucynek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to pieniądze mogłeś zwrócić? 

26 minut temu, Chalucynek napisał:

Nie chciałem zrobić przykrości graczom, tylko wyczyść ulice San Andreas

Ale właśnie ją zrobiłeś! Był świetny event ,RP było odgrywane a po evencie mają auta w pp? Nie dość że gracze zmarnowali ten czas gdzie mogli teraz zarabiać na ten event to ty im zepsułeś to dając im auto do pp. Trzecia rzecz, mam Ci dać logi tylko nie wiem czy wiesz ale napisałem "z czego pamiętam" i "Coś w tym stylu" ale jak je znajdę to oczywiście Ci je dam. Zbierając się jest dużo przeszkód do ominięcia np.: deszcz przez który prawie nic nie widziałem, równie dobrze gracze. Mam zbierać auta jak wolę komuś innemu pomóc i potem dostać za to auto na pp śmieszne. Nie wiem jak ty ale na pewno byś zrobił jak ja, uznajmy że jest powódź to co robisz w pierwszej kolejności? 1. Zbieram auto na parking gdzie i tak by w realu pływały sobie pod wodą. 2. Ratuje sobie życie i uciekam w stronę góry MC. W pierwszej kolejności byś wybrał 2ke jestem nawet tego pewien lecz ty nie umiesz sie świetnie bawić i odgrywać fajnie RP żeby dawać auto po powodzi do pp.   

 

Nie ma co robic spamu czekajmy na zarzad

Edytowane przez Bober1337
Dopiska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin