Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pożegnanie Rutek.


Rutek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Planowałem odejście już od dłuższego czasu i dziękuję byłemu Supportowi który z tego co wiem również odszedł. W końcu otworzyeś mi oczy i pokazałeś jak naprawdę zachowywałem się na serwerze i co myśleli o mnie inni.

Szczególne podziękowania dla:

Zebra <3 sam wyciągnąłem cie na serwer

Limitless mój mistrzuniu od afczenia i pożyczek, wspólne odwalanie

Damian za przyjęcie do frakcji DES i wspólne służby i odwalanie

Deltaron ty chyba sam wiesz za co

Pivko mój kochany kuzyn który wciągnął mnie na 4 life.

Są dwie osoby którym chciałbym serdecznie nie pogratulować, mianowicie:

Kasia życzę miłego lizania du** Zbykowi

Zbyk szkoda ze to przez ciebie cały serwer się rozpadł, życzę powodzenia w poszukiwaniach nowych ludzi do

administracji.

 

Również chciałbym podziękować wszystkim tym z którymi wspólnie handlowałem na giełdzie. Życzę miłej gry i życia. Mam nadzieję że stary 4life kiedyś powróci, ale żeby tak się stało Zbyk musiałby się nauczyć szacunku do innych co raczej mu się nie uda. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyk szkoda ze to przez ciebie cały serwer się rozpadł, życzę powodzenia w poszukiwaniach nowych ludzi do

administracji.

 

 

To że 3 osoby odeszły z administracji to od razu tragedia i się serwer rozpada ? :D Co do nowych ludzi do ekipy "skąd znajdziemy" to wystarczy otworzyć rekrutacje i bam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin