Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

skarga na funkcjonariusza Torix


RazerGreen.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  Nick funkcjonariusza: Torix
    Data i godzina zdarzenia: 19 okolo
    Pełen opis sytuacji: a wiec pan torix wsadzil mnie do wiezienia na 148 min za wpisy i ucieczke z wiezienia dzis byla sytuacja ze pan Qumik mnie zatrzymal i zobaczyl ze mam wpisy i kazal mi wysiadac z pojazdu ja mu pisalem ze to jakies nie porozumienie ale kazal mi dalej wysiadac w koncu wysiadlem wsadzil mnie do pojazdu pytam sie o co chodzi a on mowi ze mam wpisy 2 a te 2 wpisy wlasnie odsiedzialem 148min dokladnie  czyli ze torix wsadzil mnie do wiezienia ale nie usunal wpisow i dzieki niemu siedzialem prawie 148min znowu.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: [2019-06-20 18:51:06] [Output] : ✔ Zostałeś/aś puszczony/a przez funkcjonariusza Torix!
[2019-06-20 18:51:06] [Output] : ✔ Zostałeś/aś rozkuty/a przez funkcjonariusza Torix!  

2019-06-20 18:51:31] [Output] : ✔ Zostałeś/aś przeniesiony/a do więzienia.
[2019-06-20 18:51:31] [Output] : ✔ Powód: Odmowa mandatu, 2 wpisy
[2019-06-20 18:51:31] [Output] : ✔ Czas, który musisz odsiedzieć to 148 minut/y

https://imgur.com/a/vdDb8yk = tu sa te wpisy co mi qumik ss dal 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin