Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

@close


Danboss.cj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie to sytuacja wygląda tak, posiadam laptopa... Chciałem downgradować wersje z 8 na 7, a niestety coś nie chce działać... Podłączając pendrive z instalatorem win 7(tego samego używałem do instalacji sytemu na moim pececie), a nastepnie wybraniem go w bootmenu, pliki z niego się ładują do momentu pojawienia się loga windowsa, a dokładnie moment przed crashuje i się zacinia. W momencie kiedy podłączyłem do laptopa swojego z pc ssd z zainstalowanym już win 7 sytuacja była podobna, system nie mogł się uruchomić zwieszał się na logu windowsa 7 i rip [*]

Laptop Lenovo G585

Edytowane przez Danboss.cj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Januszexe napisał:

wiesz na forach np. gtao.pl jest że aby zmienić serial wystarczy z win 7 przerzucić się na win 8 lub z win 8 na win 7 ponieważ win 8 inaczej czyta serial więc zmiana systemu z win 8 na win 7 zmienia serial

Trzeba jeszcze coś małego zrobić, ale nie bede pisał całego procesu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem wynika z starości Windowsa 7 o co chodzi? Już tłumaczę. Za czasów siódmych okienek korzystaliśmy jeszcze z BIOSU. Obecnie bios został zastąpiony czymś podobnym co ma nazwę UEFI. Niestety sprawia to, że stare systemy mają problemy z zainstalowaniem się na nowszych komputerach.

Wejdź do tego UEFI (biosu), poszukaj opcji boot mode i zmień z UEFI na Legacy. Powinno pomóc, jeśli nie pomoże to odpuść, nie da rady.

P.S wiem to z własnego doświadczenia, sam walczyłem godzinami na różne sposoby z tym systemem. Bezskutecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.06.2019 o 11:38, DeltaRon napisał:

Problem wynika z starości Windowsa 7 o co chodzi? Już tłumaczę. Za czasów siódmych okienek korzystaliśmy jeszcze z BIOSU. Obecnie bios został zastąpiony czymś podobnym co ma nazwę UEFI. Niestety sprawia to, że stare systemy mają problemy z zainstalowaniem się na nowszych komputerach.

Wejdź do tego UEFI (biosu), poszukaj opcji boot mode i zmień z UEFI na Legacy. Powinno pomóc, jeśli nie pomoże to odpuść, nie da rady.

P.S wiem to z własnego doświadczenia, sam walczyłem godzinami na różne sposoby z tym systemem. Bezskutecznie.

Zadziałało mi :3 ale jeszcze musiałem użyć USB 2.0 nwm czm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin