Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Hyak!


Faylor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

gUNp1vg.png


Witam wszystkich czytelników. W dzisiejszym wywiadzie będziemy mieli okazję porozmawiać z graczem @Hyak

Tematem przewodnim jest frakcja SARA, ale dowiecie się również trochę o wyżej wspomnianym graczu!


Na sam początek

Baza SARA - Znajduje się w Blueberry, zaraz przy tartaku.

gmNDiDZ.jpg

8gwt4A1.jpg

 


Wywiad z @Hyak

368SA44.png

F - @Faylor
H - @Hyak
 
F:  Witam, z tej strony Aplikant Faylor z Redakcji 4Life News. Czy chciałbyś poświęcić chwilę aby odpowiedzieć na moje pytania?
H: Witam serdecznie. Tak, możemy przeprowadzić wywiad.
 
F: Świetnie! Na sam początek proszę byś się przedstawił oraz opowiedział krótko o sobie.
H: Na serwerze jestem liderem frakcji SARA. Frakcją zajmuję się w głównej mierze w wolnym czasie. Dodatkowo przynależę do organizacji Stuffed, w której staram się rozwijać serwer Discord.
 
F: Rozumiem. Jak natrafiłeś na serwer 4Life oraz co się skłoniło by zostać tutaj na dłużej?
H: Na serwer trafiłem przypadkiem. Grałem na konkurencyjnym serwerze, lecz chciałem czegoś nowego, więc postanowiłem poszukać innego serwera który zapewni mi nową "przygodę". Wyszukałem serwerów z największą ilością graczy i tak właśnie znalazłem serwer 4Life. Do dłuższej rozgrywki zatrzymała mnie tutaj frakcja SAPD, do której udało mi się dostać niemalże na początku mojej rozgrywki tutaj. Ponadto legendarna organizacja WEED, oraz osoby, które wtedy poznałem. Dodatkowo dosyć szybko dostałem się do Zarządu SAPD, a następnie zostałem Supportem, także miałem co tu robić.
 
F: Bardzo interesujące! Jak wspominasz czasy, kiedy byłeś członkiem Zarządu SAPD?
H: Były to jedne z najlepszych czasów 4Life. Najlepsza ekipa z jaką mogłem grać do tej pory. Połączenie funkcjonariuszy oraz członków organizacji, która często wykonywała jakieś akcje, było wisienką na torcie. Nie dało się znudzić gierką.
 
F:  Gdybyś, oczywiście mógł i odszedł z SARA, to chciałbyś wrócić do SAPD czy miałbyś na celowniku inną frakcję?
H: Odchodząc z SARA odszedłbym również z serwera. Przywiązałem się do tej frakcji, gdyż przy pomocy kilku osób sam ją ukształtowałem. Cieszę się, że ma taki dobry odbiór i moja osoba jest kojarzona z dobrymi czasami. Na takie zdanie pracowałem wiele miesięcy. Aktualnie nie widzę siebie w innej frakcji.
 
F: Rozumiem. Jak obecnie z twoim majątkiem na serwerze? Podobno byłeś kiedyś jednym z najbogatszych graczy.
H: Jeżeli chodzi o przeszłość to byłem najbogatszą osobą. Mój majątek szacowałem na około 10 milionów PLN. Aktualnie mój stan konta jest niemalże zerowy, gdyż wszystko postanowiłem zostawić w kasynie.
 
F: Strasznie niefortunne! Przejdźmy teraz do głównego tematu wywiadu, czyli frakcji SARA. Jak oceniasz atmosferę panującą we frakcji?
H: Z atmosferą we frakcji bywa różnie, lecz staram się, aby była jak najlepsza. Obecnie po mojej dłuższej przerwie nie jest najgorzej, aczkolwiek zawsze może być lepiej. Na początku tego roku sytuacja wyglądała bardziej zadowalająco, więc teraz czas najwyższy wrócić do odpowiednich standardów. Potrzebuję jednak jeszcze trochę czasu. Obecnie jestem na urlopie, lecz na początku lipca wezmę się pełną parą do roboty.
 
F: Co najmniej lubisz w SARA?
H: Zdecydowanie nie lubię wszystkiego, co związane jest z papierkami. Wszelkie dokumentacje, kartoteki i tego typu sprawy zostawiam członkom zarządu.
 
F: Również tak uważam. Jak wygląda wasza współpraca z innymi frakcjami? Macie z innymi jakieś konflikty?
H: Na chwilę obecną nie ma problemu z żadną inną frakcją. Jeżeli występuję jakieś problemy między frakcjami, rozwiązywane są one w zamkniętym gronie KSF.
 
F :Dobrze. Powiedz proszę, jak wygląda twoja historia z frakcją SARA.
H: Będąc we frakcji SAPD okazało się, że planowane jest stworzenie nowej frakcji. Jako, że lubię wyzwania to postanowiłem dołączyć do frakcji. Wtedy liderem był Bolek, mieliśmy małą bazę na Garci w San Fierro. Niedługo później frakcja została przekazana w ręce Nukilla, który po krótkim czasie oddał mi frakcję. Prężnie rozwijałem frakcję przez kolejne 6 miesięcy dodając niemalże wszystko, co niezbędne.
 
F: Jakie jest twoje główne zadanie jako lider frakcji?
H: Moim głównym zadaniem jest pilnowanie ładu i porządku we frakcji, oraz rozwijanie jej. Nie jest to prosta praca, gdyż wymaga ogromu cierpliwości.
 
F: Opowiedz proszę o rangach we frakcji.
H: We frakcji jest 14 rang, 4 z nich przeznaczone są dla rang zarządowych, 9 dla pracowników oraz jedna ranga dla Akademii. Grono Zarządu jest odpowiedzialne za ciągłe panowanie nad frakcją oraz jej rozwój, natomiast strefa pracowników to grupa wszystkich pełnoprawnych członków frakcji, którzy mają pewne  obowiązki, oraz grono Akademii, czyli osób uczących się do egzaminów by stać się pełnoprawnym pracownikiem.
 
F: Wyczerpująca odpowiedź. Z racji na obecną rekrutację do SARA, może powiesz nam jaka powinna być idealna osoba na stanowisko pracownika właśnie tej frakcji?
HNie ma takiej osoby, przy rekrutacji głównie patrzymy na jakość podania, tak więc zalecałbym pogrubienie pytań oraz dłuższe wypowiedzi. Nieprzyjemnie się patrzy na nieschludne podania bądź takie, które nie zawierają żadnej ciekawej treści.
 
FZ pewnością przyda się niektórym ta informacja. Jak przebiega proces rekrutacji?
H: Po wynikach rekrutacji na pierwszym spotkaniu omawiane są podstawy oraz adepci uczą się holowania pojazdów. Następnie przed nimi jest kolejne 6 spotkań, na których przedstawiane są różne akcje RP, których znajomość jest wymagana na egzaminie.
 
F - Dobrze. Może opowiesz krótko o pojazdach frakcyjnych?
AxRIpUM.jpg

 
8ZJIUjL.jpg

BvnBFdv.jpg

hFdEQ01.jpg

yW48bh1.jpg

wZmCiFV.jpg

jYlFUSc.jpg

EA7OgZC.jpg
 
 
H: Parking frakcyjny podzielony jest na 4 sekcje. W dwóch z nich znajdują się pojazdy patrolowe, w jednej lawety oraz w jednej pojazdy do akcji RP. Wszelkie wymienione wyżej pojazdy służą do odgrywania RP za wyjątkiem autobusów. Używane są one do transportu akademii bądź pracowników w sytuacjach tego wymagających.
 
 
F: Rozumiem.  Na sam koniec, chciałbyś kogoś pozdrowić?
: Serdecznie pozdrawiam całą ekipę SARA, członków organizacji Stuffed, starą organizację WEED oraz wszystkich czytelników.
 
F: Również pozdrawiam! Dziękuję za możliwość przeprowadzenia wywiadu oraz życzę wielu sukcesów we frakcji!
H: Dziękuję!

Dla Redakcji 4Life News
Aplikant @Faylor
 

 

Edytowane przez Faylor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin