Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Raczej już ostatnie pożegnanie - Alvnek^^


Alvnek^^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż. 2017.01.28, data rozpoczęcia gry na 4life, serwer pokazał mi mój dobry przyjaciel @FlejmiYT, który pomógł mi zacząć tu grać. Jak u każdego początki nie były łatwe. Po wbiciu 1000 LP dołączyłem do mojej pierwszej organizacji którą była Underground, ekipa była zgrana i miła, lecz opuściłem ich po paru tygodniach z powodu 9 miesięcznej przerwy od serwera jak i od mta. Po powrocie grałem jedynie 4fun sam dla siebie, nie dołączałem do żadnej organizacji ani nic, lecz pózniej dołączyłem do organizacji mojego kolegi 191st street (*), najwspanialsze chwile. Potem dołączyłem do organizacji Memento Mori gdzieś pod koniec grudnia. W organizacji serio było fajnie, ekipa również zgrana. No i ostatnią organizacją aż do dnia dzisiejszego było Stuffed. Wspaniałe osoby jak i lider oraz cały zarząd. Jak można było zauważyć banicje dostałem za "Utrudnianie rozgrywki graczom w celu nagrywania filmów na YouTube'' Przez całą moją grę chciałbym podziękować takim osobom jak:

@rvbnx jak i @PontoniastY - dzieki za przyjecie do organizacji, miło spędziłem u was czas jak i poznałem nowe osoby

@szybki' - mimo wszystko my kontakt dalej bedziemy mieć, dzięki za odwalanie sandem, oraz  ten urodzinowy sandking ode mnie niech ci dobrze służy.

@ustavionY - no cejotku, również dziekuje ci za miło spędzony czas w organizacji jak i w całej rozgrywce.

@CypS* - Tak jak z szybkim, dzieki za odwalanko jak i za ten domek na Hampton, kontakcik również FB.

@KRISU. - Też byłeś ze mną od początku mojej giereczki tutaj, powodzenia w PD, kontakcik FB.

@V0jtuS.bot - Mordeczko, skończyliśmy podobnie, dzięki za odwalanie primo wariacie! 

@Versi*, @Esperanzo , @flex., @KarKuLaN, @mvrcin. - dzięki za akademie SAFD, rozmowy na mumblu oraz odwalanie powodzenia w gierce. 

@Qesay - ceju chciałeś tornado i flasha, jak widzisz już go ode mnie nie odkupisz ;D dzieki za odwalanie byku.

@kxbusixx - Dzięki za akcje na DM, jak i wspólne odsiadki w więzieniu, powodzenia byku oraz dużo respektu życzę.

@veenix - Stop tu Sandpower, dzieki za odwalanie jak i bawienie sie w pseudo poscigi na autostradzie.

@Suszek* - Byku, dzięki za pogadanki na mumblu jak w akademii safd byłem, no i za wspólne wyjazdy na pożary.

@Suchy2132 - Ty to zawsze wariacina byłeś, twojego karaoke nigdy nie zapomne na krzyku, powodzenia na supporcie jak i w SAFD!

@Shiruu  - jak nie jesteś odwalaczem napisz kropke, dzieki szkodniku za zamachy dodo, obyś wrócił na tego supporcika.

@RainYou - No co rejnik, 191st street zawsze bedzie w moim serduszku, myślę że jak wbije na serwer po 3 latach to dalej w panelu będą widnieć kluczyki do sabry, kontakcik mamy!

@M4TT. - Cejuchu, widzieliśmy się nawet ostatnio na EMS, myślę że kiedyś sie spotkamy w jednej frakcji. 

@AdiMekk - Ten cejot  z PD, który ma zeza i nie umie strzelać tazerem, powodzenia tam kontakcik jest.

@rainsone., @.Bulazmaslem., @kinderbape - dzięki za rozmówki na mumblu, odwalanie, i ogólnie za wszystko, najlepsi ludzie.

@Yuno., @Fotofoszek, @Fotoradarix - Najwięksi odwalacze aka byłe strusie, dzieki za pomoc w uciekaniu przed PD. 

@KubuceQ* menszu mój, ty wiesz że ja cie  kckckckckc, kontakt na fb jest! 

Do wymienienia zostało jeszcze dość sporo osób, jeśli o kimś zapomniałem to przepraszam, pózniej dopisze. Tak od siebie chciałbym wszystkim graczom życzyć jak najlepiej. Apelacji pisać i tak nie będę bo to nie ma sensu. Widzimy się za 3 lata lub na innych serwerach wariaty!

2017.01.28-2019.06.28 ~ Permanentne S4 Alvnek^^.

Edytowane przez Alvnek^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin