Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pożegnanie by mvrcin.


Alvnek^^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No, generalnie widać jak skończyłem, chociaż kochany @ZbyK.gg, byłem tylko na jednym filmiku - jeden skok i ban, hm?
Grę rozpocząłem 9 lipca 2018 roku za pośrednictwem @Qesay, który mnie namówił. Po wbiciu pierwszych 1000LP dołączyłem do pierwszej organizacji, czyli HiFive. Nie byłem tam długo, ale było dosyć fajnie i dziękuje Ci @StivGamer za przyjęcie do organizacji. Następnie zrobiłem sobie trochę długą przerwę, i zostałem wydalony. W tym czasie również dostałem się do SARA, jednakże nie wchodziłem w ogóle na forum, no i zmarnowałem szansę. Po przerwie z tego co pamiętam dołączyłem do Dirty Angels, ale zostałem wydalony za dosyć nieciekawy powód. Następnie grałem, i grałem, byłem w różnych organizacjach, Memento Mori, Thug 4Life, The Lost, Bloods i inne – dziękuje za przyjęcie i spędzony czas. Po jakimś czasie dołączyłem do Stuffed – dziękuje niezmiernie za spędzony czas, kozacką ekipę i no ogólnie za wszystko. Podczas gry jeszcze dostałem się dwa razy do SARA, bardzo przyjemna frakcja, dziękuje wszystkim osobom z tej frakcji za spędzony czas, chociaż były spiny i wydalenie też niezbyt fajne. Potem SAFD, TSA no i na tym zakończyłem grę.
Chciałbym też pożegnać wszystkie osoby, z którymi grałem, podziękować za to owocne 820h przez które nic nie osiągnąłem, ale mniejsza.

@rvbnx - dziękuje za grę w organizacji, za v-lidera i ogólnie wszystko;
@PontoniastY - Tobie dziękuje za przyjęcie do organizacji, oraz za wszystko pomimo spiny;
@Shiruu - dzięki za grę również w organizacji, miło było, spoko gość, powodzonka w rekrutacji na supporcika(lol)
@Suchy2132 - no Damianku dziękuje Ci za wszyściuteńko, za przyjęcie do SAFD i no;
@SpinneR - dzięki za miłe rozmówki na Mumble

@flex. - eh, pomimo no, wiadomo czego, dzięki Ci też za grę i te odwalanie, czas spędzony na patrolach SARA;
@KarKuLaN - eh, nie wiem dlaczego zrobiłeś to co zrobiłeś, za błahostkę, ale mniejsza, tobie też dziękuje;
@BuszekK- meh, podobnie jak u góry;
@Qesay - i tak ciągle gadamy, ale na 4l się spotkamy za 3 lata;
@AdiMekk - pomimo kłótni, dało się z tobą pograć, dzięki;
@Fus1oN - dzięki za klucze do stingerka, może jeszcze dasz ;~~DD;
@Ganok - weź się ogarnij, ok?;
@Ryju - chlejusie przestań pić;
@szybki'– ulubieniec jednej osoby;
@Alvnek^^- rozmowy na mumble to jedyne co nam pozostanie;
@.Bulazmaslem. - dzięki też za gierke i czas spędzony na 4l;
@Placuszek - dzięki za rozmówki na mumble, ulubieńca @Suszek*;
Dziękuje również reszcie osób, miłej gry.
Marcinek Boży 9.07.2018 - 28.06.2019

//wstawiam za zbanowanego Marcina. 

Edytowane przez Alvnek^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin