Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pochwała na Tadziu, GOLDX, Anonimek, TheSzef, WikoGaming, chwaleni przez Shiruu.


Shiruu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick chwalącego: Shiruu

Nick chwalonego: @Tadziu @GOLDX Chłopaki wykonywali mi hospitalizacje, zaś @Anonimek @TheSzef* @WikoGaming wykonywali KPP.

Powód pochwały: Profesjonalne podejście do sprawy, chłopaki wykazali się świetną współpracą, każdy był odpowiedzialny za coś innego, miło się odgrywało RP i mam nadzieję, że to nie ostatni raz :)

Opis zdarzenia: Miałem wypadek, ratownicy medyczni zareagowali najszybciej, przyjechali jako pierwsi i profesjonalnie zajęli się poszkodowanym czyli mną. Zrobili wszystko co do nich należy i zdecydowałem, że należy im się takie małe wynagrodzenie w postaci pochwały.

Data zdarzenia: 2019-06-30

Dowód w postaci ss'ów lub logów: SS nie są w dobrej kolejności, ale myślę, że nie ma to za dużego znaczenia i się odnajdziecie.Darmowy hosting zdjęć i obrazkówDarmowy hosting zdjęć i obrazkówDarmowy hosting zdjęć i obrazkówDarmowy hosting zdjęć i obrazkówDarmowy hosting zdjęć i obrazkówDarmowy hosting zdjęć i obrazkówDarmowy hosting zdjęć i obrazkówDarmowy hosting zdjęć i obrazkówDarmowy hosting zdjęć i obrazków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin