-
Postów
304 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Aktywność reputacji
-
Tadziu otrzymał(a) reputację od UszyBRD za aktualizację statusu, Żyje, nie umarłem, mam sie dobrze
Żyje, nie umarłem, mam sie dobrze
-
Tadziu otrzymał(a) reputację od UszyBRD za aktualizację statusu, Żyje, nie umarłem, mam sie dobrze
Żyje, nie umarłem, mam sie dobrze
-
-
-
Tadziu przyznał(a) reputację dla ✮ DarkQueen za aktualizację statusu, Udanego tygodnia życzę i dużo zdrówka
Udanego tygodnia życzę i dużo zdrówka
-
Tadziu otrzymał(a) reputację od wot3322 za aktualizację statusu, "Dlaczego Fiat 126p ma ogrzewaną tylną szybę? - By było ciepło w ręce kiedy się go pc
"Dlaczego Fiat 126p ma ogrzewaną tylną szybę? - By było ciepło w ręce kiedy się go pcha"
(P.S. ostatnio takie wynalazłem )
-
Tadziu przyznał(a) reputację dla ✮ DarkQueen za aktualizację statusu, Piątek, piąteczek, piątunio! Lada moment weekendzik, więc życzę Wam miłego odpoczynku
Piątek, piąteczek, piątunio!
Lada moment weekendzik, więc życzę Wam miłego odpoczynku, fajnej zabawy i ładnej pogody.
Co tam u Was się dzieje ciekawego?
-
Tadziu otrzymał(a) reputację od wot3322 za aktualizację statusu, "Dlaczego Fiat 126p ma ogrzewaną tylną szybę? - By było ciepło w ręce kiedy się go pc
"Dlaczego Fiat 126p ma ogrzewaną tylną szybę? - By było ciepło w ręce kiedy się go pcha"
(P.S. ostatnio takie wynalazłem )
-
Tadziu otrzymał(a) reputację od wot3322 za aktualizację statusu, "Dlaczego Fiat 126p ma ogrzewaną tylną szybę? - By było ciepło w ręce kiedy się go pc
"Dlaczego Fiat 126p ma ogrzewaną tylną szybę? - By było ciepło w ręce kiedy się go pcha"
(P.S. ostatnio takie wynalazłem )
-
Tadziu otrzymał(a) reputację od wot3322 za aktualizację statusu, "Dlaczego Fiat 126p ma ogrzewaną tylną szybę? - By było ciepło w ręce kiedy się go pc
"Dlaczego Fiat 126p ma ogrzewaną tylną szybę? - By było ciepło w ręce kiedy się go pcha"
(P.S. ostatnio takie wynalazłem )
-
Tadziu otrzymał(a) reputację od wot3322 za aktualizację statusu, "Dlaczego Fiat 126p ma ogrzewaną tylną szybę? - By było ciepło w ręce kiedy się go pc
"Dlaczego Fiat 126p ma ogrzewaną tylną szybę? - By było ciepło w ręce kiedy się go pcha"
(P.S. ostatnio takie wynalazłem )
-
Tadziu otrzymał(a) reputację od wot3322 za aktualizację statusu, "Dlaczego Fiat 126p ma ogrzewaną tylną szybę? - By było ciepło w ręce kiedy się go pc
"Dlaczego Fiat 126p ma ogrzewaną tylną szybę? - By było ciepło w ręce kiedy się go pcha"
(P.S. ostatnio takie wynalazłem )
-
Tadziu przyznał(a) reputację dla ✮ DarkQueen za aktualizację statusu, Nowy tydzień, nowe wyzwania! Życzę Wam zdrówka, pięknej pogody i wytrwałości.
Nowy tydzień, nowe wyzwania!
Życzę Wam zdrówka, pięknej pogody i wytrwałości.
-
-
Tadziu przyznał(a) reputację dla ✮ Andrzejek* za aktualizację statusu, Niestety dzisiejszego dnia przychodzę do Was z bardzo smutną informacją... Wraz ze zn
Niestety dzisiejszego dnia przychodzę do Was z bardzo smutną informacją... Wraz ze znajomymi z samego rana, dowiedzieliśmy się o śmierci naszego przyjaciela, kumpla a zarazem gracza tego serwera @Fl0dy.. Nikt z nas nie spodziewał się, że kiedykolwiek będziemy musieli pisać ten post i pożegnać naszego kumpla, szczególnie w takich okolicznościach. Wraz z całą organizacją The Lost przeżyliśmy z nim wspaniałe chwile. Zdecydowanie był to człowiek pełen energii, od którego można było nauczyć się bardzo wiele. Dążył do swoich celi, pomimo rzucanych kłód pod nogi, pomagał w problemach i służył dobrą radą. Na zawsze pozostanie on w naszych sercach. Spoczywaj w pokoju, Patryk...
Co prawda nie wspominał tego serwera zbyt dobrze, ze względu na to jak został potraktowany, mimo wszystko jest tu wiele osób, z którymi miał kontakt i trzeba poinformować ich o tym co się stało,
szczgólnie chciałbym pożegnać go z:
@Alienowsky
@Radoo*
@PREZES_1337*
@Marcepand
@zbychu997
@Mr_HARRY
@Bolo95
@DzikLeksi
@Bioner
@BmitTheLost<3
@CzlowiekWidmo
@Fabiox220
@izereks:]]
@spin0x
@KODIINC*
@macieg185
@quizzicalboi.gg
@BidoN
@PjoteR.
@Prezes^
@Nejzol
@PanS
-
Tadziu przyznał(a) reputację dla ✮ Princessa* za aktualizację statusu, Zdrowych oraz spokojnych Świąt Wielkanocnych kochani
Zdrowych oraz spokojnych Świąt Wielkanocnych kochani
-
Tadziu przyznał(a) reputację dla ✮ Aza* za aktualizację statusu, Ale że 100 obserwujących na forum? Czuje się jak influencerka normalnie 0.o robi wraż
Ale że 100 obserwujących na forum? Czuje się jak influencerka normalnie 0.o robi wrażenie
-
Tadziu przyznał(a) reputację dla Macio717 za aktualizację statusu, Pomimo, że tutaj nie gram i mam różne zdanie, to zapraszam poniżej, zacni panowie ora
Pomimo, że tutaj nie gram i mam różne zdanie, to zapraszam poniżej, zacni panowie oraz zacna organizacji, polecam jako v-lider.
-
-
-
-
-
-
Tadziu otrzymał(a) reputację od wybielacz za aktualizację statusu, "Neveselaya pesna moya..." https://www.youtube.com/watch?v=bV7GUPwoL6w
"Neveselaya pesna moya..."
https://www.youtube.com/watch?v=bV7GUPwoL6w
-
Tadziu otrzymał(a) reputację od wybielacz za aktualizację statusu, "Neveselaya pesna moya..." https://www.youtube.com/watch?v=bV7GUPwoL6w
"Neveselaya pesna moya..."
https://www.youtube.com/watch?v=bV7GUPwoL6w