Skocz do zawartości

Tadziu

Gracz
  • Postów

    304
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Aktywność reputacji

  1. 4Love
    Tadziu otrzymał(a) reputację od UszyBRD za aktualizację statusu, Żyje, nie umarłem, mam sie dobrze   
    Żyje, nie umarłem, mam sie dobrze 
     
  2. 4Love
    Tadziu otrzymał(a) reputację od UszyBRD za aktualizację statusu, Żyje, nie umarłem, mam sie dobrze   
    Żyje, nie umarłem, mam sie dobrze 
     
  3. 4Love
    Tadziu otrzymał(a) reputację od .franek.klimatkartel za aktualizację statusu,   
  4. 4Love
    Tadziu otrzymał(a) reputację od Alphonso za aktualizację statusu,   
  5. 4Love
    Tadziu przyznał(a) reputację dla DarkQueen za aktualizację statusu, Udanego tygodnia życzę i dużo zdrówka   
    Udanego tygodnia życzę i dużo zdrówka 
  6. 4Love
    Tadziu otrzymał(a) reputację od wot3322 za aktualizację statusu, "Dlaczego Fiat 126p ma ogrzewaną tylną szybę? - By było ciepło w ręce kiedy się go pc   
    "Dlaczego Fiat 126p ma ogrzewaną tylną szybę? - By było ciepło w ręce kiedy się go pcha"



    (P.S. ostatnio takie wynalazłem )
  7. 4Love
    Tadziu przyznał(a) reputację dla DarkQueen za aktualizację statusu, Piątek, piąteczek, piątunio! Lada moment weekendzik, więc życzę Wam miłego odpoczynku   
    Piątek, piąteczek, piątunio! 
    Lada moment weekendzik, więc życzę Wam miłego odpoczynku, fajnej zabawy i ładnej pogody. 
    Co tam u Was się dzieje ciekawego?
  8. 4Love
    Tadziu otrzymał(a) reputację od wot3322 za aktualizację statusu, "Dlaczego Fiat 126p ma ogrzewaną tylną szybę? - By było ciepło w ręce kiedy się go pc   
    "Dlaczego Fiat 126p ma ogrzewaną tylną szybę? - By było ciepło w ręce kiedy się go pcha"



    (P.S. ostatnio takie wynalazłem )
  9. 4Love
    Tadziu otrzymał(a) reputację od wot3322 za aktualizację statusu, "Dlaczego Fiat 126p ma ogrzewaną tylną szybę? - By było ciepło w ręce kiedy się go pc   
    "Dlaczego Fiat 126p ma ogrzewaną tylną szybę? - By było ciepło w ręce kiedy się go pcha"



    (P.S. ostatnio takie wynalazłem )
  10. 4Love
    Tadziu otrzymał(a) reputację od wot3322 za aktualizację statusu, "Dlaczego Fiat 126p ma ogrzewaną tylną szybę? - By było ciepło w ręce kiedy się go pc   
    "Dlaczego Fiat 126p ma ogrzewaną tylną szybę? - By było ciepło w ręce kiedy się go pcha"



    (P.S. ostatnio takie wynalazłem )
  11. 4Love
    Tadziu otrzymał(a) reputację od wot3322 za aktualizację statusu, "Dlaczego Fiat 126p ma ogrzewaną tylną szybę? - By było ciepło w ręce kiedy się go pc   
    "Dlaczego Fiat 126p ma ogrzewaną tylną szybę? - By było ciepło w ręce kiedy się go pcha"



    (P.S. ostatnio takie wynalazłem )
  12. 4Love
    Tadziu otrzymał(a) reputację od wot3322 za aktualizację statusu, "Dlaczego Fiat 126p ma ogrzewaną tylną szybę? - By było ciepło w ręce kiedy się go pc   
    "Dlaczego Fiat 126p ma ogrzewaną tylną szybę? - By było ciepło w ręce kiedy się go pcha"



    (P.S. ostatnio takie wynalazłem )
  13. 4Love
    Tadziu przyznał(a) reputację dla DarkQueen za aktualizację statusu, Nowy tydzień, nowe wyzwania! Życzę Wam zdrówka, pięknej pogody i wytrwałości.   
    Nowy tydzień, nowe wyzwania! 
    Życzę Wam zdrówka, pięknej pogody i wytrwałości. 
  14. 4Love
    Tadziu otrzymał(a) reputację od Adi^ za aktualizację statusu,   
  15. 4Sad
    Tadziu przyznał(a) reputację dla Andrzejek* za aktualizację statusu, Niestety dzisiejszego dnia przychodzę do Was z bardzo smutną informacją... Wraz ze zn   
    Niestety dzisiejszego dnia przychodzę do Was z bardzo smutną informacją... Wraz ze znajomymi z samego rana, dowiedzieliśmy się o śmierci naszego przyjaciela, kumpla a zarazem gracza tego serwera @Fl0dy.. Nikt z nas nie spodziewał się, że kiedykolwiek będziemy musieli pisać ten post i pożegnać naszego kumpla, szczególnie w takich okolicznościach. Wraz z całą organizacją The Lost przeżyliśmy z nim wspaniałe chwile. Zdecydowanie był to człowiek pełen energii, od którego można było nauczyć się bardzo wiele. Dążył do swoich celi, pomimo rzucanych kłód pod nogi, pomagał w problemach i służył dobrą radą. Na zawsze pozostanie on w naszych sercach. Spoczywaj w pokoju, Patryk...
    Co prawda nie wspominał tego serwera zbyt dobrze, ze względu na to jak został potraktowany, mimo wszystko jest tu wiele osób, z którymi miał kontakt i trzeba poinformować ich o tym co się stało,
    szczgólnie chciałbym pożegnać go z:
     
    @Alienowsky
    @Radoo*
    @PREZES_1337*
    @Marcepand
    @zbychu997
    @Mr_HARRY
    @Bolo95
    @DzikLeksi
    @Bioner
    @BmitTheLost<3
    @CzlowiekWidmo
    @Fabiox220
    @izereks:]]
    @spin0x
    @KODIINC*
    @macieg185
    @quizzicalboi.gg
    @BidoN
    @PjoteR.
    @Prezes^
    @Nejzol
    @PanS
  16. 4Love
    Tadziu przyznał(a) reputację dla Princessa* za aktualizację statusu, Zdrowych oraz spokojnych Świąt Wielkanocnych kochani   
    Zdrowych oraz spokojnych Świąt Wielkanocnych kochani
  17. 4Love
    Tadziu przyznał(a) reputację dla Aza* za aktualizację statusu, Ale że 100 obserwujących na forum? Czuje się jak influencerka normalnie 0.o robi wraż   
    Ale że 100 obserwujących na forum? Czuje się jak influencerka normalnie 0.o robi wrażenie
  18. 4Love
    Tadziu przyznał(a) reputację dla Macio717 za aktualizację statusu, Pomimo, że tutaj nie gram i mam różne zdanie, to zapraszam poniżej, zacni panowie ora   
    Pomimo, że tutaj nie gram i mam różne zdanie, to zapraszam poniżej, zacni panowie oraz zacna organizacji, polecam jako v-lider.
     

     
     
  19. 4Wow
    Tadziu otrzymał(a) reputację od ObywatelBezNIPu za aktualizację statusu,   
  20. 4Wow
    Tadziu otrzymał(a) reputację od ObywatelBezNIPu za aktualizację statusu,   
  21. 4Wow
    Tadziu otrzymał(a) reputację od ObywatelBezNIPu za aktualizację statusu,   
  22. 4Wow
    Tadziu otrzymał(a) reputację od ObywatelBezNIPu za aktualizację statusu,   
  23. 4Like
    Tadziu przyznał(a) reputację dla Macio717 za aktualizację statusu,   
  24. 4Wow
    Tadziu otrzymał(a) reputację od wybielacz za aktualizację statusu, "Neveselaya pesna moya..." https://www.youtube.com/watch?v=bV7GUPwoL6w   
    "Neveselaya pesna moya..."

    https://www.youtube.com/watch?v=bV7GUPwoL6w
     
  25. 4Wow
    Tadziu otrzymał(a) reputację od wybielacz za aktualizację statusu, "Neveselaya pesna moya..." https://www.youtube.com/watch?v=bV7GUPwoL6w   
    "Neveselaya pesna moya..."

    https://www.youtube.com/watch?v=bV7GUPwoL6w
     
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin