Skocz do zawartości

UszyBRD

Gracz
  • Postów

    32
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

5 obserwujących

O UszyBRD

W świecie gry

  • ID konta gracza 227411
  • Nick UszyBRD
  • Data rejestracji 2020-09-22 13:07:55
  • Ostatnio widziany 2026-06-17 14:20:03
  • Łączny czas gry 1107 godz. 12 min.
  • Respekt
    -5
    Life Points
    19882
    Punkty karne
    465

Informacje o profilu

  • Lokalizacja:
    POLAND
  • Płeć:
    mężczyzna

Ostatnie wizyty

10 491 wyświetleń profilu

Osiągnięcia UszyBRD

Zaawansowany użytkownik

Zaawansowany użytkownik (3/4)

131

Reputacja

  1. No dzień dobry! Miłego weekendu życzę dla ich od jego, jak to się mówi się

  2. odczytaj sms

     

  3. Siema! Jak ta żyćko u was? Bo u mnie jest w pytę

    1. cvgg

      cvgg

      w skali 1/10 na ile oceniasz kaszankę Tricka Williamsa? Możesz również powiedzieć jakie odczucia smakowe ci towarzyszyly w tym przeżyciu.

    2. UszyBRD

      UszyBRD

      Ty no, ja nie próbował. A ty próbował? Jeżeli tak to możesz się z nami podzielić swoją opinią

  4. jonder nie ma jonder hehe

  5. Du brauchtest Zeit, Zeit, um endlich wegzugeh'n von

  6. Przepraszam bardzo, ja wczoraj kwaśne mleko i twarożek, a ty non stop, kurde walisz

    1. rhz

      rhz

      lecz sie na glowe czlowieku

    2. UszyBRD

      UszyBRD

      ja to nie, ale ty to tak. Ty do Choroszczy już dawno powinieneś jechać

  7. 3 paki na autobahn, św. Krzysztof oraz św. Wojciech czuwają dla jego, całe te

  8. salam aleikum, mein bruder

    1. rhz

      rhz

      kannst du meine eier lutschen?

    2. UszyBRD

      UszyBRD

      nein, aber du kannst meinen lutschen

    3. rhz

      rhz

      lutsch meine eier
    4. UszyBRD

      UszyBRD

      nein, bruder

  9. pray for better days

  10. Komm, jetzt sei doch mal ehrlich, die erste Strophe ist für dich gefundenes Fressen

     

  11. Widzowie, czemu kobiety są tak ciężkie??? xD

    1. Mati23

      Mati23

      Może za dużo jedzą?

    2. borufka.

      borufka.

      ciężkie? w jakim sensie..

    3. kejrun

      kejrun

      moze wazysz 60 kg

    4. Prokuratorka

      Prokuratorka

      ja jestem ciężka bo jestem wysoka

    5. UszyBRD

      UszyBRD

      za mało kaszy, za małe uszy, by z nimi wojować xD

  12. ducha świętego nie ma, bo gdyby był to by się nami zajął 

  13. wczoraj było jutro, a jutro jest dzisiaj

    1. Greyna.gg

      Greyna.gg

      Czy pojutrze też będzie jutro, a później dzisiaj? 

    2. UszyBRD
  14. No siema! Jak tam weekend wam mija moi drodzy?

    1. kjex

      kjex

      Jest fantastycznie, pozdro :P

    2. UszyBRD

      UszyBRD

      @kjex no i gitara, pozdro! B)

  15. Pan Uwodziciel Kobiet uguem, ja bardzo szanuję dla jego

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin