Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Przerwa od serwera.


Frixo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Support

Informuję, iż robię sobie przerwę od serwera, gdyż nie chce się wypalić - będzie można mnie znaleźć na innym serwerze, RP. Na sampie.

Jeśli kogoś interesuje nazwa, podam na prywatnej wiadomości.

Główną, i jedną z ważniejszych przyczyn przerwy od serwera, jest to że nic się praktycznie nie zmienia - póki co, to jest denne zbieranie kasy, której i tak na nic prócz pojazdów/domów nie można wydać. :).

Pozdrawiam osoby, które były, pomagały, śmieszkowały, śmiały się ze mną - szczególnie Dominik, RaveX, Krapke, Pompi, Jarpiego i Mena, u których zawsze było się pośmiać <3. I oczywiście wszystkich z TSA. Tymczasem wbije może raz na kilka dni zobaczyć czy coś się zmieniło, tymczasem, Cześć!

 

Informuję, iż robię sobie przerwę od serwera, gdyż nie chce się wypalić - będzie można mnie znaleźć na innym serwerze, RPG.

Jeśli kogoś interesuje nazwa, podam na prywatnej wiadomości.

Główną, i jedną z ważniejszych przyczyn przerwy od serwera, jest to że nic się praktycznie nie zmienia - póki co, to jest denne zbieranie kasy, której i tak na nic prócz pojazdów/domów nie można wydać. :).

Pozdrawiam osoby, które były, pomagały, śmieszkowały, śmiały się ze mną - szczególnie Dominik, RaveX, Krapke, Pompi, Jarpiego i Mena, u których zawsze było się pośmiać <3. I oczywiście wszystkich z TSA. Tymczasem wbije może raz na kilka dni zobaczyć czy coś się zmieniło, tymczasem, Cześć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

No sorki :/. Nie chce wbijac co dziennie na serwer ktory sie prawie nie rozeija, projekty graczy ktore sa za******e nie sa dodane, propozycje ktore zasluguja na dodanie, nowe prace, ile minelo od dodania transow? 2 miechy? No sorry. Na serwerze jedyna wartosc maja chyba godziny, ktore nic nie daja, dalem propozycje co donich, mozna by to bylo zmodernizowac, ale coz. Odrzucona. Wiele o moim powrocie bedzie mialo znaczenie rekru na supporta, w ktorym bede chcial kandydowac, jak mnie wybiora - zostaje tutaj, jak nie. Odejde praedopodobnie do poki kiedy nie zajda jakies znaczace zmiany :). POZDRAWIAM! PS. PISANE Z TELEFONU. NA MM NIE WBIJE BO MAM JAKIS BLAD Z NIM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin