Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Oficjalne odejście - Shizxz


Miniek_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator RCON
W dniu 9.07.2019 o 21:55, Miniek_ napisał:

 

Z jakiego powodu odchodzę? - Całkiem sporo ich jest, ale między innymi to zbyt dużo osób bierze tą grę na poważnie, zwłaszcza członkowie ekipy serwera, społeczność to już taka... wiadomo, jak i znudzenie się.

 

Administracja wykonuje swoje obowiązki, ponieważ tworzymy i respektujemy pewne zasaby bez których gra nie miapaby sensu. 

Nie mniej zabawne jest to, ze o braniu gry na poważnie napisala osoba, która wczesniej klócila się z innym użytkownikiem bo ten przy id swojego domu napisał, że nie jest tego pewny. I przypomnę, że jak tamten użytkownik poprawił Cię w twoim własnym wątku to napisałeś na niego ... skargę. Ale Ty wcale nie brałeś gry na poważnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ZbyK.gg napisał:

 

Administracja wykonuje swoje obowiązki, ponieważ tworzymy i respektujemy pewne zasaby bez których gra nie miapaby sensu. 

Nie mniej zabawne jest to, ze o braniu gry na poważnie napisala osoba, która wczesniej klócila się z innym użytkownikiem bo ten przy id swojego domu napisał, że nie jest tego pewny. I przypomnę, że jak tamten użytkownik poprawił Cię w twoim własnym wątku to napisałeś na niego ... skargę. Ale Ty wcale nie brałeś gry na poważnie. :)

Nie chodzi nam o wszystkich członków ekipy, ale o pojedyncze jednostki. Nie mniej jednak zgodzę się, że za dużo osób na 4L bierzę grę na serio, a nie dla zabawy.

Jeśli chodzi o skargę na Kexo, jest to jedyny przypadek i jedyny konflikt, który mamy na serwerze, dlatego też w tym przypadku braliśmy to na serio. 

Skarga nie była za poprawke, tylko za prowokacje.

A i nie odchodzimy z powodu tej skargi, od dłuższego czasu to planowaliśmy.

PS. nie rozumiem sensu bana @Shizxz, nadanego przez @Mr_Magulon xD

Edytowane przez Miniek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Miniek_ napisał:

Nie chodzi nam o wszystkich członków ekipy, ale o pojedyncze jednostki. Nie mniej jednak zgodzę się, że za dużo osób na 4L bierzę grę na serio, a nie dla zabawy.

Jeśli chodzi o skargę na Kexo, jest to jedyny przypadek i jedyny konflikt, który mamy na serwerze, dlatego też w tym przypadku braliśmy to na serio. 

Skarga nie była za poprawke, tylko za prowokacje.

A i nie odchodzimy z powodu tej skargi, od dłuższego czasu to planowaliśmy.

PS. nie rozumiem sensu bana @Shizxz, nadanego przez @Mr_Magulon xD

Konflikt, który stworzyliście sami poprzez głupie statusy dotyczące mojej osoby. No i to ja was sprowokowałem, bo przecież nie mam nic ciekawszego do roboty. Wielkie XD dla was chłopaki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, KeXo napisał:

Konflikt, który stworzyliście sami poprzez głupie statusy dotyczące mojej osoby. No i to ja was sprowokowałem, bo przecież nie mam nic ciekawszego do roboty. Wielkie XD dla was chłopaki. 

Podobno twoje marzenia się spełniły, więc po co znów zaczynasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Miniek_ napisał:

Dobra skończ już, bo robisz tylko offtop i nic więcej. Nie wiem gdzie ty tu widzisz kłamstwa na twój temat, wyraziłem tylko swoją opinie.

No kłamstwa dotyczące mojej rzekomej prowokacji. :) Mogę w każdej chwili przedstawić ss'y przedstawiające, jak to wy prowokujecie. Żadne problem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin